Karl_o [ maniaC ]
Jak zgrac muzyke na iPoda?
Witam. Powie mi ktos jak w programie iTunes mozna zgrac muzyke na iPoda? Bo ja osobiscie nie mam pojecia. Za podpowiedz bede wdzieczny. Pozdrawiam.
Regis [ ]
Yyyyy...? Podłączyć i wszystko się samo zsynchronizuje?
Wybor [ ]
Po lewej stronie w zakładkę 'Music' wrzucasz muzykę, którą chcesz. Potem dajesz File -> Sync iPod.
unclesam [ Generaďż˝ ]
Wybor - iTunes jest już po polsku

wysiak [ Legend ]
A jesli nie chcesz meczyc sie z iTunes, to wystarczy
i juz foobar elegancko synchronizuje..:)
Mnichch666 [ Chor��y ]
Muhaha. Smieszne. Wkladasz plyte (Ewentualnie sciagasz muzyke) Kopiujesz to do biblioteki podlaczasz iPod'a zaznaczasz (CTRL + LPM) Piosenki ktore chcesz zgrac i PRZECIAGASZ je na zakladke "Muzyka" Przy twoim iPodzie...
smuggler [ Advocatus diaboli ]
Moze warto czytac instrukcje obslugi czasem?