ŁuQciu5253 [ Konsul ]
LG Cookie - Gry
Witam , zna ktoś może jakieś gry na tenże telefon na pełnej prędkości (full speedzie ) Chodzi o to aby się nie cięły bo większość gier na dotykowe telefony podcinają się ale mam też kilka takich które się nie tną , moglibyście podać link ?
Z góry dziękuję ;)
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
To forum. Tutaj jest dużo rzeczy na temat tego telefonu. Też posiadam ten telefon :)
ŁuQciu5253 [ Konsul ]
to może mógłbyś mi powiedzieć też jak usunąć wirtualna klawiaturę , bo mam gry które są tylko dotykowe ale ona ciągle jest ;(

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Wystarczyło poszukać :)
Nie ma za co :)
ŁuQciu5253 [ Konsul ]
ooo naprawdę wielkie dzięki bardzo mi pomogłeś , ciekawa stronka oraz forum
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :))
ŁuQciu5253 [ Konsul ]
jeszcze jedno pytanie ... Niedawno jeszcze jakieś 2-3 dni temu kiedy pobierałem gierki normalnie po wypakowywaniu pojawiała się plik z javą . teraz pokazuje się około 40 plików i jakiś folder Manu coś tam ... Nie wiem co się stało niedawno było jeszcze dobrze