GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Allplayer problem kodek Cooker

07.06.2010
15:19
smile
[1]

Johny1335 [ Pretorianin ]

Allplayer problem kodek Cooker

Witam mam problem z allplayerem
w niektórych filmach brakuje mi kodeka cooker a wysłałem sms żeby mieć wszystkie kodeki nie wiem co jest nie tak proszę o pomoc
Z góry dzięki
EDIT
Sorry za dwa wątki myślałem że się nie dodał czasami miałem takie problemy na tym forum.

08.06.2010
12:11
[2]

Johny1335 [ Pretorianin ]

UP!

08.06.2010
12:11
[3]

Johny1335 [ Pretorianin ]

UP!

08.06.2010
12:20
[4]

kjx [ Nelson Tethers ]

Czyli oprócz kodeków z AP nie masz zainstalowanej żadnej innej paczki?

Kodek "cooker" jest używany do obsługi dźwięku w plikach rmvb (RealMedia). Widać w allplajerowkiej bibliotece jest jeszcze stara wersja tego kodeka i stąd Twoje problemy. Zainstaluj Real Alternative:



PS. Problem znany i kilka razy poruszany na forum AP. Ewentualnie poszukaj tam rozwiązania.

03.08.2010
12:44
[5]

Przemq1 [ Konsul ]

Też mam ten problem ale real alternative nie pomaga co mam zrobic

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.