RPRT07 [ Maximum Impact ]
Office 2007
Podczas instalacji wyskauje mi taki komunikat--------->
Mam zainstalowany NET Framework 3.5 więc w czym lezy problem??
Mam dziwne przeczucie, że ten problem się łaczy z problem Windows Update--> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10395505&N=1
Mam jeszcze problem z raamem ale to inna historia, która nie powinna miec zadnego wplywu na prace systemu
BlackBolt [ Senator ]
Masz tyle dziwnych błędów ostatnio, że zastanawiał bym się, czy to nie jest wina procesora, dysku lub pamięci. Często nieudolne podkręcenie może powodować różnego rodzaju błędy.
Dennoss [ Child of the Prophecy ]
Przeczytaj to:
RPRT07 [ Maximum Impact ]
Nadal nie chce działac;/
RPRT07 [ Maximum Impact ]
Pomocy
RPRT07 [ Maximum Impact ]
Naprawione;]