
Johny1335 [ Pretorianin ]
Allplayer problem kodek Cooker
Witam mam problem z allplayerem
w niektórych filmach brakuje mi kodeka cooker a wysłałem sms żeby mieć wszystkie kodeki nie wiem co jest nie tak proszę o pomoc
Z góry dzięki
EDIT
Sorry za dwa wątki myślałem że się nie dodał czasami miałem takie problemy na tym forum.
Johny1335 [ Pretorianin ]
UP!
Johny1335 [ Pretorianin ]
UP!
kjx [ Nelson Tethers ]
Czyli oprócz kodeków z AP nie masz zainstalowanej żadnej innej paczki?
Kodek "cooker" jest używany do obsługi dźwięku w plikach rmvb (RealMedia). Widać w allplajerowkiej bibliotece jest jeszcze stara wersja tego kodeka i stąd Twoje problemy. Zainstaluj Real Alternative:
PS. Problem znany i kilka razy poruszany na forum AP. Ewentualnie poszukaj tam rozwiązania.
Przemq1 [ Konsul ]
Też mam ten problem ale real alternative nie pomaga co mam zrobic