GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mecz Hiszpania-Portugalia

29.06.2010
19:28
[1]

KubaMaxx [ Pretorianin ]

Mecz Hiszpania-Portugalia

Obstawiamy wynik tego meczu.

29.06.2010
19:30
smile
[2]

Dell` s [ d-_-b ]

Wygra Hiszpania.

29.06.2010
19:31
[3]

PitbullHans [ Legend ]

Ronaldo zbyt pewny siebie jak zawsze (w jakimś wywiadzie) to niech dostaną z 3-0.
Niech ryczy marny piłkarzyk.

29.06.2010
19:32
[4]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Obstawiam dwubramkowe zwycięstwo Hiszpanów i mam też ogromną nadzieję, że to właśnie Hiszpanie odniosą zwycięstwo.
Kiedyś bardzo lubiłem reprezentację Portugalii, ale po pojawieniu się C.Ronaldo zawsze źle życzę tej reprezentacji.

29.06.2010
19:32
smile
[5]

wojtul [ Generaďż˝ ]

A ja chciałbym, żeby Hiszpania odpadła...ale niespodziana by była!
PORTUGALIA GÓRĄ!

29.06.2010
19:33
[6]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Grubo wygra Hiszpania bo Ronaldo grał w reklamie Nike-i,a dobrze wszyscy wiem jak występujący w niej piłkarze skończyli swoje mundialowe przygody:)Został już tylko z tej całej zgrai Cris.

29.06.2010
19:34
[7]

lajtowy ziomek:) [ God of War ]

"Niech ryczy marny piłkarzyk."

Nie przesadzajmy, może jako persona jest On zabaweczką w rękach mediów ale jako piłkarz jest to gwiazda i to wielkiego formatu, co już zresztą nie raz, nie dwa, udowodnił.

29.06.2010
19:37
[8]

kubinho12 [ Gooner ]

Niech ryczy marny piłkarzyk.

Ostry?:O

29.06.2010
19:37
[9]

ryßa [ Centurion ]

Chciałbym, żeby Hiszpania odpadła, chociaż z drugiej strony - gwiazdorek. Obstawiam 3:1 dla Hiszpanów.

29.06.2010
19:39
smile
[10]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Po jaka cholere robic oddzielne watki dotyczace kazdego meczu?! Jak sie zacznie liga to tez bedziecie zakladac w weekendy po 20 watkow?

29.06.2010
19:39
[11]

Semir [ 11 ]

Chciałbym, aby odpadła Hiszpania, ale to raczej nierealne... może w półfinale Niemcy/Argentyna ich wyślą do domu.

4-1 obstawiam dla hiszp.

29.06.2010
19:42
[12]

PitbullHans [ Legend ]

Nie przesadzajmy, może jako persona jest On zabaweczką w rękach mediów ale jako piłkarz jest to gwiazda i to wielkiego formatu, co już zresztą nie raz, nie dwa, udowodnił.

Niech ta gwiazdeczka nauczy się przegrywać i zrozumie, że najlepszy to on nie jest. Zresztą byli w historii od niego lepsi, przy których wypada jako średniak.

Ostry?:O

Hę?

29.06.2010
19:42
[13]

Poohatch [ The Evil Candy ]

Ja, jak na każdych mistrzostwach kibicuję Portugalii. Niech się odegrają Hiszpanom za 2004 rok :)
Poza tym w reprezentacji Portugalii brakuje mi Luisa Figo i Ricardo.

29.06.2010
19:48
smile
[14]

JasterMereel [ Konsul ]

Chce zobaczyć jak pedał Cristiano płacze!!!!!!!

29.06.2010
19:50
smile
[15]

gracz12301 [ Senator ]

Hiszpania wygra 2:1

29.06.2010
19:58
[16]

kubinho12 [ Gooner ]

Ajjj nie, to marny śpiewak nie piłkarz, mój błąd.

30.06.2010
00:35
[17]

Cravens [ Legionista ]

Może i Hiszpania ładnie grała, ale jak zwykle goli strzelić nie umiała. Taka skuteczność może nie wystarczyć na Niemców czy Argentynę a tak defensywnie grającą Brazylię to już w ogóle.

30.06.2010
13:03
[18]

KubaMaxx [ Pretorianin ]

Noo... Hiszpania ładnie grała, ale 1:0 to słaby wynik. Najlepszy jak zwykle Villa. Hiszpańska broń (strzały z daleka) zawiodła. Ciekawe jak zakończy się mecz Niemcy-Argentyna. Ja kibicuję Argentynie a wy?

30.06.2010
13:33
[19]

WolfHunter [ And Justice for All ]

Ja kibicuje Niemcom.
Bo Polacy tam są.

30.06.2010
13:37
[20]

grish_em_all [ Legend ]

Ja kibicuje Niemcom.
Bo Polacy tam są.


Żeby tylko Polacy ;) To się nie powinno nazywać reprezentacją Niemiec, tylko Wspólnoty Niepodległych Państw ;)

30.06.2010
13:44
[21]

Bart2233 [ Peaceblaster ]

grish_em_all-->Jakbyśmy byli bogatszym krajem to i więcej "Rodżerów Perejro" by grało w reprezentacji, a tak mamy naszą prawie czystą etnicznie polską piłkę, ale czy dobrze na tym wychodzimy ;) ?

30.06.2010
14:01
[22]

grish_em_all [ Legend ]

Zacznijmy od tego że moim zdaniem nie istnieje coś takiego jak polska piłka ;) To jest tylko jej imitacja w wykonaniu betoniarzy z PZPN :P

30.06.2010
14:03
[23]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Ja kibicuje Niemcom.
Bo Polacy tam są.


Eeee, co to za Polacy, ch*j nie Polacy :P

30.06.2010
14:05
[24]

@Assassin@ [ Konsul ]

I Hiszpania wygrała 1:0 (ledwo)

30.06.2010
14:09
smile
[25]

ryßa [ Centurion ]

[23]

30.06.2010
14:12
[26]

mefsybil [ Legend ]

A naaaajgorsiii piłkaaaarzeeee
To Klozeeet i Pedaaaaalski...

01.07.2010
00:26
smile
[27]

Cravens [ Legionista ]

Według mnie ciekawiej by było, gdyby to jednak Niemcy pokonali Argentynę wtedy mielibyśmy ostatni finał Pucharu Europy, gdzie Hiszpania wygrał tak samo jak teraz czyli 1:0. Teraz jednak chyba im by się nie udało.
Choć z Argentyną to będzie pokaz super ofensywnej piłki. I zapewne przegra ten co będzie mniej dusił i stawiał bardziej na defensywę.

01.07.2010
00:33
[28]

Tanthalas11 [ Pretorianin ]

Warto zauważyć że gol Villi byl ze spalonego. Szkoda że FIFA nie wprowadzi przez dlugi czas technologii do piłki nożnej.



tak 22cm to niby niewiele, ale jeśli sędzia byłby na miejscu to mógłby to zobaczyć

01.07.2010
00:36
[29]

mos_def [ Senator ]

No to juz jest przesada... takie minimalne spalone to juz nawet ciezko wyłapac przy takiej powtorce, bo sam moment zapauzowania tak naprawde ma duze znaczenie jesli piłkarze sa w ruchu. Podanie ten ułamek sekundy trwa wiec pauzwanie 0.1 wczesniej czy pozniej juz moze pokazywac inna sytuacje. Roznica miedzy spalonym a brakiem spalonego o 10cm...

01.07.2010
00:39
[30]

fireworm [ Rising Star ]

W przepisach jest napisane ze jest cos takiego jak minimalny spalony ? Nie, zatem Hiszpania strzelila nieprzepisowo bramke.

01.07.2010
00:45
[31]

mos_def [ Senator ]

No ale problem w tym ze zaraz ktos inny zrobi taka sama animacje tylko klatka bedzie pokazywac sytuacje 0.05sec wczesniej i juz Villa minimalnie nie bedzie na spalonym..
Zreszta ten filmik wlasnie tak jest zmontowany, jak sie przyjzec to animacja pokazuje troche inne (pozniejsze) ulozenie piłkarzy niz to gdy obraz jest zatrzymany.


Choc w sumie tak teraz sobie mysle ze FIFE stac na takie wydatki, wiec zakup pare dobrych kamer o wysokiej rozdzielczosci z super slow motion, nie powinno byc az tak zabojcze.
A z takim sprzetem dałoby sie juz ze skutecznoscia bliska 100% rozstrzygac wszystkie podobne, sporne kwestie.
Tak wiec czemu nie.

01.07.2010
00:47
[32]

fireworm [ Rising Star ]

mos def ale nawet w studio po meczu pokazywali moment podania i pozycje Villi, byl na spalonym.

01.07.2010
00:50
[33]

mos_def [ Senator ]


Tylko teraz pytanie czy mieliby kazde akcje przegladac w ten sposob, czy tylko wybrane przez głownego sedziego, czy tylko np te zgłoszone przez dana druzyne (a wtedy czy druzyny miałby miec jakis limit takich zgłoszen?)

01.07.2010
00:53
[34]

chop [ smiech to zdrowie ]

Faktycznie minimalny spalony był. Troszkę zaspał boczny sędzia i nie widział sytuacji, a główny takiego spalonego nie wychwyci, nawet jak jest blisko piłki. Ale rzeczywiście FIFA musi coś z tym zrobić, bo ten spalony akurat to pół biedy, ale to co zdarzyło się w spotkaniu Argentyna - Meksyk i spalony Teveza to już lekka przesada.

01.07.2010
00:54
[35]

Cravens [ Legionista ]

Nie no, spalone byłyby sprawdzane tylko jeśli wpadałyby gole. Inaczej większego sensu by nie było, aby zgłaszać do rozpatrzenia.
Zdecydowanie lepiej, gdyby zrobili te czujniki w bramkach a nie tu się rozwodzą nad 22cm.

01.07.2010
00:55
[36]

fireworm [ Rising Star ]

Proste, 3 powtorki ma druzyna na polowe - i kapitan decyduje. Od druzyny zalezy czy to ma byc powtorka bramki czy np faul na srodku boiska czy zagranie reka.

01.07.2010
00:57
[37]

Cravens [ Legionista ]

To już by było przesadą. Mecze byłby co chwilę przerywane. Widowisko by na tym za dużo straciło a FIFY i tak nie przekonasz.

01.07.2010
01:04
smile
[38]

wysiak [ Legend ]

W takim smiesznym krykiecie, gdzie sedzia ma zawsze i absolutnie racje, do tego stopnia, ze zaden zawodnik nigdy nawet nie probuje z nim polemizowac czy przekonywac do czegokolwiek - nie jak w pilce - nikt nie widzi problemu, by wspomoc sie technologia (i to nie tylko powtorki video, ale np robia tez symulowane animacje toru pilki, i nagrania dzwieku, by stwierdzic czy pilka dotknela kij czy nie). A krykiet trzymaniem sie historii i tradycyjnych 'obrzadkow' bije noge na glowe.
W hokeju nikt nie widzi problemu, by gol byl obwieszczany automatycznie gdy tylko automat wykryje, ze krazek znalazl sie w bramce, ani by sedzia mogl sobie sprawdzic powtorke dowolnej sytuacji na video, jesli czuje taka potrzebe. Robia to od lat, i jakos dynamika i szybkosc gry w zaden sposob na tym nie traci, i bije futbol na glowe.

I tylko zasrana FIFA w XXI wieku pieprzy jakies banialuki, ze 'sie nie da, bo nie'.

Jest dwoch liniowych, z ktorymi sedzia konsultuje sie, jesli czuje, ze mogli zobaczyc dana sytuacje lepiej niz on, jesli ma watpliwosci. Jest czwatry oficjel lazacy przy linii, pilnujacy zmian, i by trenerzy nie wlazili na murawe. Jaki jest problem dac mu monitor, na ktorym moglby obejrzec powtorke, i dac znac glownemu co sie naprawde stalo, albo po prostu posadzic piata osobe do tego celu.
Bo jaki jest problem wsadzic czujniki w pilke i w bramke, zeby nie bylo takich cyrkow, jak w Niemcy-Anglia, to nawet nie pytam. Najmadrzejsza glowa sensownego powodu na to nie wymysli.


mos_def --> Apropos american footballu

:)

01.07.2010
01:14
[39]

mos_def [ Senator ]


Cravens
no akurat po 3 powtorki na druzyne to nie byłoby az tak strasznie z tymi przerwami.
W kazdym razie dla FIFA to jeszcze lepiej, mieliby wiecej czasu antenowego na szybkie reklamy w szczytowej porze ogladalnosci :)


Polecam w tym temacie:


:D

01.07.2010
01:22
[40]

Cravens [ Legionista ]

W sumie można by wprowadzić 5 sędziego do oglądania meczu, ale musiałby on podawać dość szybko wszelkie informacje o spalonych i faulach a i jest jeszcze jeden problem jeśli chodzi o faule interpretacji ich rzez każdego z sędziów. Ten by dał grać dalej inny pokazał kartkę więc do wszystkiego powtórek nie powinno być.
Będę za tym, aby sprawdzać je przy sytuacjach bramkowych lub jak w Anglia - Niemcy prawie bramkowych.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.