GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prorokowanie: Medal of Honor 2010 czy Call of Duty Black OPS ?

30.06.2010
21:39
smile
[1]

Cinek 7 [ Pretorianin ]

Prorokowanie: Medal of Honor 2010 czy Call of Duty Black OPS ?

Prorokowanie:
Jak myslicie co lepsze Medal of Honor 2010 czy Call of Duty Black OPS
Mam na mysli waszą subiektywną ocenę na ten temat.

30.06.2010
21:46
smile
[2]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Medal Of Honor 2010

30.06.2010
21:54
[3]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Należy rozróżnić dwie kwestie:
SP -> tutaj podejrzewam, że oba produkty będą na równym, solidnym poziomie. MoH pewnie dłuższy.
MP -> z bety wiadomo już, że MoH to będzie konsolowe gwn'o być może ciut lepsze od BC2 ( ten sam silnik ). BO to zapewne kontynuacja brnięcia w ułatwienia, i różne duperele związane ze statystykami.

Wniosek:
Pozostaje wierzyć w RO2, kupić SC2 lub w najgorszym wypadku dalej grac w starocie ;)

30.06.2010
22:07
[4]

PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]

SP-->> Tutaj mysle,ze MoH wygra.
MP-->> Po becie(ktora juz usunalem)moge stwierdzic,ze CoD:BO na pewno bedzie lepsze w multi!

30.06.2010
22:15
[5]

da Vinci [ Ventriloquist ]

Stawiam wszystko na CoD'a ;)
SP -> W MoH może być dłuższy, ale w CoD bardziej emocjonujący.
MP -> W betę MoH nie grałem, ale i tak wiem, że w CoD będzie lepszy, bo to w końcu jest CoD!

01.07.2010
08:42
[6]

domin26 [ Legionista ]

ludzie Medal of honor ma też multiplayer według mnie nie ma się do czego przyczepić

01.07.2010
08:56
[7]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Raczej stawiam na nowe Call of Duty (oceniam single, nie multi, który mnie nei interesuje), ale jak coś będę kupował to prędzej Hedal of Honor z jednej, bardzo prostej przyczyny. Nie będę płacił 70$ za CoD, bo zapewne tyle będzie ta gra kosztować. Wybiorę MoH (na PS3, bo za free dostaną jedą część z PS2), a CoD kupię jak stanieje.

01.07.2010
09:36
[8]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Zgadzam się z [5].

02.07.2010
16:40
[9]

Cinek 7 [ Pretorianin ]

Wielki dzieki wszystkim ktorzy odpowiedzieli w tym watku.Temat uwazam za zamkniety.

03.07.2010
11:35
[10]

preDratronIX [ Generau ]

CoD leci po swojemu a MoH to nic innego jak zerżnięcie fizyki z BC2 i inspiracja w niektórych mapach z CoD: MW/MW2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.