GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dwa routery podłączone ze sobą

30.06.2010
10:29
[1]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Dwa routery podłączone ze sobą

Witam, mam takie pytanie, czy można podłączyć ze soba dwa routery??

Mam jeden gowniany router od neti z obsługa telefonu i chciałbym go połączyć z jakimś dobrym routerem z obsługa sieci N, żeby przez niego był rozprowadzony internet, a nie przez to gówno co nie sięga z jednej kodygnacji do drugiej już nie mówiąc o 3. I teraz jak to się robi;d

30.06.2010
10:30
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Oczywiście, że tak.

30.06.2010
10:45
[3]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Interesuje mnie ten router

Jak wygląda taki proces łaczenia dwóch routerów??

30.06.2010
10:50
[4]

Kane [ bladesinger ]

jesli oba maja wbudowane switche (dzis jest to najbardziej prawdopodobna opcja) to poprostu laczysz je kabelkiem sieciowym.

z tego co widze z opisu to raczej nie potrzebujesz drugiego router ale Access Point, podlaczasz do starego routera netii. jak zapodasz wiecej info to cos wiecej bede wstanie doradzic.

30.06.2010
10:52
[5]

BlackBolt [ Senator ]

Jak wygląda taki proces łaczenia dwóch routerów??
Różnie. Zdajesz sobie sprawę, że na studiach informatycznych przez cały semestr ludzie uczą się, jak to robić? Kombinacji jest multum w zależności od tego, jaki sprzęt się posiada i co się chce osiągnąć.

30.06.2010
11:51
[6]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Router od netii to jaki pirelii DRG A125G

30.06.2010
11:53
[7]

BlackBolt [ Senator ]

Fajnie.

01.07.2010
08:42
smile
[8]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Dobra to nie było takie trudne do zrealizownia. Dziękuje jak zwykle za wszystko

01.07.2010
11:35
[9]

Chupacabra [ Senator ]

jesli sadzisz ze laczenie dwoch routerow nie jest trudne, to zestaw sesje BGP na zlomiastym jakims cisco. Zabawa gwarantowana. Tego sie moga uczyc ludzie caly semestr,a pozniej jeszcze kawalek zycia, by sie w to zaglebic ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.