GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam PSP FAT +dodatki. Zobacz, warto!

19.06.2010
19:47
smile
[1]

Zhar the Mad [ Konsul ]

Sprzedam PSP FAT +dodatki. Zobacz, warto!

Stan konsoli bardzo dobry, zadko uzywana, przez wiekszosc czasu ekran byl chroniony przed zarysowaniami specjalnym ochraniaczem z plastiku. Jest na nim tylko kilka malutkich rysek tzw "kopertowek", nawet pod sloncem ledwo widoczne. Nigdy nie byla serwisowana ani rozkrecana, nigdy nie sprawiala problemow, stan techniczny jest bez zarzutu. Wszystko dziala jak nalezy.

Soft: 5.00 M33-6 (mozliwosc aktualizacji na zyczenie)
Oryginalna karta pamieci Sony Memory Stick PRO Duo 8GB Magic Gate
Film na UMD Ghostrider, Final Fantasy. Demo Disc part1
I oczywiscie zasilacz ( z przejsciowka na na polskie gniazdka )


Sprzedam PSP FAT +dodatki. Zobacz, warto! - Zhar the Mad
19.06.2010
19:47
[2]

Zhar the Mad [ Konsul ]

foto


Sprzedam PSP FAT +dodatki. Zobacz, warto! - Zhar the Mad
19.06.2010
19:48
[3]

Zhar the Mad [ Konsul ]

foto


Sprzedam PSP FAT +dodatki. Zobacz, warto! - Zhar the Mad
19.06.2010
19:48
[4]

novi.. [ Senator ]

Przydałoby się też podać cenę :)

19.06.2010
19:53
[5]

loleczek00 [ Wieczny Madridista ]

I dać link do allegro:)

19.06.2010
19:57
[6]

Zhar the Mad [ Konsul ]

Zainteresowanych prosze sobie wycenic ten zestaw w miare rozsadku, ceny allegro znam, w zaleznosci od argumentow mozemy ponegocjowac.



21.06.2010
00:23
[7]

Zhar the Mad [ Konsul ]

up

21.06.2010
02:03
smile
[8]

BlackBolt [ Senator ]

To dobrze, że nie oddajesz za darmo, bo trzeba by cię zgłosić.

22.06.2010
20:52
[9]

Zhar the Mad [ Konsul ]

22.06.2010
21:08
[10]

adam1029384756 [ Legionista ]

300zl?

22.06.2010
21:10
[11]

Zhar the Mad [ Konsul ]

sama karta jest warta ponad 100, wybacz

22.06.2010
22:49
[12]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

sama karta jest warta ponad 100, wybacz

Co z tego, skoro teraz bardziej sie oplaca kupic microSD i adapter, a wtedy 8GB wychodzi za 60zl.
Jakbys dostal 300zl, to powinienes sie bardzo cieszyc, zwlaszcza ze sprzedajes FATa, bo mysle ze nawet tyle ciezko byloby osiagnac za gola konsole bez zadnych gier (filmow nikt nie wezmie pod uwage). Na Twoim miejscu na wiecej bym nie liczyl skoro za okolo 350zl mozna spokojnie miec FATa konsole z kilkoma grami.

22.06.2010
23:24
[13]

Zhar the Mad [ Konsul ]

budziakowski,

nie wiem czy wiesz co to jest soft od darkalexa i dlaczego faty z tym softem sa porzadane, ale do ucha Ci szepne ze zaoszczedzisz na grach.



Kwestia karty, powiedz tym glupim ludziom co kupuja orginalne karty sony ze robia blad bo moga miec o polowe taniej microsd z adapterem, moze rzeczywiscie robia blad pogadaj z nimi, i wklej nam tu wszystkim dlaczego Cie przekonali ze jednak warto:







22.06.2010
23:38
smile
[14]

Azerko [ Alone in the wild ]

pewnie to w niczym nie pomoze ale ja swojego fat'a sprzedalem za 350zl w tym dwie karty po 2 gb, 2 gry i stan dobry

23.06.2010
21:30
[15]

Zhar the Mad [ Konsul ]

04.07.2010
00:11
[16]

sebekg [ Legend ]

Poszla juz ? ile cenisz ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.