
sui [ Centurion ]
VIP
Witam
Otóż chciałem coś sobie ściągnąć w baterfield bad company 2 i widzę ze nie mam konto VIP wiec wpisuje i pisze mi ze jest niepoprawny lub wygasło i można nabyć nowy konto VIP bo tam tak pisało i jak nabyć nowe konto?????????????
Kosiciel [ Generaďż˝ ]
Spróbuj ponownie zadać pytanie z zachowaniem zasad pisowni języka polskiego.
budziakowski [ Generaďż˝ ]
A to nie jest przypadkiem tak, ze kod do konta VIP jest w pudelkowej wersji gry? Oddzielny zakup kodu to zdaje sie wydatek 10 czy 15 dolarow.