GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z usunięciem Quicktima

30.06.2010
23:07
[1]

mountek [ Centurion ]

Problem z usunięciem Quicktima

Otóż jak chcę go usunąć/ naprawić/ zainstalować znowu pojawia się to co widać na obrazku :< Od razu mówię, że ręcznie gry tez nie można usunąć, prosze o pomoc.


Problem z usunięciem Quicktima - mountek
01.07.2010
11:51
[2]

mountek [ Centurion ]

ponawiam pytanie... jak mam to odinstalowac?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.