GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy Świat

18.01.2003
15:08
[1]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Nowy Świat

Przedstawie wam jeden z typów kontaktu z 2 wymiarem. Jestem ciekaw jakie macie zdanie o transkomunikacji.Czy zdażyło wam się coś takiego, jak tak to opiszcie to wydarzenie.

Jedną z najsłynniejszych organizacji badających transkomunikację jest ośrodek w Luksemburgu, prowadzone przez małżeństwo, J. i H. Fishback. Posiadają oni specjalną aparaturę, która umożliwia komunikowanie się z innym wymiarem.

W Meksyku również istnieje podobny ośrodek, zajmujący się transkomunikacją instrumentalną. Przychodzą tam ludzie, którzy chcą skontaktować się ze zmarłymi bliskimi. Jedną z takich osób jest Adriadna Tapia:

"Całą swoją rodzinę straciłam w wieku 14 lat, zginęła w wypadku samochodowym. Matka była podporą całej rodziny, bardzo silną osobą."

Kobieta załamała się po śmierci rodziny. Rok temu dowiedziała się o ludziach zajmujących się transkomunikacją. Bardzo zainteresowała się tym fenomenem i zaczęła chodzić na kursy. W końcu udało się jej skontaktować z mamą. Rozpoznała na taśmie magnetofonowej jej głos, poznała również zdrobnienia, jakie w stosunku do niej używała tylko ona. Następnie usłyszała brata...

Od tamtej pory codziennie rozmawia z rodziną i pogodziła się z ich śmiercią.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.