GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GF 9800 GT - jaki ?

30.06.2010
15:18
[1]

Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]

GF 9800 GT - jaki ?

Mój kumpel prosił bym mu powiedział który z tych GF9800GT jest najlepszy :









Chodzi mu o chłodzenie (jak najlepsze) i oto ,żeby karta chodziła jak najciszej.Co polecacie ? Z góry dzięki za odpowiedź.

30.06.2010
15:23
[2]

Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]

W grę wchodzi jeszcze Radeon HD 4830 :

30.06.2010
15:27
[3]

sychu10 [ Pretorianin ]

Lepiej GF moim zdaniem niż Radeona.

PS. Dziś się uśmiałem xd Kumpel powiedział, że na systemie 32 bity zainstalował program 64 bity i podobno działa :D

30.06.2010
15:28
[4]

PitbullHans [ Legend ]

Za 9800GT nie dałbym więcej niż 200zł.

30.06.2010
15:51
[5]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Ten Zotaca będzie (chyba - na 99% tak) najlepszy

30.06.2010
16:13
[6]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Pitbull-> Dlaczego ? Moim zdaniem bardzo fajna karta. Sam jej używam i w żadnej grze jeszcze nie miałem problemu (Metro 2033 nawet na higt w 1280x1024 na około 25-30fps)

30.06.2010
16:16
[7]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Przeciez za te cene dorwiesz spokojnie 4850.

30.06.2010
16:23
[8]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

Taa tylko 9800GT (inaczej GTS 250 tylko trochę lepszy) to to samo co HD4850. Bardzo zrównana wydajność, choć lepiej wziąć kartę Nvidii za samego PhysX'a lub CUDA"e :P

30.06.2010
16:32
[9]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Nie jest to samo bo radeon nieznacznie ale w prawie kazdej grze jest lepszy od gf i jezeli za ta sama cene moze miec LEPSZA karte to nie wciskaj mu kitu. Po drugie (inaczej GTS 250 tylko trochę lepszy) TO GTS 250 jest odgrzanym i troche lepszym 9800gt a nie jak ty to napisales.

30.06.2010
16:35
[10]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

GTS 250 to 9800GTX+ w lepszym opakowaniu. Pooglądaj różne benchmarki i porównania. Karty są na tym samym poziomie. W jednej grze wygrywa GeForce, a w drugiej Radeon. Tylko że GTS ma PhysX, CUDA i inne duperele, a Radeon nie.

30.06.2010
16:38
[11]

Valem [ Makaron Shakaron ]

ALe on nie ma kasy na GTSa, wiec o tym ty mowisz. Po prostu dalem mu lepsza opcje wzgledem tego co chcial kupic

30.06.2010
18:53
[12]

Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]

^ W tej cenie można też znaleźć HD4850 sam nawet sprawdzałem.Tak oboje wiemy ,że Radeon jest nieco wydajniejszy ale on go nie chce bo pobiera za dużo prądu.

Co do karty to z tego co wyczytałem na pro-line najlepsza będzie wersja Evga/Asus.

01.07.2010
16:08
[13]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Taa, od firmy EVGA masz 10 letnią gwarancje jeśli zarejestrujesz produkt 30dni po zakupie. Coś o tym wiem;pp

01.07.2010
16:15
[14]

Niedzielny Gość [ YK42B Pulse Rifle ]

Ghost2P --> Przez 2 tyg z przyczyn niezależnych musiałem używać zamiast swojego 9800 EVGA Radeona 4850 Asusa i powiem jedno: porażka. Tak głośnej i grzejącej się karty w trybie 3d jeszcze nie widziałem, a miałem już ich z dziesięć. Może jestem przeczulony ale siedząc wieczorem w domu jazgot przeszkadzał mi po prostu grać.
Druga sprawa to Physx. Dla przykładu Sacred 2 z włączoną fizyką wygląda po prostu obłędnie.

Różnicę naprawdę widać podczas gry.

Ja Ci polecam dwuslotową kartę EVGA. Cisza, cisza i jeszcze raz cisza... :)

01.07.2010
16:33
[15]

kubazek [ Konsul ]

Offtop

Sychu10


Srry ale sychu jak on to zrobił xd?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.