GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Iron man 2

30.06.2010
20:05
[1]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Iron man 2

Mam pytanie można to obejrzeć na jakiejś stronce z normalnymi napisami a nie z translatora albo z normalnym dubbingiem a nie z ivony?

30.06.2010
20:52
[2]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

up

30.06.2010
20:54
[3]

wysiak [ Legend ]

Nie mozna. Mozna bylo obejrzec w kinie (moze jeszcze gdzies graja), a za jakis czas bedzie w wypozyczalniach i do kupienia na dvd.

30.06.2010
22:00
smile
[4]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

niestety u mnie już nie grają;(

01.07.2010
14:47
[5]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Może jednak ktoś wie gdzie można obejrzeć?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.