GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Office 2007

27.06.2010
22:04
[1]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Office 2007

Podczas instalacji wyskauje mi taki komunikat--------->

Mam zainstalowany NET Framework 3.5 więc w czym lezy problem??

Mam dziwne przeczucie, że ten problem się łaczy z problem Windows Update--> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10395505&N=1

Mam jeszcze problem z raamem ale to inna historia, która nie powinna miec zadnego wplywu na prace systemu


Office 2007 - RPRT07
27.06.2010
22:14
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Masz tyle dziwnych błędów ostatnio, że zastanawiał bym się, czy to nie jest wina procesora, dysku lub pamięci. Często nieudolne podkręcenie może powodować różnego rodzaju błędy.

28.06.2010
00:39
[3]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Przeczytaj to:

29.06.2010
11:07
[4]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Nadal nie chce działac;/

30.06.2010
10:46
[5]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Pomocy

01.07.2010
08:42
[6]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Naprawione;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.