
Pshemeck [ Legend ]
Komunikat Ministerstwa Prawdy
Szukalem na forum i nie znalazlem tematu o tym kanale YouTube :
Ostatni komunikat :
Glowny kanal :
Swietnie zrobiona kronika Ministerstwa Prawdy. Kto lubil kroniki za czasow komuny to poczuje sie jak w domu, no moze prawie jak w domu :D

Sizalus [ Senator ]

Salado. [ Generaďż˝ ]
to jest świetne
Pshemeck [ Legend ]
Jak ktos nie ma czasu ogladac tv, to trzasnie sobie maraton Ministerstwa Prawdy i dowie sie co w trawie piszczy :D

eros [ Senator ]
Prawie tak dobre jak FFFFAKTY! te-fau-en.
Lindil [ Lumpenliberal ]
Całkiem niezłe, przynajmniej coś się w kampanii dzieje;)

Pshemeck [ Legend ]
Faktow nic nie przebije ;) Jednak taka kronika pozwala przynajmniej posmiac sie z calych tych przepychanek politycznych.

Belert [ Legend ]
eros :--> ja jak sie chce posmiac to wlaczam TVP 1 Wiadomosci.Kwestia spojrzenia.
Tu i tam sa ludzie ktorzy odgryzliby sobie dupsko zeby zarpbic te pare groszy .Niestety musze cie zmartwic ,TVP nie ma monopolu na prawde :)Rzec mozna ma monopol na gów...prawde ze tak powiem.
MANOLITO [ Senator ]
"parapety" komorowskiego
twostupiddogs [ Senator ]
Ogólnie ok, ale po chwili się nudzi, bo wszystko na jedno kopyto.
Dużo lepsze jest:
choć zapewne już było.

Grooby_BCN [ Konsul ]
Świetne, a "parapety" są najlepsze!
Pshemeck [ Legend ]
Najnowszy odcinek opisujacy wczorajsza debate :D
rvc [ MORO ]
"gloryfikacja antysowieckich band" > ja pierdole
Runnersan [ Generaďż˝ ]
eee zapomnieli wspomnieć o gloryfikacji socjalizmu w ustach imperialistycznych przeciwników marszałka:)