GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam Filmu

01.07.2010
01:02
[1]

eL Czuper [ Legionista ]

Szukam Filmu

Witam, poszukuje filmu, niestety nie pamietam nazwy, wiem ze akcja dziala sie w szkole i ze uczniowie przetrzymywali postrzelonego policjanta na jakims strychu (policjant byl zakladnikiem) nie pamietam o co chodzilo doklanie byc moze o to ze uczniowie straikowali przeciwko rozebraniu szkoly lub cos w tym stylu, koncowa akcja byla taka ze jeden uczen weszedl na dach szkoly (nie pamietam po co) i zostal postrzelony przez policje ktora osaczyla caly budynek

01.07.2010
01:07
[2]

hordziak [ Straight Outta Compton ]

Czy aktorzy (uczniowie) byli czarnoskórzy, a głowną rolę grał usher?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.