GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chciałabym tak z moim tatusiem

30.06.2010
23:09
[1]

marcex1 [ Pretorianin ]

Chciałabym tak z moim tatusiem

30.06.2010
23:22
smile
[2]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Żałosne. Jak wszystko co ma związek z black metalem.

30.06.2010
23:22
[3]

settoGOne [ settogo ]

jak sie ktos jara takimi filmami to jeszcze niech sobie przy nich konia zwali bo mnie zenuje takie cos, niezaleznie czy jest to cholera kosciol czy synagoga

30.06.2010
23:34
smile
[4]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Hehe całkiem zabawne.

To jakieś przefiltrowane Mysticum gra w tle?

Proponuje złożyć pozew sądowy, bo gdzieś słyszałem w tle szept "pal krzyż".

01.07.2010
00:07
[5]

zoloman [ Legend ]

Nie wiem, może i to jest dla jaj zrobione, ale temu dziecku chyba może troche skrzywić psychikę...

Co to za nuta w tle?

01.07.2010
00:17
smile
[6]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

A potem będą trąbić w faktach że 20 paro letnia dziewczyna spaliła kościół

01.07.2010
18:08
[7]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

Czasem gdy coś oglądacie na YT, to warto rozwinąć informacje o filmie...

"Song: "Summoning Lupine" by Leviathan, released on Moribund Records"

01.07.2010
18:11
smile
[8]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Ktoś pytał jaka nutka: sluchajac tego to obojetnie jakie nuty w obojetnie jakiej kolejnosci ;p

01.07.2010
18:23
[9]

mefsybil [ Legend ]

Proponuje złożyć pozew sądowy, bo gdzieś słyszałem w tle szept "pal krzyż".
Hahaha :)

Filmik dobry, zgadzam się, ale utwór do dupy. Mogli dać coś z Burzum lub Mayhem, dużo bardziej by pasowało, hehe.

01.07.2010
18:27
[10]

zoloman [ Legend ]

mef--> weź mi podaj link do tego filmiku co kiedyś gdzieś wrzucałeś, w którym jakieś typy pisały wniosek przeciwko jakiemuś szatanistycznemu koncertowi :P Na pewno wiesz o co chodzi.

01.07.2010
18:29
[11]

Mikołaj™ [ Konsul ]

Jaki uroczy dzieciak ;d

01.07.2010
18:29
smile
[12]

mefsybil [ Legend ]

Tak, chodzi o ten filmik, którego fragment zacytował Devilyn :)




"ksiądz z takim satanistycznym uśmiechem"
"pal krzyż - sklamo krist"
"sama nazwa satan to już mnie obraża"
"ja mam doświadczenie w tych sprawach"

01.07.2010
18:31
[13]

zoloman [ Legend ]

no właśnie. dzięki, zajebiste to jest :D

01.07.2010
18:35
smile
[14]

ValkyreX [ Legend ]

Zajebiste.

01.07.2010
18:38
[15]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Trochę śmieszne no, ale co zrobić czasem to co dziwne jest najmniej nudne...

01.07.2010
18:40
smile
[16]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

O, dzięki mef, dawno nie widziałem, a zawsze bawi tak samo : )

01.07.2010
18:41
[17]

hopkins [ Zaczarowany ]

Widzialem i jak zawsze smieszy :)
Panom z gory zycze troche wiecej dystansu.

01.07.2010
18:42
smile
[18]

AntyFanBaszHuntera [ Centurion ]

Dobre!

01.07.2010
18:44
smile
[19]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

01.07.2010
18:48
smile
[20]

Caine [ Legend ]

jakie nadęte komentarze pod filmem.

01.07.2010
18:49
smile
[21]

ryßa [ Centurion ]

Beznadziejne.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.