GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomożcie mi wybrać monitor.

01.07.2010
00:18
[1]

pokeromaniak [ Chor��y ]

Pomożcie mi wybrać monitor.

Hej,

Chcę kupić monitor 22' z HDMI. Cena do 700zł. Miał ktoś z was do czynienia z tymi modelami?

iiyama -

Asus -

Specyfikacje takie same. Nie wiem na który się zdecydować...

Doradzi ktoś? A może w ogóle jakiś inny model?

01.07.2010
00:45
[2]

Kravas [ Niepokonan ]

W tym wypadku lepsza będzie Iiyama.
Swoją drogą - może coś z LG?
Gwarancja na bad pixele opiewająca na miesiąc, bez względu gdzie kupiłeś.
W przypadku Iiyamy to samo, tylko że musiałbyś kupić w sygnowanym przez tą markę sklepie.

Ja mam LG W2261VP i jestem bardzo zadowolony. HDMI, 1920x1080 = "FullHD", fEngine. Czerń, kolory jak i kontrast świetne, ale z kątami widzenia troszkę gorzej. Zmieścisz się cenowo bez problemu.

01.07.2010
03:23
smile
[3]

RazKozieSmierc [ Konsul ]

Tu masz trochę droższy LG ale jest bez kitu git monitor/tv

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.