Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Runes of magic-początek
Mam kilka pytań co do tej gry:
1.czy jest lepsza od metina 2 ?
2.czy grają tam dzieci neo i cheaterzy?
3.kim grać (bo to moje 1 spotkanie z tą grą)
Z gory dziękuje za szczere odpowiedzi :P
Dennoss [ Child of the Prophecy ]
1. Zdecydowanie
2. Obecnie już nie gram, ale jak grałem to nie widziałem żadnego z nich. Wręcz przeciwnie ludzie byli bardzo pomocni i odpowiadali na pytania.
3. Zależy jaki styl walki preferujesz: dystans czy walka wręcz.
Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Co do walki to im mniej mam kontaktu z wrogiem tym lepiej,preferuje jakieś magiczne tarcze itp zaklecia ale jednocześnie żeby postać była tania w utrzymaniu .
BlackBolt [ Senator ]
1. Ta
2. Też. Najsłynniejszym takim dzieckiem na Cath jest Luthiene.
3. Jak dystans to najlepszy DPS ma mag. Często łączy się go razem z kapłanem, żeby w razie czego mógł się podleczyć trochę.

Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Da sie jakoś zrobic zeby gra nie rozpakowywała się na dysk z windowsem?? Niemam tam miejsca ;(
Connor_ [ Are you still there? ]
1. Pewnie że tak...
2. O wiele mniej niż w Metinie i dlatego jest od powyższego lepszy. Dzieci neo są, ale w WoWie też są, naturalnie w mniejszej liczbie ale są, nie pozbędziesz się ich nigdy. Nie napotkałem też na żadnego cheatera...boty do tej gry chyba też nie istnieją...
3.Kim chcesz. Każda klasa ma swoje zalety i wady a dzięki systemowi dwuklasowości możesz twoprzyć dowolne kombinacje. Teraz najbardziej popularna jest kombinacja Mag/druid lub Mag/kapłan(w zależności elf/człowiek), jest to dobre połączenie na pve, ponoć na pvp najlepszy woj...
Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Ok ,mniejsza o klase postaci narazie,ściagnąłem plik,klikam, a ten mi sie rozpakowuje na dysk z winem a tam niemam tyle miejsca ;( co mam robić???
BlackBolt [ Senator ]
Masz 2 pliki spakowane rarem albo zipem. Kliknij prawym przyciskiem na pierwszy (exe) i wypakuj gdzie chcesz. Ale przy ściąganiu patchy gra wymaga minimum 3 GB na dysku z katalogiem tymczasowym (domyślnie C) i tym, gdzie jest zainstalowana gra.
BTW: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10319951&N=1
Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Fajnie,podczas pobierania tego pliku co waży 5,8gb właczył mi się avast że niby ściagam jakiegoś Win 32 dropper czy coś takiego,co mam robic?
Connor_ [ Are you still there? ]
Zignorowac. Avast często wyje bezpodstawnie.
Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Oby ;\ narazie ściągam drugi plik.
Kamil 11 [ Konsul ]
Siema Predi2222
1. O wiele , wiele , wiele ( i tak jeszcze pare razy ) lepsza od Metka .
2. Jeszcze nigdy żadnego nie spotkałem . Nigdy na czacie nie było też 1000k gold please .
3. Ja bym ci radził wziąść wojownika a do klasy drugorzędnej wziąść np. łotra ( chyba on jest archer ) .
Jak ja pobrałem to było chyba tak że zainstalowało mi się na D i C i po prasotu usunąłem z C i działa normalnie .
PS Nie zraź się przy aktualizacjach które trwają od 1 -3 h .