GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sterowniki do GTX275

25.06.2010
20:45
[1]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Sterowniki do GTX275

Które sterowniki z tych co wyszedły są najlepsze dla GTX275

25.06.2010
20:46
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Najnowsze

25.06.2010
20:51
smile
[3]

Romo69 [ nvidiagm ]


257.21

25.06.2010
21:47
[4]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

No własnie nie...

25.06.2010
21:50
smile
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

No własnie nie..

Dlaczego?

25.06.2010
21:52
[6]

BlackBolt [ Senator ]

To zainstaluj te, które były lepsze. Dlaczego zawsze musisz znaleźć sobie jakieś dziwne problemy, których tak naprawdę nie ma?

02.07.2010
11:01
[7]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Jak można odciąć dostęp karcie graficznej do ramu?? Ta pamięc współużytkowa


Sterowniki do GTX275 - RPRT07
02.07.2010
11:03
[8]

mirencjum [ operator kursora ]

Co Ty kombinujesz? Czasami mam wrażenie, że komputer u Ciebie służy do wyszukiwania problemów.

02.07.2010
11:08
[9]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Dokładnie, Twój komputer to jeden wielki problem. Zainstaluj najnowsze, to jest oczywiste.

02.07.2010
11:10
[10]

BlackBolt [ Senator ]

SilentFisher --> Czytać nie umiesz? Najnowsze są złe, stare są za stare. Najlepsze są te, których nie ma wcale chyba :)

02.07.2010
11:11
[11]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

To może najprościej by było, żeby on sobie je sam zrobił.

02.07.2010
11:13
[12]

BlackBolt [ Senator ]

Chyba tak. A za tydzień znowu się tu dopisze, powie, że znalazł rozwiązanie sam ale się nim nie podzieli :)

02.07.2010
11:15
[13]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Przeglądnijcie sobie jego posty. Wszystkie dot. pomocy w sprawach komputera.

02.07.2010
11:50
[14]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Może jednak odpowiecie na pytanie zawarte w poście [7]

02.07.2010
11:55
[15]

Snakepit [ aka Hohner ]

[14] a po czorta chcesz to zrobić?

02.07.2010
12:08
[16]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

o ile się nie mylę to się odcina w biosei, ale po co? po 1 i tak ci tego nie zapełni,bo nawet tych swoich 800mb w "chyba" żadnej grze nie zapełnisz, a po 2 najwyżej będziesz miał lepszą płynnośc, niż przy braku dodatkowej pamięci

02.07.2010
12:13
[17]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Przywłaszcza sobie ponad 1GB ramu co wpływa na drastyczny spadek wydajności i niestabilność systemu. Jeśli, któryś z Was ma tą wiedze i wie jak zamknąć karcie graficznej dopływ do ramu to prosze go ładnie, żeby się podzielił swoją mądrością jeśli natomiast niewie, niema bladego pojęcia jak rozwiązać ten problem to proszę, żeby nie nabijał bezsensownych postów w przeciwnym razie będę zmuszony napisać do administracjii

02.07.2010
12:36
[18]

Snakepit [ aka Hohner ]

A pisz do administracji, proszę bardzo. Widocznie nikt nie ma wiedzy na ten tematu i/lub nie da się tego zrobić. Do tego bujda jest, że wpływa to na wydajność i stabilność systemu.

02.07.2010
12:44
smile
[19]

andrey226 [ Konsul ]

RPRT07,człowieku,zamiast stwarzać sztuczne problemy weż się lepiej za ortografię,bo to,co wypisujesz przechodzi ludzkie pojęcie.

02.07.2010
12:45
[20]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

-------->


Sterowniki do GTX275 - RPRT07
02.07.2010
12:49
[21]

BlackBolt [ Senator ]

Ale jeżeli niestabilność spada, to znaczy, że stabilność się zwiększa, więc nie rozumiem, w czym masz problem.
Nie rozumiem też, po co wkleiłeś ten screen w [20]

02.07.2010
12:55
[22]

Snakepit [ aka Hohner ]

Masz 6GB ramu i uważasz, że to, że karta używa jakiś 1GB dodatkowo a w sumie tylko go sobie rezerwuje na czarną chwilę...powoduje niestabilność systemu? Myślisz że 5GB ramu zjada Ci GTA?

02.07.2010
12:55
[23]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Mam dużo jeszcze miejsca w zasobach ramu i windows mi strzela takie komunikaty------>


Sterowniki do GTX275 - RPRT07
02.07.2010
13:15
[24]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

ustaw sobie większy plik stronicowania google dużo mówi na ten temat

02.07.2010
13:23
[25]

Snakepit [ aka Hohner ]

RPR - nie łatwiej założyć temat i pokazać te komunikaty niż na własną rękę wymyślać "zabieranie" pamięci karcie graficznej? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.