GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Właściwości komputera

01.07.2010
09:19
[1]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Właściwości komputera

Mam drobny mały problemik. Otóż jak klikam na właściwości w Komputer w celu dowiedzenia się co nieco o parametrach komputera to napotykam tą niezgodność, która mnie irytuje ------------->
Kiedyś jak miałem viste to tuż obok oryginalnego taktowania procesora była informacja o taktowaniu uzyskanym wyniku overclockingu, a tu czegoś takiego nie mam. Na innych komputerach z system XP jest informacja o oryginalnym taktowaniu oraz o taktowaniu uzyskanym wyniku overclockingu zupełnie jak na mojej starej viście;p I proszę nie udzielać mi odpowiedzi typu: wróć do tej swojej starej visty


Właściwości komputera - RPRT07
01.07.2010
09:21
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Patrz. Procesor sam się "odkręcił" i nagle zniknął problem z Officem. Tak jak mówiłem.

01.07.2010
09:24
[3]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Problem z officem nie miał żadnego powiązania z tematem tego wątku panie kolego

No niestety jakoś komputer nie przejawia chęci do współpracy ze mną, mogę się jednak pochwalić, że najgorsze problemy już mam za sobą i nie będę już Was męczył "dużymi" problemami

A no właśnie zapomniałem napisać, w biosie tak owszem pokazuje uzyskane taktowanie. W niektórych programach moje oczy mogą się nacieszyć widokiem taktowania uzyskanego przez OC

01.07.2010
09:25
[4]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Coś ostatnio dużo masz tych problemów...

01.07.2010
09:31
[5]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

Sprawdź w biosie czy jest podkręcony mi pokazuje obok aktualne taktowanie tzn. po oc

02.07.2010
12:22
[6]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

up

02.07.2010
12:30
[7]

Kravas [ Niepokonan ]

Ja mam i7 i Windows7, i też mam tak samo - wyświetla 2,66 zamiast 4,1GHz. Nic z tym nie zrobisz.

02.07.2010
12:35
[8]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Człowieku po co ty szukasz problemów na siłe?

02.07.2010
12:57
[9]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Może jakieś sterowniki od intela należy zainstalować??

02.07.2010
13:21
[10]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

[...]w biosie tak owszem pokazuje uzyskane taktowanie. W niektórych programach moje oczy mogą się nacieszyć widokiem taktowania uzyskanego przez OC

No więc, w czym problem? Chcesz sobie zobaczyć większe cyferki w właściwościach systemu?

Zresztą Kravas napisał, że też tak ma więc nie rozumiem, dlaczego ci tak na tym zależy...

02.07.2010
13:24
[11]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

Teraz za każdym razem jak będziesz wchodzić we właściwości spójrz na ten obrazek wtedy coś ci urośnie i nie będziesz miał takich problemów...;)


Właściwości komputera - Bucha
02.07.2010
13:25
[12]

Snakepit [ aka Hohner ]

Ja mam tak, że jak podkręce procesor programowo, przez AMD Overdrive to mi nie pokazuje, jak podkrecę w biosie to pokazuje. Za to u znajomego na Intelu E8500 w ogóle nie pokazuje stanu OC, za to np CPU-Z pokazuje. Nie ma się tym co przejmować.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.