FootBallFighter [ Konsul ]
Call of duty : World at war - NAZI ZOMBIES
Witam, chciałem się dowiedzieć krok po roku, co trzeba zrobić by mieć dostęp do nowych map do tego trybu ? Co trzeba ściągnąć, zainstalować itd. Oglądałem trailer i bardzo mi sie spodobało, nowe potwory i bronie. Co zrobić by mieć to wszystko ? Z góry bardzo dzieękuję za odpowiedź :)
kluha666 [ Legend ]
By odblokować pierwszą mapę, musisz ukończyć grę na dowolnym poziomie trudności. Kolejne będą się pojawiały po instalacji kolejnych patchy (map packów ;p).
FootBallFighter [ Konsul ]
Czyli muszę ściągnąć po prostu wszystkie patche i to wystarczy ? Sprawdzałeś czy to działa ? Troche to wszystko zajmuje. A które patche najlepiej ściągnąć ?
kluha666 [ Legend ]
Najlepiej wszystkie. Działa wszystko bo sam grę posiadam :)
preDratronIX [ Generau ]
football fighter- nie tylko ściągnąć ale i zainstalować, instalator sam wyszuka folder gry i tam zainstaluje nowe pliki. A mapy robione przez graczy instalujesz poprzez tworzenie folderu mods, i tam wklejasz pliki map (tak mi się zdaje przynajmniej)
FootBallFighter [ Konsul ]
Ściągnąłem i zainstalowałem. Mam patch 1.5, tylko nie wiem jak wybrać mapę do Nazi Zombies, jak klikam Noc Umarłych to włącza mi się ta mapa która była na początku :( Co zrobić ? Chciałem pograć solo na nowej mapie, ale nie wiem jak ! Proszę o pomoc i z góry dziękuję...
FootBallFighter [ Konsul ]
Zainstalowałem patche tak jak pisałem wcześniej, ale nadal nie mogę żadnej nowej mapy :( Próbowałem przez kosole, ale niestety wyskakuje komunikat: Server script compile error... coś tam dalej jeszcze jest. Nie wiem co robić. Wie ktoś ? Dziękuję góry !
FootBallFighter [ Konsul ]
Mam już patcha 1.7 a tu nadal nic :( Co robić, proszę was !
FootBallFighter [ Konsul ]
Żyje tutaj ktoś na tym forum !!!!!!
Interior666 [ Konsul ]
Solo raczej się nie da, chodź głowy uciąć nie dam. Spróbuj na kooperacji.
3dD1e [ Zuo market ]
w nazi zombie można zagrać solo, ale trzeba chyba najpierw przejść całą kampanie dla jednego gracza. po tym w wyborze misji można wybrać nazi zombie. dawno w to niegrałem więc niepamiętam jak to dokładnie było, ale wydaje mi sie że właśnie tak.
podpowiedź: w kampanii można znaleźć ukryte karty śmierci, które potem w kooperacji w nazi zombie i w kampanii można wykorzystać. odblokowują takie smaczki jak amunicja paintballowa lub berserker czyli po iluś tam zabitych typkach w określonym czasie daje ci nieśmiertelność na kilkanaście sekund, ale możesz korzystać tylko z noża.
FootBallFighter [ Konsul ]
Ale mi nie chodzi o to co daja karty smierci tylko jak odpalic inna mape. Sciagnalem wszystkie mappacki, widzialem na YT jak koles gra Solo na nowej mapie wiec musi byc jakis sposob. Prosze was, pomozcie no !