Beetwen Gorgoroth and Ulver [ Konsul ]
HETRIX22 [ PLEBS ]
sam obrazem to za mało bo był tu taki cwaniak co i takie zdjęcia dodawał potem sie okazało że zerrzną je z allegro dlatego prosiłbym dodatkowo o karteczke z twoim nickiem.
raziel88ck [ Legend ]
Instalowales najnowsza wersje patcha? 1.08 Jakby co.
Beetwen Gorgoroth and Ulver [ Konsul ]
Nie znalazłem żadnych patchy, mam wersję "Złota Kolekcja" tzn FEAR+ EP.
HETRIX22
No i po co się wpisujesz przepraszam? Masz jakiś w tym interes? potrafisz pomóc? Acha przepraszam masz +1 spamerku ;)
[edit] mówisz o patchu do samego FEARa? A to nie, biorę się za sciąganie.
HETRIX22 [ PLEBS ]
Zawsze masz tego + do zaufania ode mnie, może i to nie wiele, ale może akurat się przyda gdy bede miał odpowiedz na twój problem. Pozaa tym to czy masz pirata, czy orginała to dla nas ogromna inforamcja jak by nie patrzeć. Z piratami dużo częściej są właśnie takie niezidentyfikowane problemy.
Zainstaluj Directxa jeśli jest na płycie z grą
raziel88ck [ Legend ]
Daj znac czy patch pomogl ci rozwiazac problem. U mnie na win 7 fear wraz z extraction point dzialal bez problemu, ale przyznaje, ze nie uruchamialem gry bez patcha. Od razu po instalacji zainstalowalem latke.
Beetwen Gorgoroth and Ulver [ Konsul ]
Niestety, patch nic nie dał.