GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

konkurs plastyczny "Ja i mój tata" - prośba o klik ;)

29.06.2010
14:22
[1]

Ziomaleq [ impossible is nothing ]

konkurs plastyczny "Ja i mój tata" - prośba o klik ;)

Witam. Nic was to nie kosztuje, a możecie pomóc głosując
Zła kategoria wątku, poprawna kategoria wątku to Ogłoszenia
na rysunek
Czarek lat 7 - Rysunek 07 (trzeci rysunek od dołu)

Z góry dziękuje, każdy klik się przyda ;)

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2010-07-01 11:39:54

29.06.2010
14:25
smile
[2]

fire [ Spacz ]

Plus jeden.

29.06.2010
14:25
[3]

bezi 47 [ Cowboy From Hell ]

+1

29.06.2010
14:25
[4]

Fett [ Avatar ]

głos oddany

29.06.2010
14:25
[5]

kubomił [ Legend ]

poszło.

29.06.2010
14:26
[6]

Yancy [ Legend ]

Nigdy tego nie robię ale tym razem masz +1 za twórcze podejście synka do przestrzeni ;)

29.06.2010
14:26
[7]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Poszło .. ale stwierdzam, że można tu innym dzieciom dużą krzywdę zrobić. Takie konkursy nie powinny się przez neta odbywać ...

29.06.2010
14:26
smile
[8]

kluha666 [ Legend ]

+1

29.06.2010
14:30
smile
[9]

Gmp3 [ Chuck ]

+1

29.06.2010
14:34
[10]

mirencjum [ operator kursora ]

+1

29.06.2010
14:36
smile
[11]

GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]

+ 1

29.06.2010
14:39
smile
[12]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

+1

[7] Prawda, i trzeba radzić sobie skoro tak jest, Ziomaleq wysłużył się nami, hehe :)

29.06.2010
14:42
[13]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

+1

To jest twój syn, brat, kuzyn?

29.06.2010
14:45
[14]

iLLusionist [ FataL ]

+I :)

29.06.2010
14:51
[15]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

+1

napisz pozniej ktore miejsce zajales i jakie nagrody byly ufundowane :)

29.06.2010
14:51
[16]

Waran z Komodo [ Chor��y ]

+01

29.06.2010
15:00
smile
[17]

Przemo_888 [ Legend ]

+1

29.06.2010
15:13
smile
[18]

Big B [ Konsul ]

No i... poszło!

P.S. Twój Czarek ma 126 głosów!

29.06.2010
15:15
[19]

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]

+1

29.06.2010
15:17
smile
[20]

toaster [ MrBook? ]

Czarek zaraz będzie miał wynik będący sumą głosów przeciwników.


Ja bym uważał bo mogą go zdyskwalifikować... chyba.

29.06.2010
15:18
[21]

Coy2K [ Veteran ]

oddałem głos na inną pracę, według mnie lepszą.

Nie widzę potrzeby głosowania jak stado baranków powyżej tylko dlatego, że ktoś o to prosi

29.06.2010
15:25
[22]

bisfhcrew [ Bis ]

+1
Tytuł tematu przypomniał mi tytuł jednego utworu

29.06.2010
15:26
smile
[23]

Armorgedon12 [ 43 ]

+1

29.06.2010
15:33
smile
[24]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

+2

29.06.2010
15:46
smile
[25]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

0+1=1

29.06.2010
15:47
[26]

gtowiec [ Kanapka ]

+1

29.06.2010
16:07
[27]

napadzior007 [ Pretorianin ]

+1 :)

29.06.2010
16:16
[28]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

+1 chociaż zgadzam się z [7]

29.06.2010
16:19
smile
[29]

BPM [ Konsul ]

" The page you're looking for wasn't found. "

Oj chyba server padl xD

29.06.2010
21:22
smile
[30]

cneyhaz [ Upadly Aniol ]

Pomozemy
+1

29.06.2010
21:28
smile
[31]

fireworm [ Rising Star ]

Weronika lat 5 +1

Uczcie od malego oszustwa

29.06.2010
21:30
smile
[32]

davis [ ]

Ktoś mi powie co się dzieje na rysunku 21???

01.07.2010
11:13
[33]

Ziomaleq [ impossible is nothing ]

UP, w miarę możliwości klikajcie, dziękuje ;)

01.07.2010
11:15
[34]

promyczek303 [ sunshine ]

Proszę :)

davis --> wydaje mi się, że dziecko leży przykryte kocykiem na sankach, które ciągnie tata :)

01.07.2010
11:15
[35]

Azerko [ Alone in the wild ]

+1

01.07.2010
11:18
smile
[36]

Santarius [ Death knight ]

+jeden

01.07.2010
11:33
[37]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

+1

01.07.2010
11:35
[38]

Choke [ Lets do this! ]

Czarek ciągle pierwszy ;)
+1

01.07.2010
11:35
smile
[39]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

+1

01.07.2010
12:01
[40]

Ziomaleq [ impossible is nothing ]

oto link:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.