
Cinek 7 [ Pretorianin ]
Prorokowanie: Medal of Honor 2010 czy Call of Duty Black OPS ?
Prorokowanie:
Jak myslicie co lepsze Medal of Honor 2010 czy Call of Duty Black OPS
Mam na mysli waszą subiektywną ocenę na ten temat.

hbk18 [ Generaďż˝ ]
Medal Of Honor 2010
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
Należy rozróżnić dwie kwestie:
SP -> tutaj podejrzewam, że oba produkty będą na równym, solidnym poziomie. MoH pewnie dłuższy.
MP -> z bety wiadomo już, że MoH to będzie konsolowe gwn'o być może ciut lepsze od BC2 ( ten sam silnik ). BO to zapewne kontynuacja brnięcia w ułatwienia, i różne duperele związane ze statystykami.
Wniosek:
Pozostaje wierzyć w RO2, kupić SC2 lub w najgorszym wypadku dalej grac w starocie ;)
PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]
SP-->> Tutaj mysle,ze MoH wygra.
MP-->> Po becie(ktora juz usunalem)moge stwierdzic,ze CoD:BO na pewno bedzie lepsze w multi!
da Vinci [ Ventriloquist ]
Stawiam wszystko na CoD'a ;)
SP -> W MoH może być dłuższy, ale w CoD bardziej emocjonujący.
MP -> W betę MoH nie grałem, ale i tak wiem, że w CoD będzie lepszy, bo to w końcu jest CoD!
domin26 [ Legionista ]
ludzie Medal of honor ma też multiplayer według mnie nie ma się do czego przyczepić
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Raczej stawiam na nowe Call of Duty (oceniam single, nie multi, który mnie nei interesuje), ale jak coś będę kupował to prędzej Hedal of Honor z jednej, bardzo prostej przyczyny. Nie będę płacił 70$ za CoD, bo zapewne tyle będzie ta gra kosztować. Wybiorę MoH (na PS3, bo za free dostaną jedą część z PS2), a CoD kupię jak stanieje.
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Zgadzam się z [5].
Cinek 7 [ Pretorianin ]
Wielki dzieki wszystkim ktorzy odpowiedzieli w tym watku.Temat uwazam za zamkniety.
preDratronIX [ Generau ]
CoD leci po swojemu a MoH to nic innego jak zerżnięcie fizyki z BC2 i inspiracja w niektórych mapach z CoD: MW/MW2