GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

VIP

30.06.2010
20:20
smile
[1]

sui [ Centurion ]

VIP

Witam

Otóż chciałem coś sobie ściągnąć w baterfield bad company 2 i widzę ze nie mam konto VIP wiec wpisuje i pisze mi ze jest niepoprawny lub wygasło i można nabyć nowy konto VIP bo tam tak pisało i jak nabyć nowe konto?????????????

01.07.2010
11:50
[2]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

Spróbuj ponownie zadać pytanie z zachowaniem zasad pisowni języka polskiego.

01.07.2010
17:31
[3]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

A to nie jest przypadkiem tak, ze kod do konta VIP jest w pudelkowej wersji gry? Oddzielny zakup kodu to zdaje sie wydatek 10 czy 15 dolarow.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.