GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem ze słuchawkami Logitech G35

25.06.2010
11:17
smile
[1]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Problem ze słuchawkami Logitech G35

Sprawa ma się tak: kupiłem sobie dzisiaj headset Logitech G35 w Komputroniku. Nowi i nie używany, bo na pudełku była plomba. Zainstalowałem sterowniki, podpiąłem pod USB i ZONK. Dźwięk jest tragiczny, strasznie zniekształcony i nie da się nic przez nie słuchać... Czy to wina słuchawek czy może coś z moim kompem jest nie tak?
Mobo Asus M2N-E i zintegrowana dźwiękowa SoundMax HD

01.07.2010
10:53
[2]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Odświeżę, bo mam nowy problem :P

Mam kartę dźwiękową Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio i słuchawki Logitech G35. Czy ktoś wie jakie opcje trzeba poustawiać, aby Fraps nagrywał obraz z dźwiękiem? W ustawieniach audio w panelu sterowania mam ustawione na nagrywanie dźwięku kartę dźwiękową i Fraps wtedy proponuje What U Hear, jednak jest wielka cisza...

02.07.2010
09:34
[3]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

UP

02.07.2010
10:50
[4]

vlodek2532 [ Senator ]

jaki system i FRAPS 2 czy 3

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.