marcex1 [ Pretorianin ]
Chciałabym tak z moim tatusiem

Behemoth [ Rrrooaarrr ]
Żałosne. Jak wszystko co ma związek z black metalem.
settoGOne [ settogo ]
jak sie ktos jara takimi filmami to jeszcze niech sobie przy nich konia zwali bo mnie zenuje takie cos, niezaleznie czy jest to cholera kosciol czy synagoga

Devilyn [ Storm Detonation ]
Hehe całkiem zabawne.
To jakieś przefiltrowane Mysticum gra w tle?
Proponuje złożyć pozew sądowy, bo gdzieś słyszałem w tle szept "pal krzyż".
zoloman [ Legend ]
Nie wiem, może i to jest dla jaj zrobione, ale temu dziecku chyba może troche skrzywić psychikę...
Co to za nuta w tle?

Łoker men [ Generaďż˝ ]
A potem będą trąbić w faktach że 20 paro letnia dziewczyna spaliła kościół
Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]
Czasem gdy coś oglądacie na YT, to warto rozwinąć informacje o filmie...
"Song: "Summoning Lupine" by Leviathan, released on Moribund Records"

Beaverus [ Bounty Hunter ]
Ktoś pytał jaka nutka: sluchajac tego to obojetnie jakie nuty w obojetnie jakiej kolejnosci ;p
mefsybil [ Legend ]
Proponuje złożyć pozew sądowy, bo gdzieś słyszałem w tle szept "pal krzyż".
Hahaha :)
Filmik dobry, zgadzam się, ale utwór do dupy. Mogli dać coś z Burzum lub Mayhem, dużo bardziej by pasowało, hehe.
zoloman [ Legend ]
mef--> weź mi podaj link do tego filmiku co kiedyś gdzieś wrzucałeś, w którym jakieś typy pisały wniosek przeciwko jakiemuś szatanistycznemu koncertowi :P Na pewno wiesz o co chodzi.
Mikołaj™ [ Konsul ]
Jaki uroczy dzieciak ;d

mefsybil [ Legend ]
Tak, chodzi o ten filmik, którego fragment zacytował Devilyn :)
"ksiądz z takim satanistycznym uśmiechem"
"pal krzyż - sklamo krist"
"sama nazwa satan to już mnie obraża"
"ja mam doświadczenie w tych sprawach"
zoloman [ Legend ]
no właśnie. dzięki, zajebiste to jest :D

ValkyreX [ Legend ]
Zajebiste.
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Trochę śmieszne no, ale co zrobić czasem to co dziwne jest najmniej nudne...

Dycu [ zbanowany QQuel ]
O, dzięki mef, dawno nie widziałem, a zawsze bawi tak samo : )
hopkins [ Zaczarowany ]
Widzialem i jak zawsze smieszy :)
Panom z gory zycze troche wiecej dystansu.

AntyFanBaszHuntera [ Centurion ]
Dobre!

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Caine [ Legend ]
jakie nadęte komentarze pod filmem.

ryßa [ Centurion ]
Beznadziejne.