EspenLund [ Senator ]
The crims
Cześć.
Jeżeli jeszcze ktoś w to gra, to proponuję sie zebrać w społecznośc i utworzyć dobry gang :-)
Piszcie nicki, będę wysyłał zaproszenia.
nick GOLa | nick crims
EspenLund | Espen
EspenLund [ Senator ]
Zapomniałem.
www.thecrims.com
EspenLund [ Senator ]
^

udri [ dybuk ]
W takie rzeczy to się bawiłem w podstawówce w bibliotece na przerwie, ale co tam potem zobacze jak to się trzyma. Ale moim zdaniem błędem jest to, że są te "sezony", no ale jest to jakis sposób na botów!
EspenLund [ Senator ]
udri - w takie rzeczy bawiłem się jeszcze jak edycje nie miały więcej niż jednej cyfry :-) Ale ostatnio nie miałem co robić więc pomyślałem że może... :)
Kamil 11 [ Konsul ]
Bym wysłał ale nie gram prze te sezony . Zarabiałem 1kk co 1 realny dzień a po rozpoczęciu od nowa ...
Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Kiedyś w to grałem. :D
MadaFakir | ZuePupsko