GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Naprawa gwarancyjna - naruszenie terminu - pomocy

30.06.2010
23:53
[1]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Naprawa gwarancyjna - naruszenie terminu - pomocy

Oddałem telefon na gwarancji do naprawy, termin to 14 dni, jutro mija ten dzień, jeśli nie zadzwonią z salonu ery (tam telefon był oddany)
to co robić ?
jakie mam prawa ? Mogę rzadac nowego telefonu albo cos takiego ?

01.07.2010
09:50
[2]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

up moze ktos teraz bedzie wiedzial ;p

01.07.2010
09:51
[3]

r_ADM [ Senator ]

Kiedys reklamowalem glosniki i po uplywie terminu dostalem nowe. I tak chyba jest zapisane w prawie, ze maja dac nowe.

01.07.2010
09:53
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Dokładnie przeczytaj gwarancję. Jest tam wpis o przedłużeniu czasu naprawy spowodowany koniecznością .... itp? Telefonu to raczej nowego nie dostaniesz. Możesz zażądać aparatu zastępczego.

01.07.2010
09:53
[5]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Nie mam gwarancji w domu bo poszla z telefonem ;p

01.07.2010
10:09
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

Wszystko jest opisane w gwarancji. Dlatego radzę jutro iść do salonu i spokojnie zapytać się o wynik naprawy gwarancyjnej. Poproś o możliwość zapoznania się z zapisami karty gwarancyjnej.
Często jest tam wciskany zapis mówiący o możliwości przedłużenia terminu naprawy, jeśli zachodzi konieczność sprowadzenia części. W związku z przedłużającą się naprawą poproś o udostępnienie Ci telefonu zastępczego.

Jak grzeczne negocjacje w salonie operatora skończą się negatywnym wynikiem, to wyjdź na chwilę ze sklepu i na ulicy dokonaj przemiany (tak jak ostatnio politycy). Wróć do salonu i ryknij - ... chcesz tu jeszcze pracować ku... pracować? Wiesz kim ja jestem? Na początek złap za stojący na biurku monitor i ...

01.07.2010
10:13
[7]

BlackBolt [ Senator ]

termin to 14 dni ROBOCZYCH!
A w wyjątkowych wypadkach (na przykład część zamienna musi być sprowadzona) nawet 28 dni roboczych. Poczytaj kartę gwarancyjną.

01.07.2010
11:50
[8]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Powtarzam chetnie bym poczytal karte która oddalem razem z telefonem ;p

mirencjum - dobry pomysl :D a jak sie ucharakteryzuje na któregos polityka bedzie mi latwiej ;p

01.07.2010
17:35
[9]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Tak trudno zajrzec na strone producenta? Przeciez tam sa warunki gwarancji

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.