GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The crims

22.06.2010
22:19
[1]

EspenLund [ Senator ]

The crims

Cześć.

Jeżeli jeszcze ktoś w to gra, to proponuję sie zebrać w społecznośc i utworzyć dobry gang :-)

Piszcie nicki, będę wysyłał zaproszenia.


nick GOLa | nick crims

EspenLund | Espen

22.06.2010
22:50
[2]

EspenLund [ Senator ]

Zapomniałem.

www.thecrims.com

29.06.2010
21:36
[3]

EspenLund [ Senator ]

^

29.06.2010
21:43
smile
[4]

udri [ dybuk ]

W takie rzeczy to się bawiłem w podstawówce w bibliotece na przerwie, ale co tam potem zobacze jak to się trzyma. Ale moim zdaniem błędem jest to, że są te "sezony", no ale jest to jakis sposób na botów!

29.06.2010
22:26
[5]

EspenLund [ Senator ]

udri - w takie rzeczy bawiłem się jeszcze jak edycje nie miały więcej niż jednej cyfry :-) Ale ostatnio nie miałem co robić więc pomyślałem że może... :)

01.07.2010
12:20
[6]

Kamil 11 [ Konsul ]

Bym wysłał ale nie gram prze te sezony . Zarabiałem 1kk co 1 realny dzień a po rozpoczęciu od nowa ...

01.07.2010
12:26
[7]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Kiedyś w to grałem. :D

MadaFakir | ZuePupsko

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.