RPRT07 [ Maximum Impact ]
Właściwości komputera
Mam drobny mały problemik. Otóż jak klikam na właściwości w Komputer w celu dowiedzenia się co nieco o parametrach komputera to napotykam tą niezgodność, która mnie irytuje ------------->
Kiedyś jak miałem viste to tuż obok oryginalnego taktowania procesora była informacja o taktowaniu uzyskanym wyniku overclockingu, a tu czegoś takiego nie mam. Na innych komputerach z system XP jest informacja o oryginalnym taktowaniu oraz o taktowaniu uzyskanym wyniku overclockingu zupełnie jak na mojej starej viście;p I proszę nie udzielać mi odpowiedzi typu: wróć do tej swojej starej visty
BlackBolt [ Senator ]
Patrz. Procesor sam się "odkręcił" i nagle zniknął problem z Officem. Tak jak mówiłem.
RPRT07 [ Maximum Impact ]
Problem z officem nie miał żadnego powiązania z tematem tego wątku panie kolego
No niestety jakoś komputer nie przejawia chęci do współpracy ze mną, mogę się jednak pochwalić, że najgorsze problemy już mam za sobą i nie będę już Was męczył "dużymi" problemami
A no właśnie zapomniałem napisać, w biosie tak owszem pokazuje uzyskane taktowanie. W niektórych programach moje oczy mogą się nacieszyć widokiem taktowania uzyskanego przez OC
SilentFisher [ Generaďż˝ ]
Coś ostatnio dużo masz tych problemów...
Pawlo94 [ Illusive Man ]
Sprawdź w biosie czy jest podkręcony mi pokazuje obok aktualne taktowanie tzn. po oc
RPRT07 [ Maximum Impact ]
up
Kravas [ Niepokonan ]
Ja mam i7 i Windows7, i też mam tak samo - wyświetla 2,66 zamiast 4,1GHz. Nic z tym nie zrobisz.
SilentFisher [ Generaďż˝ ]
Człowieku po co ty szukasz problemów na siłe?
RPRT07 [ Maximum Impact ]
Może jakieś sterowniki od intela należy zainstalować??
Dennoss [ Child of the Prophecy ]
[...]w biosie tak owszem pokazuje uzyskane taktowanie. W niektórych programach moje oczy mogą się nacieszyć widokiem taktowania uzyskanego przez OC
No więc, w czym problem? Chcesz sobie zobaczyć większe cyferki w właściwościach systemu?
Zresztą Kravas napisał, że też tak ma więc nie rozumiem, dlaczego ci tak na tym zależy...
Bucha [ Hashish Air Kahn ]
Teraz za każdym razem jak będziesz wchodzić we właściwości spójrz na ten obrazek wtedy coś ci urośnie i nie będziesz miał takich problemów...;)
Snakepit [ aka Hohner ]
Ja mam tak, że jak podkręce procesor programowo, przez AMD Overdrive to mi nie pokazuje, jak podkrecę w biosie to pokazuje. Za to u znajomego na Intelu E8500 w ogóle nie pokazuje stanu OC, za to np CPU-Z pokazuje. Nie ma się tym co przejmować.