
Zhar the Mad [ Konsul ]
Sprzedam PSP FAT +dodatki. Zobacz, warto!
Stan konsoli bardzo dobry, zadko uzywana, przez wiekszosc czasu ekran byl chroniony przed zarysowaniami specjalnym ochraniaczem z plastiku. Jest na nim tylko kilka malutkich rysek tzw "kopertowek", nawet pod sloncem ledwo widoczne. Nigdy nie byla serwisowana ani rozkrecana, nigdy nie sprawiala problemow, stan techniczny jest bez zarzutu. Wszystko dziala jak nalezy.
Soft: 5.00 M33-6 (mozliwosc aktualizacji na zyczenie)
Oryginalna karta pamieci Sony Memory Stick PRO Duo 8GB Magic Gate
Film na UMD Ghostrider, Final Fantasy. Demo Disc part1
I oczywiscie zasilacz ( z przejsciowka na na polskie gniazdka )
novi.. [ Senator ]
Przydałoby się też podać cenę :)
loleczek00 [ Wieczny Madridista ]
I dać link do allegro:)
Zhar the Mad [ Konsul ]
Zainteresowanych prosze sobie wycenic ten zestaw w miare rozsadku, ceny allegro znam, w zaleznosci od argumentow mozemy ponegocjowac.
Zhar the Mad [ Konsul ]
up

BlackBolt [ Senator ]
To dobrze, że nie oddajesz za darmo, bo trzeba by cię zgłosić.
Zhar the Mad [ Konsul ]
adam1029384756 [ Legionista ]
300zl?
Zhar the Mad [ Konsul ]
sama karta jest warta ponad 100, wybacz
budziakowski [ Generaďż˝ ]
sama karta jest warta ponad 100, wybacz
Co z tego, skoro teraz bardziej sie oplaca kupic microSD i adapter, a wtedy 8GB wychodzi za 60zl.
Jakbys dostal 300zl, to powinienes sie bardzo cieszyc, zwlaszcza ze sprzedajes FATa, bo mysle ze nawet tyle ciezko byloby osiagnac za gola konsole bez zadnych gier (filmow nikt nie wezmie pod uwage). Na Twoim miejscu na wiecej bym nie liczyl skoro za okolo 350zl mozna spokojnie miec FATa konsole z kilkoma grami.
Zhar the Mad [ Konsul ]
budziakowski,
nie wiem czy wiesz co to jest soft od darkalexa i dlaczego faty z tym softem sa porzadane, ale do ucha Ci szepne ze zaoszczedzisz na grach.
Kwestia karty, powiedz tym glupim ludziom co kupuja orginalne karty sony ze robia blad bo moga miec o polowe taniej microsd z adapterem, moze rzeczywiscie robia blad pogadaj z nimi, i wklej nam tu wszystkim dlaczego Cie przekonali ze jednak warto:

Azerko [ Alone in the wild ]
pewnie to w niczym nie pomoze ale ja swojego fat'a sprzedalem za 350zl w tym dwie karty po 2 gb, 2 gry i stan dobry
Zhar the Mad [ Konsul ]
sebekg [ Legend ]
Poszla juz ? ile cenisz ?