pokeromaniak [ Chor��y ]
Pomożcie mi wybrać monitor.
Hej,
Chcę kupić monitor 22' z HDMI. Cena do 700zł. Miał ktoś z was do czynienia z tymi modelami?
iiyama -
Asus -
Specyfikacje takie same. Nie wiem na który się zdecydować...
Doradzi ktoś? A może w ogóle jakiś inny model?
Kravas [ Niepokonan ]
W tym wypadku lepsza będzie Iiyama.
Swoją drogą - może coś z LG?
Gwarancja na bad pixele opiewająca na miesiąc, bez względu gdzie kupiłeś.
W przypadku Iiyamy to samo, tylko że musiałbyś kupić w sygnowanym przez tą markę sklepie.
Ja mam LG W2261VP i jestem bardzo zadowolony. HDMI, 1920x1080 = "FullHD", fEngine. Czerń, kolory jak i kontrast świetne, ale z kątami widzenia troszkę gorzej. Zmieścisz się cenowo bez problemu.

RazKozieSmierc [ Konsul ]
Tu masz trochę droższy LG ale jest bez kitu git monitor/tv