adi123456789 [ Centurion ]
polećcie książkę dla młodzieży
tak jak w tytule

kubomił [ Legend ]
Zmierzch, Harry Potter...
kurzew [ The Road Warrior ]
Jakub Żulczyk - Radio Armageddon
Albo ten sam autor
Zrób mi jakąś krzywdę, czyli wszystkie gry video są o miłości
Ashaard [ enjoy the silence ]
Może zdefiniuj najpierw przedział wiekowy tej młodzieży. I płeć.
Poza tym jakie ta osoba ma zainteresowania?
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
Należę do grona młodzieży (15lat) i bardzo fajnie mi się czytało wszystkie części Harrego Pottera, polecam :)
=D=2 [ Legend ]
Po co Ci one ?
kubomił [ Legend ]
Po co ci one ?
No raczej książki są do czytania.
djforever. [ Konsul ]
Ostatnio strasznie wciągnął mnie cykl "Oko Jelenia" Pilipiuka. W sam raz na wakacje
PitbullHans [ Legend ]
Po co ci one ?
No raczej książki są do czytania.
Basshunter nie pisze książek to nie wie po co one są.
kosik007 [ FreeLancer ]
Całą twórczość Pilipiuka bardzo fajnie się czyta, jak wspomniał djforever - w sam raz na wakacje. :)
redan [ Wiking ]
- pilipiuk - seria o wendrowyczu, seria księżniczki/dziedziczki/kuzynki, opowiadania w zbiorach
- ziemiański - cykl "achaja", toywars
- grzędowicz - cykl "pan lodowego ogrodu"
- Trudi Canavan - Trylogia Czarnego Maga + Uczennica Maga (prequel Trylogii Czarnego Maga)
Tołstoj [ Kukuruźnik ]
Może kryminał? "Długie pożegnanie", "Wysokie okno"?

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
M. Musierowicz - "Opium w rosole"
adi123456789 [ Centurion ]
HARRY POTTER CZYTAŁEM
Po co ci one ?
do czytania
adi123456789 [ Centurion ]
chodzi o książki przygodowe i dla chłopaków
Cyber Rekin [ Sharkee ]
1. Pendragon
2. Felix, Net i Nika
3. Wiedźmin
4. Hobbit
Sage [ Arbiter Elegantiae ]
Wszystko zależy od Twojego pojęcia młodzieży..
Kafka.
NeroTFP [ Senator ]
Infiltratorzy.
A pytanie z postu [6] kwalifikuję do najbardziej kretyńskich pytań tej dekady. Gratuluję.
Kamili12 [ Legionista ]
Jeśli lubisz fantastykę i klimaty średniowiecza to może Tolkiena np. WŁADCA PIERŚCIENI
lub jakieś podróżnicze np. J. Verne DWA LATA WAKACJI czy TAJEMNICZA WYSP W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA... może i trochę dziecinna ale przyjemnie się czyta.

amadi1 [ ElMundo ]
"0:1 do przerwy"
"Tajemnicza Wyspa"
"Przygody Tomka Sawyera"
"Chłopcy z placu Broni"
"Pan Samochodzik..."
"Wielka, większa i największa"
Jest tyle świetnych książek dla młodzieży, że naprawdę zastanawiam się w czym problem :)
Kamili12 [ Legionista ]
Chłopcy z placu broni - P O L E C A M
adi123456789 [ Centurion ]
felix net i nika czytałem władce pierścieni też wiedźmina mam
mefsybil [ Legend ]
Jak można pytać po co komu książki? Później widać właśnie kto dobrze zdania składa i nie robi błędów chociaż, nie tak jak pan nie wiedzący, do czego książka służy.
kubomił --> Dlaczego się śmiejesz z Harry'ego Pottera? Mnie tak porwał, że mam zamiar wszystkie części przeczytać :P

figozaur [ aka Lt HitmaN ]
Żulczyk...

kurzew [ The Road Warrior ]
Cykl "Cherub" Roberta Muchamore.
Piotr Rogoża - Rock'n'roll, bejbi!
Piotr Rogoża - Po spirali

Angel_Of_Pain [ Pretorianin ]
Polecam
zelka [ Winter is Coming ]
Polecam książki Alfreda Szklarskiego:
Trylogię Złoto Gór Czarnych:
Tom I – Orle Pióra
Tom II – Przekleństwo złota
Tom III – Ostatnia walka Dakotów
Tomek w krainie kangurów
Tomek na Czarnym Lądzie
Tomek na wojennej ścieżce
Tomek na tropach Yeti
Tajemnicza wyprawa Tomka
Tomek wśród łowców głów
Tomek u źródeł Amazonki
Tomek w Gran Chaco
Tomek w grobowcach faraonów .
Arkady Fiedler:
Wyspa Robinsona
Orinoko
Biały Jaguar.
Fajnych książek jest bardzo dużo. Najlepiej idź do biblioteki i wybierz.
Fett [ Avatar ]
Siódme Wtajemniczenie i inne Edmunda Niziurskiego:)
I podobnie jak zelka - książki Szklarskiego
EspenLund [ Senator ]
James Oliver Curwood - Łowcy Złota, Łowcy Wilków, Włóczęgi północy i inne.
Jack London - Zew Krwi, Biały Kieł i inne.
Daniel Defoe - Robinson Cruzoe
To są same typowe przygodówki.
komarioza [ Konsul ]
Zwiadowcy, Harry Potter
Thermometrr [ Metallica ]
- Harry Potter! Świetna, bardzo wciągająca książka.
- Zwiadowcy, jedna z najlepszych książek jakie kiedykolwiek czytałem, naprawdę polecam!
Kowal172 [ Music Producer ]
PIECZĘĆ MEDYCEUSZY (jedna z lepszych książek jakie czytałem)
WŁADCA BARCELONY
oby dwie przygodowe(chyba) hehe
korten [ Legionista ]
Również polecam harrego pottera

smuggler [ Advocatus diaboli ]
Slownik ortograficzny
ABC dobrego wychowania
Co kazdy chlopiec wiedziec powinien
Slownik wyrazow obcych

_agEnt_ [ Tajniak ]
Przygody Trzech Detektywów - cały cykl :)

Hitori_Battousai [ Centurion ]
malowany człowiek
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
"Siewca wiatru"
"Zbieracz Burz"
$ebs Master [ Profesor Oak ]
Jacek Piekara - cykl o inkwizytorze
smuggler [ Advocatus diaboli ]
Ops, dubel.
ryder wieczny palacz [ Pretorianin ]
Harry Potter.Muminki XD
pogoda wild [ Legionista ]
Tunele
ryßa [ Centurion ]
Władca Pierścieni. IMO podstawowa pozycja dla młodzieży.

Kravas [ Niepokonan ]
Wszystkie książki Andrzeja Pilipiuka o Jakubie Wędrowyczu:
- "Kroniki Jakuba Wędrowycza"
- "Czarownik Iwanow"
- "Weźmisz czarno kure..."
- "Zagadka Kuby Rozpruwacza"
- "Wieszać każdy może"
- "Homo bimbrownikus"
Może nie jest to literatura najwyższych lotów, ale wciąga jak cholera - po przeczytaniu "Wieszać każdy może" poleciałem po "Kroniki..." i "Weźmisz czarno..." :)
Wiecznie pijany egzorcysta i menda o nieprzeciętnym wieku, jak i przyrodzeniu - w sam raz na wakacje!
Sc00®pY [ Loler ]
GONE 2 części
adi123456789 [ Centurion ]
czytałem harrego pottera i tunele
adi123456789 [ Centurion ]
czytam mam plan kupić metro 2033 może nie dla młodzieży ale podobno fajne