GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z FM2010

29.06.2010
22:27
smile
[1]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Problem z FM2010

Postanowiłem wrócić do Football Managera. No więc zainstalowałem sobie, piknie, ładnie, ale...
Ale gra nie uruchamia się, niezależnie od zainstalowanego na niej patcha. Tzn. nie pojawia się nawet uruchomiony proces fm.exe. Nie czaję zupełnie o co chodzi, bo kiedyś działała.

System - XP SP3

Zna ktoś może rozwiązanie?

30.06.2010
10:25
[2]

K4B4N0s [ Filthy One ]

UP

30.06.2010
15:26
[3]

K4B4N0s [ Filthy One ]

No to jeszcze raz.

30.06.2010
18:31
[4]

K4B4N0s [ Filthy One ]

(Mam nadzieję) ostatni UP

30.06.2010
21:17
[5]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Ostatni Up.

30.06.2010
22:04
[6]

JasterMereel [ Konsul ]

Próbowałeś może zmieniać, aby komputer widział SP2?

30.06.2010
23:13
[7]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Nie, ale czy to ma aby znaczenie?
Dam głowę, że z pół roku temu uruchomiłem FMa też na SP3.

01.07.2010
18:47
[8]

JasterMereel [ Konsul ]

Nie wiem czy ma. Ja jakiś czas temu nie pamiętam przy którym programie tak zrobiłem i podziałało. Ogółem większość programów jest przystosowana do SP2.
Tu masz np pokazane jak zamienić bez usuwania, ale tłumaczy to jakiś dzieciak:

01.07.2010
18:49
[9]

eJay [ Quaritch ]

Nie wiem czy to może pomóc ale u mnie zanim odpali się FM2010 po kliknięciu na ikonę mija z 30-45 sekund. W międzyczasie komp sobie coś tam trawi. Może odczekaj z minutę lub dwie, bo to może być to.

01.07.2010
21:19
[10]

K4B4N0s [ Filthy One ]

eJay-->Nie, nie tym razem. Uruchamiam, i mogę czekać i z godzinę i nic. Po prostu jakby proces nie zaskakiwał.

JasterMereel--->Ok, spróbuję, acz wątpie czy coś to da.


Edit: Dupa, nie działa. Nawet "spiracenie" nic nie daje.

02.07.2010
19:34
[11]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Nic, nic nie dało.

02.07.2010
20:39
[12]

JasterMereel [ Konsul ]

To chyba do FM'a 09, ale można spróbować:
Może spróbuj wywalić folder Sports Interactive zarówno z moich (Twoich) dokumentów (zapisane stany gry sobie przekopiuj), jak i z C:/Documents and Settings/Użytkownik/Dane aplikacji. Przeczyść też rejestr (start - uruchom - wpisujesz: regedit - wyszukujesz Football Manager - delete).
i niby wtedy jeszcze raz zainstalować FM'a. Tamtemu pomogło.

Jak już uruchomisz to daj znać ;) napiszę wtedy co ja zrobiłem i po 2 sezonach nie mam crash'a. W tym managerze to tez niestety spory problem nie rozwiązany przez twórców gry.

02.07.2010
21:34
[13]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Ja ten 2 problem rozwiązywałem patchem 10.3 :P
I spokojnie 4 sezon w lidze polskiej jechałem.

No to sprobuje jeszcze raz, chociaz juz ze 3 razy reinstalowalem.

03.07.2010
00:29
[14]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Nie wiem jakim cudem, ale 4 raz zadziałał :o
Wielkei dzięki :)

Zaczynam grę na patchu z polską ligą :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.