GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wysoki ping w Wimax?

14.06.2010
21:47
smile
[1]

BWP [ Pretorianin ]

Jak wysoki ping w Wimax?

Cześć, może mi ktoś podać jak się mają pingi w Wimax Neti?
Czy da się zagrać w jakieś sieciówki np: BF2?
Nadajnik mam jakieś 10 km od siebie.

01.07.2010
09:27
smile
[2]

Mnichch666 [ Chor��y ]

10 Km od ciebie? OMG. A nie 10 metrow? Bo jak 10km to bedzie slabo, oj slabo...

01.07.2010
09:34
[3]

diabelek1 [ szczęśliwy ]

Mam do nadajnika wlasnie ok 10km i z graniem po sieci jest srednio.

W BF:BC2 poza 'godzinami szczytu' da sie znalezc serwery takie, ze podczas gry mam ~100-150ping (co i tak chwilami bywa denerwujace).

Mnichch666 -> wydaje mi sie, czy wypowiadasz sie w kwesti o ktorej nie masz najmniejszego pojecia?Zasieg WiMaxa to teoretycznie 50km, w praktyce 30km jesli nie ma przeszkod terenowych, albo ~15km jak wystepuja przeszkody... (

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.