
BWP [ Pretorianin ]
Jak wysoki ping w Wimax?
Cześć, może mi ktoś podać jak się mają pingi w Wimax Neti?
Czy da się zagrać w jakieś sieciówki np: BF2?
Nadajnik mam jakieś 10 km od siebie.

Mnichch666 [ Chor��y ]
10 Km od ciebie? OMG. A nie 10 metrow? Bo jak 10km to bedzie slabo, oj slabo...
diabelek1 [ szczęśliwy ]
Mam do nadajnika wlasnie ok 10km i z graniem po sieci jest srednio.
W BF:BC2 poza 'godzinami szczytu' da sie znalezc serwery takie, ze podczas gry mam ~100-150ping (co i tak chwilami bywa denerwujace).
Mnichch666 -> wydaje mi sie, czy wypowiadasz sie w kwesti o ktorej nie masz najmniejszego pojecia?Zasieg WiMaxa to teoretycznie 50km, w praktyce 30km jesli nie ma przeszkod terenowych, albo ~15km jak wystepuja przeszkody... (