GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

polećcie książkę dla młodzieży

23.06.2010
19:55
[1]

adi123456789 [ Centurion ]

polećcie książkę dla młodzieży

tak jak w tytule

23.06.2010
19:56
smile
[2]

kubomił [ Legend ]

Zmierzch, Harry Potter...

23.06.2010
19:58
[3]

kurzew [ The Road Warrior ]

Jakub Żulczyk - Radio Armageddon



Albo ten sam autor

Zrób mi jakąś krzywdę, czyli wszystkie gry video są o miłości

23.06.2010
20:00
[4]

Ashaard [ enjoy the silence ]

Może zdefiniuj najpierw przedział wiekowy tej młodzieży. I płeć.
Poza tym jakie ta osoba ma zainteresowania?

23.06.2010
20:07
[5]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

Należę do grona młodzieży (15lat) i bardzo fajnie mi się czytało wszystkie części Harrego Pottera, polecam :)

23.06.2010
20:08
[6]

=D=2 [ Legend ]

Po co Ci one ?

23.06.2010
20:09
[7]

kubomił [ Legend ]

Po co ci one ?

No raczej książki są do czytania.

23.06.2010
20:09
[8]

djforever. [ Konsul ]

Ostatnio strasznie wciągnął mnie cykl "Oko Jelenia" Pilipiuka. W sam raz na wakacje

23.06.2010
20:15
[9]

PitbullHans [ Legend ]

Po co ci one ?

No raczej książki są do czytania.


Basshunter nie pisze książek to nie wie po co one są.

23.06.2010
20:19
[10]

kosik007 [ FreeLancer ]

Całą twórczość Pilipiuka bardzo fajnie się czyta, jak wspomniał djforever - w sam raz na wakacje. :)

23.06.2010
20:57
[11]

redan [ Wiking ]

- pilipiuk - seria o wendrowyczu, seria księżniczki/dziedziczki/kuzynki, opowiadania w zbiorach
- ziemiański - cykl "achaja", toywars
- grzędowicz - cykl "pan lodowego ogrodu"
- Trudi Canavan - Trylogia Czarnego Maga + Uczennica Maga (prequel Trylogii Czarnego Maga)

23.06.2010
21:04
[12]

Tołstoj [ Kukuruźnik ]

Może kryminał? "Długie pożegnanie", "Wysokie okno"?

23.06.2010
21:12
smile
[13]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

M. Musierowicz - "Opium w rosole"

03.07.2010
22:15
[14]

adi123456789 [ Centurion ]

HARRY POTTER CZYTAŁEM




Po co ci one ?


do czytania

03.07.2010
22:16
[15]

adi123456789 [ Centurion ]

chodzi o książki przygodowe i dla chłopaków

03.07.2010
23:10
[16]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

1. Pendragon
2. Felix, Net i Nika
3. Wiedźmin
4. Hobbit

03.07.2010
23:11
[17]

Sage [ Arbiter Elegantiae ]

Wszystko zależy od Twojego pojęcia młodzieży..

Kafka.

03.07.2010
23:20
[18]

NeroTFP [ Senator ]

Infiltratorzy.

A pytanie z postu [6] kwalifikuję do najbardziej kretyńskich pytań tej dekady. Gratuluję.

03.07.2010
23:26
[19]

Kamili12 [ Legionista ]

Jeśli lubisz fantastykę i klimaty średniowiecza to może Tolkiena np. WŁADCA PIERŚCIENI
lub jakieś podróżnicze np. J. Verne DWA LATA WAKACJI czy TAJEMNICZA WYSP W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA... może i trochę dziecinna ale przyjemnie się czyta.

03.07.2010
23:27
smile
[20]

amadi1 [ ElMundo ]

"0:1 do przerwy"
"Tajemnicza Wyspa"
"Przygody Tomka Sawyera"
"Chłopcy z placu Broni"
"Pan Samochodzik..."
"Wielka, większa i największa"

Jest tyle świetnych książek dla młodzieży, że naprawdę zastanawiam się w czym problem :)

03.07.2010
23:30
[21]

Kamili12 [ Legionista ]

Chłopcy z placu broni - P O L E C A M

07.07.2010
13:32
[22]

adi123456789 [ Centurion ]

felix net i nika czytałem władce pierścieni też wiedźmina mam

07.07.2010
13:38
[23]

mefsybil [ Legend ]

Jak można pytać po co komu książki? Później widać właśnie kto dobrze zdania składa i nie robi błędów chociaż, nie tak jak pan nie wiedzący, do czego książka służy.

kubomił --> Dlaczego się śmiejesz z Harry'ego Pottera? Mnie tak porwał, że mam zamiar wszystkie części przeczytać :P

07.07.2010
13:44
smile
[24]

figozaur [ aka Lt HitmaN ]

Żulczyk...

07.07.2010
13:44
smile
[25]

kurzew [ The Road Warrior ]

Cykl "Cherub" Roberta Muchamore.



Piotr Rogoża - Rock'n'roll, bejbi!



Piotr Rogoża - Po spirali




07.07.2010
13:45
smile
[26]

Angel_Of_Pain [ Pretorianin ]

Polecam

07.07.2010
13:46
[27]

zelka [ Winter is Coming ]

Polecam książki Alfreda Szklarskiego:
Trylogię Złoto Gór Czarnych:
Tom I – Orle Pióra
Tom II – Przekleństwo złota
Tom III – Ostatnia walka Dakotów

Tomek w krainie kangurów
Tomek na Czarnym Lądzie
Tomek na wojennej ścieżce
Tomek na tropach Yeti
Tajemnicza wyprawa Tomka
Tomek wśród łowców głów
Tomek u źródeł Amazonki
Tomek w Gran Chaco
Tomek w grobowcach faraonów .

Arkady Fiedler:
Wyspa Robinsona
Orinoko
Biały Jaguar.

Fajnych książek jest bardzo dużo. Najlepiej idź do biblioteki i wybierz.

07.07.2010
13:51
[28]

Fett [ Avatar ]

Siódme Wtajemniczenie i inne Edmunda Niziurskiego:)

I podobnie jak zelka - książki Szklarskiego

07.07.2010
14:04
[29]

EspenLund [ Senator ]

James Oliver Curwood - Łowcy Złota, Łowcy Wilków, Włóczęgi północy i inne.

Jack London - Zew Krwi, Biały Kieł i inne.

Daniel Defoe - Robinson Cruzoe

To są same typowe przygodówki.

07.07.2010
14:05
[30]

komarioza [ Konsul ]

Zwiadowcy, Harry Potter

07.07.2010
14:14
[31]

Thermometrr [ Metallica ]

- Harry Potter! Świetna, bardzo wciągająca książka.
- Zwiadowcy, jedna z najlepszych książek jakie kiedykolwiek czytałem, naprawdę polecam!

07.07.2010
14:35
[32]

Kowal172 [ Music Producer ]

PIECZĘĆ MEDYCEUSZY (jedna z lepszych książek jakie czytałem)
WŁADCA BARCELONY
oby dwie przygodowe(chyba) hehe

07.07.2010
14:39
[33]

korten [ Legionista ]

Również polecam harrego pottera

07.07.2010
14:41
smile
[34]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Slownik ortograficzny
ABC dobrego wychowania
Co kazdy chlopiec wiedziec powinien
Slownik wyrazow obcych

07.07.2010
14:45
smile
[35]

_agEnt_ [ Tajniak ]

Przygody Trzech Detektywów - cały cykl :)

07.07.2010
14:46
smile
[36]

Hitori_Battousai [ Centurion ]

malowany człowiek

07.07.2010
14:49
[37]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

"Siewca wiatru"
"Zbieracz Burz"

07.07.2010
14:50
[38]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

Jacek Piekara - cykl o inkwizytorze

07.07.2010
15:04
[39]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Ops, dubel.

07.07.2010
15:28
[40]

ryder wieczny palacz [ Pretorianin ]

Harry Potter.Muminki XD

07.07.2010
16:44
[41]

pogoda wild [ Legionista ]

Tunele

07.07.2010
16:51
[42]

ryßa [ Centurion ]

Władca Pierścieni. IMO podstawowa pozycja dla młodzieży.

07.07.2010
16:55
smile
[43]

Kravas [ Niepokonan ]

Wszystkie książki Andrzeja Pilipiuka o Jakubie Wędrowyczu:
- "Kroniki Jakuba Wędrowycza"
- "Czarownik Iwanow"
- "Weźmisz czarno kure..."
- "Zagadka Kuby Rozpruwacza"
- "Wieszać każdy może"
- "Homo bimbrownikus"

Może nie jest to literatura najwyższych lotów, ale wciąga jak cholera - po przeczytaniu "Wieszać każdy może" poleciałem po "Kroniki..." i "Weźmisz czarno..." :)
Wiecznie pijany egzorcysta i menda o nieprzeciętnym wieku, jak i przyrodzeniu - w sam raz na wakacje!

07.07.2010
16:59
[44]

Sc00®pY [ Loler ]

GONE 2 części

30.07.2010
15:16
[45]

adi123456789 [ Centurion ]

czytałem harrego pottera i tunele

02.08.2010
16:11
[46]

adi123456789 [ Centurion ]

czytam mam plan kupić metro 2033 może nie dla młodzieży ale podobno fajne

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.