GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam pare gierek na PC :)

30.06.2010
23:47
smile
[1]

kabum [ Mikael ]

Sprzedam pare gierek na PC :)

tak jak w temacie:
Colin McRae Rally 2 - 10zł
Colin McRae Rally 3 - 15zł
Colin McRae Rally 4 - 20zł

NFS Hot pursuit 2 - 15zł

Splinter Cell Pandora Tomorrow - 15zł

Xpand Rally - 15zł

Ceny do lekkiej negocjacji, przy zakupie wszystkich gier pokrywam koszt wysyłki na własną ręke :), na życzenie mogę zrobić kilka fotek. Możliwe allegro jak również wysyłka za pobraniem :) Do każdej ceny nalezy doliczyc koszt wysyłki wg cennika PP

01.07.2010
00:01
[2]

vlodek2532 [ Senator ]

kto ci dziś da 20 z CMR4 jak w play'u był za 7,99
To samo Splinter Cell Pandora Tomorrow za 10 złotych była nie dawno w KŚGE

01.07.2010
00:09
[3]

kabum [ Mikael ]

ja tam już nie ogarniam cen i nie sprawdzałem, tak jak pisałem ceny do negocjacji

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.