mountek [ Centurion ]
Problem z usunięciem Quicktima
Otóż jak chcę go usunąć/ naprawić/ zainstalować znowu pojawia się to co widać na obrazku :< Od razu mówię, że ręcznie gry tez nie można usunąć, prosze o pomoc.
mountek [ Centurion ]
ponawiam pytanie... jak mam to odinstalowac?