
Hellmaker [ Legend ]
Disciples III: Odrodzenie - oczywiście problemiki :)
Ano pogrywam ja sobie śmiało :)
Nie będę tutaj marudził czy jest lepsza, czy gorsza od poprzednich części, bo nie o to chodzi ;P
Ale mam coś w rodzaju problemów ;)
1. Próbuje wybrać inny rodzaj Szefa w menu startowym (chciałbym Maga - dwa casty na turę sa miłe :>) - ale uparcie mi wybiera wojownika. Domyślam sie, ze tak już jest "zabukowane" jak się chce grać Kampanię, ale w takim razie po co wybór?
2. U Zbrojmistrza można kupić zbroje - ale są one dla Arcymaga, Złodzieja i ... Wojowniczki. Jakiej do cholery wojowniczki? Szefcio jest ON a nie ONA. Co za tym idzie nie można ich ubrać.
3. Co jakiś czas znajduję Napoje z efektem "Statyczny". Ni cholery nie da się ich wychlać. Można się zaklikać na śmierć, ale to nic nie daje :|
[edit] W menu drużyny trzeba go po prostu przeciągnąć na postać :P Nie tam, gdzie jest twój bohater, ale w ogólnym menu drużyny
Hellmaker [ Legend ]
up :)
Katane [ Useful_Idiot_ ]
1. Wybrac mozna - ale bohaterem jest zawsze Lambert.
2. Yup, te sklepy sa chyba dla bohaterow wynajmowanych w miastach, nie dla Lamberta.
3. No wlasnie :)
Hellmaker [ Legend ]
Tak przy okazji znalazlem buga :)
Jak wychleję eliksir Zręczności, to dostaję +5 Zwinności:)
A jak Eliksir Zwinności, to dostaję +5 Zręczności :)
1. No niby tak, ale nadal nie mam dwóch castów na turę :(
2. No tak - do tej pory jeszcze nie mam możliwości ich wynajęcia. Pewnie dlatego :D
Katane [ Useful_Idiot_ ]
1. Hmm, ja mam, na pewno wybrałeś maga? ;)