GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zgrac muzyke na iPoda?

27.06.2010
10:05
[1]

Karl_o [ maniaC ]

Jak zgrac muzyke na iPoda?

Witam. Powie mi ktos jak w programie iTunes mozna zgrac muzyke na iPoda? Bo ja osobiscie nie mam pojecia. Za podpowiedz bede wdzieczny. Pozdrawiam.

27.06.2010
10:07
[2]

Regis [ ]

Yyyyy...? Podłączyć i wszystko się samo zsynchronizuje?

27.06.2010
10:09
[3]

Wybor [ ]

Po lewej stronie w zakładkę 'Music' wrzucasz muzykę, którą chcesz. Potem dajesz File -> Sync iPod.

27.06.2010
10:59
[4]

unclesam [ Generaďż˝ ]

Wybor - iTunes jest już po polsku

27.06.2010
11:02
smile
[5]

wysiak [ Legend ]

A jesli nie chcesz meczyc sie z iTunes, to wystarczy

i juz foobar elegancko synchronizuje..:)

01.07.2010
09:36
[6]

Mnichch666 [ Chor��y ]

Muhaha. Smieszne. Wkladasz plyte (Ewentualnie sciagasz muzyke) Kopiujesz to do biblioteki podlaczasz iPod'a zaznaczasz (CTRL + LPM) Piosenki ktore chcesz zgrac i PRZECIAGASZ je na zakladke "Muzyka" Przy twoim iPodzie...

01.07.2010
09:41
[7]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Moze warto czytac instrukcje obslugi czasem?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.