GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

10,000,000 postów na liczniku GOLa

05.06.2010
01:45
smile
[1]

Shaybecki [ Shaybeck ]

10,000,000 postów na liczniku GOLa

dawno temu organizowane były konkursy z okazji milionowych postów na forum

wtedy padło stwierdzenie, że następne nagrody dopiero na dziesięć milionów postów

obserwując o ile się to przesuwa dziennie, 10 milionów będzie lada chwila
wiem, że mają przeprowadzkę, ale czy redakcja pamięta ? coś szykuje ?

05.06.2010
01:51
[2]

Shaybecki [ Shaybeck ]

stan w tej chwili ->>

będziecie mogli sobie sprawdzić jak szybko to rośnie


10,000,000 postów na liczniku GOLa - Shaybecki
05.06.2010
01:51
smile
[3]

Kub$ki [ Senator ]

Dziś przybyło ok. 3tyś postów bo patrzyłem rano i zapamiętałem więc nie tak szybko do tych 10mln dobijemy :)

A obiecywanie nagrody też pamiętam i mam nadzieje że się nikt z tego nie wycofał.

05.06.2010
02:00
[4]

aterazione [ Senator ]

No, no ładnie.

05.06.2010
02:19
[5]

hordziak [ Straight Outta Compton ]

Będą dziewczyny?

05.06.2010
04:04
[6]

s1ntex [ Senator ]

fap fap fap

05.06.2010
06:02
smile
[7]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

No ładnie w tym moje 193 posty;D

05.06.2010
06:19
[8]

bisfhcrew [ Bis ]

Też miałem zakładać temat, ale dzień przed tą magiczną chwilą, z prośbą o robienie screenów żeby ktoś utrafił w 10,000,000.

Jednak nie tylko ja obserwuję licznik :D

05.06.2010
07:02
[9]

KubaMaxx [ Pretorianin ]

No, no szybko rosnie.

05.06.2010
07:09
[10]

Materdea [ El-Presidente ]

Haha, pod koniec 10,000,000 to masówa będzie. Wszyscy naraz będą pisać posty, aż się wstrzelą.

05.06.2010
07:21
[11]

Gregov [ Arcane Archer ]

Licznik i tak 10 000 przed 10 Milionowym pewnie wyłączą jeżeli mają zamiar kogoś nagradzać a tak wiadomo, że wygra jakiś spamer albo junior ;-)

05.06.2010
07:43
[12]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Ja obstawiam ,że wygra spamer który jest juniorem:)

05.06.2010
08:26
[13]

K4B4N0s [ Filthy One ]

A treść będzie czymś w stylu: "SKLFJASLFJL", lub "tak."

05.06.2010
08:38
[14]

Kornel5 [ Legionista ]

SKLFAKFKASOFK

heh ciekawe kiedy do 100,000,000 postów dojdzie xD

p.s w tym moje 5 postów xD

05.06.2010
08:42
[15]

kluha666 [ Legend ]

Jeszcze tylko 82588 postów i świętujemy.

W chwili gdy to pisałem to tyle jeszcze zostało :)

05.06.2010
08:53
smile
[16]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Damy rade panowie damy rade.

05.06.2010
08:59
[17]

PitbullHans [ Legend ]

Ni ma to jak spam.

Ibisz już się szykuje żeby prowadzić fetę z okazji 10,000.000 postów.

05.06.2010
09:15
smile
[18]

Paul_Trunks [ Konsul ]

Galę poprowadzi również Katarzyna Cichopek

05.06.2010
09:39
[19]

Yaboll [ Generaďż˝ ]

No to juz nie dtługo pewnie to nastąpi. Miałbym niezły ubaw gdyby gdyy odczytali 10000000 omentarz i gdyby brzmiał on "pierwszy".

05.06.2010
09:41
[20]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Jak 10 000 000 post będzie "pierwszy", "fajny Flesz/Przegląd/Gramy" "świetnie Del/Lord/Von Zay" to się załamię... :(

05.06.2010
09:43
smile
[21]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Galę poprowadzi również Katarzyna Cichopek... wraz z Wojciechem Antonowiczem!

05.06.2010
09:44
smile
[22]

rog1234 [ Gold Cobra ]

E tam, nie znacie się, wszyscy wiedzą że galę prowadzić będzie Mariusz "Pudzian" Pudzianowski.

05.06.2010
09:59
smile
[23]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

A co tam, popsuję zabawę.
Łącznie z usuniętymi postami nazbierało się ich już: 10 335 910

05.06.2010
10:02
[24]

Mipari [ Senator ]

10 milionowy post już dawno był :) Ten, który teraz pisze ma numerek około 10.336.082


[23] widzę, że o tym samym pomyśleliśmy :)

05.06.2010
10:33
[25]

Yaboll [ Generaďż˝ ]

W którym miejscu sa numerki postów?

05.06.2010
10:36
[26]

kubomił [ Legend ]

A kawały będzie opowiadał Strasburger, o!

05.06.2010
10:41
[27]

HETRIX22 [ PLEBS ]

[25] Jak masz liste wątków to na dole masz
wątków: 436,652 • postów: 9,917,581 • HETRIX22 - 2288 postów

05.06.2010
11:02
smile
[28]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Coraz szybciej to postępuje, pamiętam jak było 8 milionów na liczniku, był szał.

ale popatrzcie:

8 milionów nie pamiętam kiedy dokładnie to było ale chyba w 2008 roku...mogę się mylić.

więc: od 2001 do hipotetycznie 2008 - 8 milionów,

a od 2008 do teraz przez 2 lata tylko - 10 milionów, tj. 2 miliony postów przez 2 lata, tempo rośnie.

05.06.2010
11:08
[29]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Idzie dlatego tak szybko, bo pojawiło się dużo nowych spamerów. Mam tylko nadzieje, że żaden z nich nie wygra (o ile będzie jakiś konkurs).

BTW. Mam pomysł na główną nagrodę, zwycięzca będzie przez 1 dzień administratorem forum:) (ale byłbym szał )

05.06.2010
11:12
smile
[30]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

[29]
Bardzo dobry pomysł władzę by dostał jakiś dzieciak pobanbował by wszystkich wprowadził by chaos na forum ale co tam niech ma;D

Ps wy tylko o nagrodach myślicie

05.06.2010
11:23
[31]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

łał, a w tym moje ponad 1400 postów.

05.06.2010
11:26
[32]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

gdyby jakis dzieciak dostal to by nic nie zrobil...

05.06.2010
11:28
[33]

lo0ol [ Jónior ]

siurekm, ja np wolałbym kolejną koszulkę niż uprawnienia admina. :p

05.06.2010
11:29
smile
[34]

raziel88ck [ Legend ]

No niezle, niezle, szybko leci.

05.06.2010
11:34
smile
[35]

Przemo_888 [ Legend ]

Mam pomysł na główną nagrodę, zwycięzca będzie przez 1 dzień administratorem forum:) (ale byłbym szał )

Bzdura jak mało która. Nie można ot tak sobie oddać "władzy" osobie niekompetentnej (albo jeszcze gorszej, ale to przemilczmy), bo zapewne nic by z tego dobrego nie wyszło.

Ale jakaś koszulka czy abonament to inna sprawa.

05.06.2010
11:36
[36]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

siurkem - i wyobraź sobie, że admina dostaje dziecko neo - co się według ciebie dzieje na forum?
Mogli by dać jakiś abonament, albo innego bajera.

05.06.2010
11:37
[37]

kluha666 [ Legend ]

Albo 10mln GOL'i :D

05.06.2010
11:44
[38]

Adam1394 [ Stary Konfederata ]

Albo jakaś konsola+TV, albo wiiiiielgachny zestaw gier? Może coś do wyboru np: albo konsola, upgrade kompa np: za 2000-3000zł(co by mi najbardziej pasowało ;D), albo jakiś netbook/notebook?


PS: IMHO przy 9990000 powinni ukryć licznik i zablokować możliwość dodawania postów krótszych niż 15 znaków (bez spacji).

05.06.2010
11:46
smile
[39]

NeroTFP [ Senator ]

Pewnie 10 000 000 post trafi jakieś dziecko, które będzie prosiło o cracka do gry, i tyle będzie z nagród.

05.06.2010
11:47
[40]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Adam1394 --. Nie za dużo wymagasz, to nie jest jakiś super, hiper, extra konkurs żeby takie nagrody były.

Wolałbym kubek były napisany "To jest mój 10,000,000 post" i pod tym napisem, mój post

05.06.2010
11:48
[41]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

a wogóle jest jakaś nagroda nie wspominając już nawet o konkursie?

05.06.2010
11:48
[42]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Mogę się założyć że wygra taka osoba co przed 10 000 000 będzie ciągle spamowała...

05.06.2010
11:50
smile
[43]

sekles [ Konsul ]

W tym czasie będą spamować setki userów więc wygrana nie będzie taka łatwa

05.06.2010
12:07
[44]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

słońce świeci na dwór wyjść a nie licznik obserwować

05.06.2010
12:10
smile
[45]

krzynier [ hgvjgvbukh hgv ]

Ostatnio z tego co pamiętam, wygrał Soul, wyłączył licznik postów skubany i sam trafił jakąś okrągłą liczbę. A ostatnia nagroda była za 2 milionowy albo 3 milionowy post, potem administracja się jakoś z tym wstrzymała. Ale jaki spam był na premium :D

05.06.2010
12:33
[46]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ciekawi mnie, co to za nagroda będzie.

05.06.2010
12:34
[47]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Nagroda jest niespodzianką ja wiem pewnie co dostatnie

05.06.2010
12:37
smile
[48]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

^ M2.

Szkoda że liczy z forumowymi Trollami :F

05.06.2010
12:37
smile
[49]

Raziel [ Action Boy ]

łezka się w oku kręci, kiedyś to się spamowało:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=511719

nie to co dziś...

05.06.2010
14:11
[50]

raziel88ck [ Legend ]

Twierdzisz, ze kiedys spam byl na wyzszym poziomie merytorycznym niz dzis?

05.06.2010
14:17
[51]

Slasher11 [ Senator ]

Takie coś miałoby sens jakby licznik postów był ukryty.

05.06.2010
14:19
smile
[52]

lo0ol [ Jónior ]

Wolałbym kubek były napisany "To jest mój 10,000,000 post" i pod tym napisem, mój post

Wyobrażam sobie kubek jakiegoś geniusza, który dopisał się w jakimkolwiek wątku poruszającym tematy homoseksualizmu.

05.06.2010
14:37
[53]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Mam nadzieje że podczas nabicia 10,000,000 postu będę akurat przed kompem.Ależ to będzie doniosła i wiekopomna chwila ;)

05.06.2010
16:32
[54]

Raziel [ Action Boy ]

raziel88eck --> to taki "żarcik" był, jakbyś nie zauważył;)

Slasher --> bodajże przy ostatnim takim evencie ukryto licznik, także myślę, że teraz będzie podobnie:)

05.06.2010
16:36
[55]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Tyle szumu o głupią liczbę postów ale pewnie będzie spam

05.06.2010
16:49
[56]

ribik [ Generaďż˝ ]

----> Łoker men

Tyle szumu o głupią liczbę postów ale pewnie będzie spam

Ja bym wolał grobową ciszę

05.06.2010
16:49
[57]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

Ja kiedyś trafiłem chyba 7 mln post. Ktoś sprawdził i miał na liczniku 7 000 000 i wątek w którym się wpisałem u góry :)


Hmm, no ponad 10 000 jest tu moje :)

05.06.2010
16:53
[58]

Harry M [ Master czaszka ]

UU

05.06.2010
17:03
[59]

ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]

Każdy kolejny napisany post zbliża mnie do tej magicznej liczby :) Czas zacząć obspamowywanie :D

05.06.2010
17:19
smile
[60]

perto1 [ Konsul ]

Proponuję, żebyśmy doszli do tej magicznej liczby w uczciwy sposób- bez SPAMU. :)

05.06.2010
17:49
[61]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

A skąd będzie wiadomo, do kogo należał ten post?

05.06.2010
17:55
smile
[62]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Chciałbym być tym szczęśliwcem i napisać tego historycznego posta :) Szanse zawsze jakieś są.

05.06.2010
17:59
[63]

Mipari [ Senator ]

Lukis' --> To było 6 mln :P https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6247429 [11]

05.06.2010
22:28
[64]

SzymEn [ Go Szpadyzor! ]

Może będzie jakaś gala z tej okazji? :D
Jeszcze jakieś 80k więc troche jeszcze poczekamy. ;P
Ciekawe jakie będą nagrody bo nie bardzo jestem w temacie jeśli chodzi o takie rzeczy.

05.06.2010
22:30
[65]

Gilmur [ Kopaczkens ]

ojejku ale jajca

05.06.2010
22:37
[66]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Beda cycki?

05.06.2010
23:35
smile
[67]

Tomasij ZaYceV [ Leike ]

^^
Gdzie będzie impreza?

06.06.2010
01:41
smile
[68]

Shaybecki [ Shaybeck ]

czyli około ~2710 postów w ciągu 24 godzin w sobotę

jeżeli mielibyśmy taką średnią cały czas, potrzebujemy 30 dni na realizację tych 80 000 brakujących postów

po zebraniu średniej tygodniowej można będzie wyliczyć kiedy mniej więcej spodziewać się wyników
z jednej strony idą wakacje, z drugiej strony temperatura na zewnątrz sprawia że ludzie nie wytrzymują tyle przed komputerem


10,000,000 postów na liczniku GOLa - Shaybecki
06.06.2010
01:48
[69]

Gilmur [ Kopaczkens ]

kto napisze milionowego posta stawia piwo kto za?

06.06.2010
02:07
[70]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

Gilmur -> Wszystkim użytkownikom forum... zapewne ;)

06.06.2010
02:43
[71]

sszaki [ Senator ]

shaybecki teraz to trochę przyspieszy bo e3 nadchodzi :) myślę że w ciągu tej imprezy z 10-20 tyśków wpadnie :)

06.06.2010
09:37
smile
[72]

tankem3 [ Senator ]

Licznik i tak 10 000 przed 10 Milionowym pewnie wyłączą jeżeli mają zamiar kogoś nagradzać a tak wiadomo, że wygra jakiś spamer albo junior ;-)

06.06.2010
09:42
smile
[73]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

No, no, no GOL się dorobił, w tym moje około 3tys, to jak dobijemy te 10,000,000 to szybciutko lecimy do 100,000,000 :)

06.06.2010
10:02
smile
[74]

Dell` s [ d-_-b ]

WheZY Pewnie nie zdążymy dobić bo zbliża się koniec świata. ;D

06.06.2010
10:05
smile
[75]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Przy 9.999.999 zresetują licznik !

06.06.2010
10:06
[76]

Poohatch [ The Evil Candy ]

A mógłby mi ktoś wyjaśnić, z jakiej racji GOL miałby kogokolwiek nagradzać, za napisanie 1000000 posta?

06.06.2010
10:26
smile
[77]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

A gdzie sprawdza się ten licznik.

06.06.2010
10:54
smile
[78]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

Pewnie wygra "pierwszy", albo "oglądam", albo "suuuper gramy", albo "było".

06.06.2010
10:56
[79]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

wygra jakiś spamer... może piszący wlasnie w tym temacie... Opanujcie się ludzie.

06.06.2010
10:56
smile
[80]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

A co się dostanie jak się wygra?Może GOLe.

06.06.2010
11:03
[81]

tankem3 [ Senator ]

równo po 10 latach akurat szczesliwie trafia sie nam ze te 10 mln bedzie

06.06.2010
20:00
smile
[82]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Ja bym chciał go napisac.

06.06.2010
20:07
smile
[83]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

A ja chciałbym zobaczyć minę tego kto napisał ten 10 mln post gdy dowiaduję się ze figę dostaję


Eee tam może nie bezie spamu w końcu użytkownicy tutaj są dojrzali i inteligentni;)

07.06.2010
01:50
[84]

Shaybecki [ Shaybeck ]

~2560 postów w ciągu ostatnich 24 godzin


10,000,000 postów na liczniku GOLa - Shaybecki
07.06.2010
02:14
smile
[85]

Adrianziomal [ Samael ]

Może Soul albo ktoś z redakcji się wypowie? ;)

07.06.2010
03:05
[86]

HUtH [ pr0crastinator ]

[84] No to nieprędko dojdziemy do 10mln. 2 tygodnie w najlepszym razie.

Pytanie: ten licznik bierze pod uwagę wszystkie posty, również te skasowane?

07.06.2010
11:01
[87]

Shaybecki [ Shaybeck ]

fakt, jest jeszcze wcześnie
myślałem, że to szybciej idzie :)

postów w tym momencie jest tyle, ile wynosi liczba z linku do najnowszego wątku
10 335 910 - tyle było gdy zakładałem ten wątek
10 341 430 - tyle jest około teraz

07.06.2010
13:41
[88]

HUtH [ pr0crastinator ]

Aha, czyli ta nadwyżka to posty usuwane itp. Szczerze mówiąc, spodziewałem się ich więcej, co najmniej milion :P

07.06.2010
13:53
[89]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Jakieś dwa tygodnie będzie 10,000,000 najszybciej do 1 tyg. a to niezłe tempo musi być

07.06.2010
19:38
smile
[90]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=730852


jak tak dalej pójdzie to do niego będzie należał 10 mln post

07.06.2010
19:41
smile
[91]

kubomił [ Legend ]

[90] dziwne.

08.06.2010
01:35
[92]

Shaybecki [ Shaybeck ]

Stan obecny 9,925,310

czyli ~2710 postów w ostatnie 24 godziny
czyli minimum 3-4 tygodnie do celu

ciekawe kiedy będą jakieś informacje ze strony GOLa na temat ewentualnego konkursu

08.06.2010
01:56
[93]

settoGOne [ settogo ]

Gdy informatycy programowali to forum, nie spodziewali się, że osiągnie ono taką popularność. Język w jakim zostało ono napisane (mieszanka PHP i JAVA/GOL) pozostawia wiele do życzenia.
Analitycy podobnie jak w roku 1999 przewidują, iż strona się "zawiesi", posty wyzerowane, a abonamenty przepadną.
Fragment wypowiedzi Grats'a So-Long'a z tygodnika MyNew Web
nie jesteśmy w stanie powiedzieć w tym momencie co stanie się po przekroczeniu bariery 10 mln napisanych postów. System binarno-dwunastkowy wprawdzie powinien znieść obciążenie 12.000.000 postów aczkolwiek zawsze istnieje ryzyko web-apokalipsy. Zalecamy zarchiwizowanie postów oraz wykonanie "prinscreenów" liczby postów oraz rankingu - dla zachowania hierarchi w czasach Nowej Ery. W fazie projektu jest Arka Soulego - czat mogący pomieścić jednak maksymalnie 120 tysięcy wybranych w drodze selekcji użytkowników.

08.06.2010
02:28
smile
[94]

karolzzr [ Gunner ]

Czyli ten wątek jest stworzony ku szybszemu przyrostowi liczby wątków ? :D

08.06.2010
08:15
[95]

Soulcatcher [ end of winter ]

[93]settoGOne ---> nasze forum jest napisane w ASP

09.06.2010
01:40
[96]

Shaybecki [ Shaybeck ]

Stan obecny 9,927,950

czyli ~2640 postów w ostatnie 24 godziny

10.06.2010
01:45
[97]

Shaybecki [ Shaybeck ]

Stan obecny 9,930,440

czyli ~2490 postów w ostatnie 24 godziny

upał daje się we znaki, nie zanosi się na poprawę, chyba że podczas konferencji E3

10.06.2010
06:02
smile
[98]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

Tez nie macie się czym zajmować :P

10.06.2010
12:28
[99]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Dużo nie brakuje->


10,000,000 postów na liczniku GOLa - miczek2008
10.06.2010
12:29
[100]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

70k postów? Wg obliczeń z [97] dojście do 10,000,000 zajmie jeszcze... niecały miesiąc!

11.06.2010
01:56
smile
[101]

Shaybecki [ Shaybeck ]

Stan obecny 9,933,080

czyli ~2640 postów w ostatnie 24 godziny

12.06.2010
01:10
smile
[102]

Shaybecki [ Shaybeck ]

Stan obecny 9,935,850 (przewidywany)

czyli ~2770 postów w ostatnie 24 godziny

chyba sobie odpuszczę liczenie :D

12.06.2010
01:11
[103]

HUtH [ pr0crastinator ]

Co to cały czas tyle samo postów?

13.06.2010
01:56
[104]

Shaybecki [ Shaybeck ]

Stan obecny 9,938,170

czyli ~2320 postów w ostatnie 24 godziny

13.06.2010
02:09
[105]

HUtH [ pr0crastinator ]


chyba sobie odpuszczę liczenie :D


Nie no, nabijesz sobie jeszcze te co najmniej 20 postów na tym jako główny liczący skryba :P

13.06.2010
18:16
[106]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Koniec imprezy!


10,000,000 postów na liczniku GOLa - Jeremy Clarkson
13.06.2010
18:20
[107]

ribik [ Generaďż˝ ]

----> Jeremy Clarkson

Podkręciłeś licznik?

13.06.2010
18:34
smile
[108]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Jeremy Clarkson przeniósł się w czasie

13.06.2010
18:34
smile
[109]

kubomił [ Legend ]

[106] Yoda!

14.06.2010
01:41
[110]

Shaybecki [ Shaybeck ]

Stan obecny 9,940,779

czyli ~2600 postów w ostatnie 24 godziny

14.06.2010
15:59
[111]

tomazzi [ Flash YD ]

Zaraz mistrzostwa się bardziej rozkręcą, do wyborów coraz bliżej. Dzienna ilość postów podskoczy lada chwila :)

14.06.2010
16:01
[112]

Shaybecki [ Shaybeck ]

dzisiaj zaczynają się konferencje E3, ciekawe jak to wpłynie na ilość postów

z jednej strony może być więcej, z drugiej strony ludzie wypiszą się w czasie konferencji a potem już im się nie będzie chciało, wiec w innych wątkach cisza

14.06.2010
16:04
smile
[113]

maviozo [ man with a movie camera ]

Lubię obserwować, jak Ty się w coś wczuwasz:D taki pocieszny, ale to dobrze, fajnie mieć jakieś pasje. Nie naśmiewam się, to taki przyjacielski śmiech serdeczny

14.06.2010
16:21
smile
[114]

Shaybecki [ Shaybeck ]

nudzi mi się, wakacje mam :)

14.06.2010
16:25
smile
[115]

paściak [ carpe diem ]

A wypowiedzial sie ktos z GOLa czy beda jakies atrakcje z tej okazji czy cos? Nagrody, nagrodziki? ;)

14.06.2010
16:30
smile
[116]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Na FA jeden z userów w ramach napisania milionowego posta dostał paczkę gier na PC.

14.06.2010
16:31
smile
[117]

tankem3 [ Senator ]

nudzi mi się, wakacje mam :)

nie lepiej z wakacji korzystać?

14.06.2010
16:34
[118]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

[117] a co, nie korzysta?

14.06.2010
16:38
[119]

Shaybecki [ Shaybeck ]

za tydzień egzamin zawodowy, a juz niedługo papiery na studia składać
i co ? na karaiby mam lecieć ? wejść przed drugą i spisać liczbę postów, wow, ale wysiłek

15.06.2010
01:58
[120]

Shaybecki [ Shaybeck ]

Stan obecny 9,943,670

czyli ~2900 postów w ostatnie 24 godziny

16.06.2010
01:06
[121]

Shaybecki [ Shaybeck ]

dzisiaj około ~3200 postów, ze względu na E3 chyba
więcej już nie liczę, dobranoc

16.06.2010
07:57
[122]

Grzesiek [ www eRepublik com PL ]

Fajna liczba :P


10,000,000 postów na liczniku GOLa - Grzesiek
02.07.2010
19:10
[123]

kefirek09 [ Senator ]

Up !

9,994,547 - jeszcze 5,453 posty

02.07.2010
19:13
smile
[124]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Jutro będzie albo w nocy.

02.07.2010
19:15
[125]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

No to do dziela spamerzy.

02.07.2010
19:16
[126]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Jutro na 99,9% jeszcze nie. Pewnie dopiero w niedziele/poniedziałek.

02.07.2010
19:21
smile
[127]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

dopiero teraz się skapnąłem, że jest taki licznik. Nie bardzo kręcą mnie nagrody za spamowanie, więc ja się wstrzymam i będę pisał raczej na temat niż bezsensownie

02.07.2010
19:23
[128]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

Wstrzymajcie się z tydzień, bo przegapię ;/.

02.07.2010
19:24
smile
[129]

Wiil.i.aM [ P! ]

Żebym ja miał takie problemy i zadania jak poniektórzy w tym wątku, to byłbym w pełni szczęśliwym człowiekiem.

02.07.2010
19:31
[130]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Niektórzy mają, dziwne upodobania seksualne, skoro podniecają się jakimś licznikiem. Ja będzie 10 milionowy post to zrobi się normalnie bukkake

02.07.2010
19:32
[131]

kefirek09 [ Senator ]

W poniedziałek znowu niema neta (tak jak przez resztę tego, przyszłego i poprzedniego tygodnia - cóż szpital :/) mam nadzieję, że w niedzielę wszystko już będzie rozstrzygnięte.

02.07.2010
22:29
[132]

-.- [ Centurion ]

Coraz bliżej, jeszcze tylko około 4770 postów. :)

02.07.2010
22:36
[133]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Już to widzę jak niektórzy będą chcieli żeby to ich post był 10 mln.

02.07.2010
22:39
[134]

pablo397 [ sport addicted ]

emocje jak podczas wieczoru wyborczego :D

04.07.2010
00:23
[135]

GORGOROTH_PL [ Centurion ]

Jeszcze 1800 postów, do roboty GOLowicze!

04.07.2010
00:25
[136]

Lt.Matts [ Epitaph ]

To co, zarywacie nockę dla postów? ;>

04.07.2010
00:29
[137]

jarooli [ Generaďż˝ ]

Rekordowy post pewnie padnie gdzieś nad ranem

04.07.2010
00:36
smile
[138]

.:Jj:. [ Legend ]

Im szybciej temat poleci tym mniej spamu, czego sobie i Wam życzę.

04.07.2010
00:37
[139]

GORGOROTH_PL [ Centurion ]

Ja już sam lekko podspamowywuję:) Wydaje mi się że stanie się to koło 12. Jeszcze 1195 postów.

04.07.2010
00:50
[140]

PrzeEemek [ Milanello ]

mi się wydaje że przy dobrym spamie z rana to nawet i o 10 się to skończy odliczanie :P

04.07.2010
13:49
[141]

GORGOROTH_PL [ Centurion ]

!jeszcze 980 postów!

04.07.2010
13:50
[142]

litlat [ (A)//(E) ]

970 ;)

04.07.2010
13:51
smile
[143]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Szybko idzie, za parę godzin to się stanie, już za parę godzin :D

04.07.2010
13:52
[144]

litlat [ (A)//(E) ]

Obstawiam, że do 15.30 będzie po wszystkim ;)

04.07.2010
13:52
[145]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Po wszystkim to bedzie maks za 30 min...

04.07.2010
13:53
[146]

ppaatt1 [ Trekker ]

I tak w tą magiczną liczbę trafi jakiś troll który nie wie o co tutaj chodzi. Skomentuje pewnie jakieś gramy. :)

04.07.2010
13:53
[147]

dodom [ Gregorio ]

W każdym razie idzie coraz szybciej. Obstawiam, że przynajmniej 1/3 tych postów powstanie w wątkach tego typu. :P

ppaatt - Pierwszy!

04.07.2010
13:57
smile
[148]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Jeszcze 1000 i po imprezie.

04.07.2010
14:47
smile
[149]

Adrianziomal [ Samael ]

Jeszcze tylko 780 postów ;)

04.07.2010
14:51
[150]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Szybko to leci

04.07.2010
14:54
smile
[151]

szymonmac [ Legend ]

Jeśli będziecie wszystkich, co chwilę informować o aktualnym stanie liczby postów, to rzeczywiście szybko pójdzie :P

Nie jest to jakaś specjalnie wielka rzecz, ot równa liczba postów, nie ma się czym aż tak ekscytować :)

Właściwie, to miałem napisać o tym w tym wątku (https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10419570&N=1 ), ale trudno, wyszło na to samo :)

04.07.2010
15:02
[152]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Ale szybko...

04.07.2010
15:05
[153]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

716 left !

3189 moich : )

04.07.2010
15:06
[154]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

Dziś koło 19/20 powinno być rozstrzygnięcie.

04.07.2010
15:11
[155]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Szybko idzie

04.07.2010
15:13
[156]

NightRaver [ Centurion ]

A dopisze sie, co by miec co wnuka opowiadac ;> +1.

04.07.2010
15:15
[157]

Petron900 [ GLaDOS ]

Jeszcze 670 ! :)

04.07.2010
15:17
[158]

Olderon [ Pretorianin ]

Przewidziana jest jakaś nagroda dla tego, kto napisze ten 10 tysięczny post?

04.07.2010
15:19
[159]

wojtul [ Generaďż˝ ]

^^^ tak - 10 litrów moczu kameleona Madagarskiego :P

04.07.2010
15:19
[160]

Ragnus [ thrash ]

10 milionowy chyba...

04.07.2010
15:20
[161]

kubomił [ Legend ]

[158] worek ziemi ogrodowej.

04.07.2010
15:20
[162]

Olderon [ Pretorianin ]

Hehe, no to szczęśliwiec będzie miał co pić. Ragnus, masz rację, mój błąd.

04.07.2010
15:25
smile
[163]

gracz12301 [ Senator ]

Dziś wieczorem jeszcze będzie 10 mln :>

04.07.2010
15:26
[164]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

Według mnie to mogliby powiedzieć kto się wstrzelił i np. go pozdrowić na stronie, albo na tvgry. Stałby się sławniejszy. Dawanie jakichkolwiek nagród rzeczowych za czystego fuksa i/lub spamowanie mija się z celem, bo to tylko utwierdzi ludzi, że warto spamować, bo a nuż się wstrzelę

04.07.2010
15:30
smile
[165]

ryßa [ Centurion ]

Szampana już chłodzicie? Kurde, nie czaję, osoba, która napisze ten post zostanie waszym guru?

04.07.2010
16:08
smile
[166]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Jeszcze tylko 500;)

04.07.2010
16:10
[167]

litlat [ (A)//(E) ]

ryßa - guru to może nie, ale +pierdyliard do lansu będzie. ;)

04.07.2010
16:13
[168]

quaku [ Generaďż˝ ]

Czy to na prawdę ważne ile jest postów na liczniku? Ja chyba zrobiłem się już za stary na takie gierki :)

04.07.2010
16:14
smile
[169]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

A mówiliście że będzie spam a jest spokojnie jak na polanie;)

04.07.2010
16:14
[170]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Szczególnie że z tych postów 500 jest na temat.

04.07.2010
16:15
smile
[171]

Semir [ 11 ]

10000000 postów już dawno było, tylko admini pokasowali parę z nich.

04.07.2010
16:40
[172]

Fisher [ Fisherman ]

Pewnie 1 mln już dawno był, tylko usunięto wątki typu, jak ten ostatni o BassHunterze. Tam było gdzieś 170 postów. Kilka takich wątków i jest mln, a teraz wszystkie usunęli!

04.07.2010
16:53
smile
[173]

Adrianziomal [ Samael ]

Jeszcze 320 postów ;] Ciekawe, czy coś GOL po kryjomu szykuje ;)

04.07.2010
17:03
smile
[174]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Wow, nie było mnie przez dwie godziny, a jeszcze nie doszliście do 10mln. Słabo się staracie. :D

04.07.2010
17:08
[175]

Aaron [ Konsul ]

To ja też trochę pospamuję. Jeszcze 3 posty i mam 700 :P

04.07.2010
17:13
[176]

HUtH [ pr0crastinator ]

hmm to ja oto tym postem wspomogę was w wyścigu ku milionie :)

04.07.2010
17:27
[177]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

Adrianziomal Szykowaliby może gdyby:

1. Nie była niedziela
2. Był wyłączony licznik, bo tak to jest spore ułatwienie

04.07.2010
17:28
[178]

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]

Jako iż ja też siedzę w domu i się nudzę, to podbije, aby ten milion wpadł :)

04.07.2010
17:28
smile
[179]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Czekajcie, czekajcie. Wybije 10 milionowy post i wszystkie trolle i spamery wrócą, w tym "Bartezik"

04.07.2010
17:30
[180]

Marcio [ Legend ]

Co za różnica, skoro i tak 9,999,999 10,000,000 i 10,000,001 posty to będą jakieś nic nie wnoszące posty napisane przez jakiś juniorów zupełnie przypadkiem

04.07.2010
17:30
smile
[181]

bezlerg66 [ Senator ]

Trzeba by jakąś armie przeciwtrollową zebrać.

04.07.2010
17:31
[182]

Joaquin [ Chor��y ]

[181] Między innymi na Ciebie?

04.07.2010
17:40
smile
[183]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Ja go napiszę.

04.07.2010
17:46
[184]

Joaquin [ Chor��y ]

Ja go napisze.

04.07.2010
17:48
smile
[185]

ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]

Post 10 000 000 już prawie, czas zacząć mały spam >:D

04.07.2010
17:48
[186]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Już sami nabijacze haha. Joaquin, załóż jeszcze jeden wątek ;P

04.07.2010
17:48
[187]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Ja!!!

04.07.2010
17:48
[188]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

18 już jest

04.07.2010
17:49
[189]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

jeszcze tylko 56

04.07.2010
17:49
smile
[190]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

Na szybko kto ma szampana odliczamy jak do sylwestra :P

04.07.2010
17:50
[191]

wilcz [ Konsul ]

Spam
Eee, jeszcze 38 :/

04.07.2010
17:50
smile
[192]

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]

Nie spamujcie! Co za dzieci...

04.07.2010
17:50
smile
[193]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Cicho, tutaj się rozmawia na poważne tematy

04.07.2010
17:50
smile
[194]

bogi1 [ Go To Sleep ]

40 jeszcze

04.07.2010
17:51
[195]

ProTyp [ For the Horde! ]

Uwaga! Niedługo masowy orgazm ;].

spoiler start
spróbuje wyłapać screenem TEN post, hehe
spoiler stop


Edit:

Wtf? Licznik się cofnął:D

04.07.2010
17:51
[196]

ziutak1 [ Centurion ]

I już.

04.07.2010
17:51
smile
[197]

jarooli [ Generaďż˝ ]

Dzieci Neo jak zawsze w formie.

04.07.2010
17:52
[198]

zoloman [ Legend ]

szybciej, bo za 5 minut wychodzę

04.07.2010
17:52
[199]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

ale postów poszło się...

04.07.2010
17:52
[200]

Samzabijaka [ 00000000 ]

Tak zapewne będzie przez cały dzień i nie dobijemy do tego miliona.

04.07.2010
17:53
[201]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Ale spamu

04.07.2010
17:53
smile
[202]

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]

Dobrze wam tak

04.07.2010
17:53
[203]

ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]

Kurczę, wiedziałem, ze nam administracja zrobi numer i na sekundy przed TYM potem zaczną usuwać spam i cofać licznik xD

04.07.2010
17:53
[204]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Samzabijaka ---> Do 10 mln raczej

04.07.2010
17:54
smile
[205]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

kubazek zaczął spamować;D

admini pokasowali trochę podnoszą napięcie xd

04.07.2010
17:54
[206]

kubazek [ Konsul ]

cmon 10 milionowy post cmon!!

04.07.2010
17:55
[207]

ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]

No, teraz to potrwa :P

04.07.2010
17:55
[208]

kubazek [ Konsul ]

nie zaczolem spamowac ja juz spamuje xddd

04.07.2010
17:55
smile
[209]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Licznik się nie cofnął , cały czas idzie w górę. co sekundę przybywa chyba z 3 posty

04.07.2010
17:55
[210]

Joaquin [ Chor��y ]

no widac widac

04.07.2010
17:56
smile
[211]

jarooli [ Generaďż˝ ]

kubazek skąd sie biorą tacy ludzie jak ty?

04.07.2010
17:56
[212]

PanSmok [ Generaďż˝ ]

nie rozumiem po cholere to napiecie.....

04.07.2010
17:56
[213]

rap [ Pretorianin ]

Ciekawe kiedy odbanują konta. Bo prawdę mówiąc tylko na to czekam :]

04.07.2010
17:57
[214]

gtowiec [ Kanapka ]

ciekawe kto będzie wygra :P

spoiler start

taki mały spamik :D

spoiler stop

04.07.2010
17:57
[215]

kubomił [ Legend ]

Jest szampan?

04.07.2010
17:57
smile
[216]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Czyj będzie 10 mln post ciekawe.

04.07.2010
17:58
[217]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

rap --> Długo nie musiałeś, czekać

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10421171&N=1

04.07.2010
17:58
smile
[218]

Lysack [ Przyjaciel ]

no to w zasadzie już!

Gratuluję:)

04.07.2010
17:58
[219]

sebekg [ Legend ]

Kto trafi ten ma farta, ja tam podchodze do tego sceptycznie. Nigdy nie mam szczescia wiec dlaczego mialbym miec dzis, teraz... Ale fajnie ze juz dyszka za nami, zaraz bedzie.

04.07.2010
17:58
smile
[220]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

stawiam dyszkę na kubazka czas obstawiać kto napisze post

04.07.2010
17:58
[221]

kluha666 [ Legend ]

yupi !

04.07.2010
17:59
smile
[222]

ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]

Już 9,999,980 !!

04.07.2010
17:59
[223]

t41kun [ Chor��y ]

10mln spam +1

04.07.2010
17:59
[224]

Gregov [ Arcane Archer ]

Ja cały czas uważam, że najważniejszy jest pierwszy milion - kolejne to tylko kwestia dobrego spamu ;-) Tak czy inaczej gratuluję już z góry temu farciarzowi co przebiję się przez setki innych wysyłanych postów i trafi tego jedynego rozpoczynającego kolejną ere forum :)

04.07.2010
17:59
[225]

hctkko. [ The Prodigy ]

lamy™

04.07.2010
17:59
[226]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

10,000,000 postów

04.07.2010
17:59
smile
[227]

bisfhcrew [ Bis ]

No, xd 10 000 000

i po co tyle spamu ?

04.07.2010
17:59
smile
[228]

=D=2 [ Legend ]

10,000,000

04.07.2010
17:59
[229]

jarooli [ Generaďż˝ ]

Już?

04.07.2010
17:59
[230]

Woodruff [ Pretorianin ]

JESZCZE TYLKO KILKA

04.07.2010
17:59
smile
[231]

MoherrBerett [ Chor��y ]

no to chyba mamy 10 000 000 :)

04.07.2010
17:59
[232]

kluha666 [ Legend ]

js

04.07.2010
17:59
smile
[233]

Lysack [ Przyjaciel ]

chyba się troszkę pospieszyłem :)

17:59 - na minutę przed osiemnastą ktoś trafi w 10 mln

04.07.2010
17:59
[234]

Olderon [ Pretorianin ]

Dla usera, który wybije tego aczika, i gratulacje :)

04.07.2010
17:59
[235]

t41kun [ Chor��y ]

ew teraz

04.07.2010
17:59
[236]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Czyżby już ?

04.07.2010
17:59
[237]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

To będzie chyba już

04.07.2010
17:59
[238]

k42a_ [ The Blues ]

O cholera, ale poszło.

04.07.2010
17:59
[239]

ProTyp [ For the Horde! ]

Happy New Year!

W dosłownie 3 sekundy 20 postów, nice :D

[241]
Ja mam tylko z 992 a potem już 1014 ;P

04.07.2010
17:59
[240]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Już!!!!!!!!!!!!!!

04.07.2010
17:59
[241]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

nikt screena nie z\robil widzialerm jak byly same 9 hehe a potem juz 10 mln 16 :D

04.07.2010
17:59
smile
[242]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

hhahah

04.07.2010
17:59
[243]

gtowiec [ Kanapka ]

i jest 1000000 postów

04.07.2010
17:59
[244]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Mamy :P

Ale niestety na pewno to nie ja, bo ja nawet nie zdążyłem zareagować i kliknąć, już było ponad 10 mln. Hehe.

04.07.2010
18:00
smile
[245]

Egzek [ Tits Lover ]

czyj ?

04.07.2010
18:00
[246]

Gruby300powrot [ Junior ]

Kto ma 10 000 000 post?

04.07.2010
18:00
smile
[247]

Majezon [ One Day, One Room ]

Przywaliło ze 40 postów w kilka sekund xD

10baniek na liczniku :D

04.07.2010
18:00
[248]

ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]

No, ale KTO?? :P

04.07.2010
18:00
smile
[249]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9607618&N=1


https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=166638

04.07.2010
18:00
smile
[250]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

i kto napisał

04.07.2010
18:00
smile
[251]

kubomił [ Legend ]

kto napisał tego posta? :D

04.07.2010
18:00
[252]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

Ahaha jak się rzuciły dzieci żeby posta nabić. Momentalnie +50 przybyło jak nie więcej. Teraz widać komu najbardziej zależy - wszyscy z postem 17:59 !!!

04.07.2010
18:00
[253]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

Heh ma ktoś screena? Ja miałem ale mi odświeżyło :P i już było 17 po.

04.07.2010
18:00
smile
[254]

jarooli [ Generaďż˝ ]

WOW 50 postów w jednej chwili

04.07.2010
18:00
[255]

kluha666 [ Legend ]

Ciekawe kto trafił :D

04.07.2010
18:00
smile
[256]

Lt.Matts [ Epitaph ]

to bylo sliczne, odswiezanie co 2sek z ciekawosci.. 86, 93, milion 3, milion 18

04.07.2010
18:00
smile
[257]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Jest już 10 milionów, a nie tak dawno temu pisałem ze koło sierpnia nastąpi ta chwila, wielce się w obliczeniach pomyliłem. Jesli nadal bedzie pisana taka ilośc dzienna postów, lub nawet rosła, to 11 milionów bedziemy miec jeszcze w tym roku.

Ja także napisałem posta o 17:59.

04.07.2010
18:01
smile
[258]

Arxel [ Kostka Rubika ]

Po dodaniu posta i odświeżeniu strony ---> :)


10,000,000 postów na liczniku GOLa - Arxel
04.07.2010
18:01
[259]

Olderon [ Pretorianin ]

Wcale nie 40. Było co najmniej 10 do końca odliczania, a jak f5 dałem, to już było 8 postów po.

04.07.2010
18:01
smile
[260]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Soul powiedz, kto napisał 10 milionowego posta

04.07.2010
18:01
[261]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Ja widziałem tylko jak na końcu było 96 a potem już grubo po 10mln.

04.07.2010
18:01
[262]

Chupacabra [ Senator ]

o i ladnie przekroczone, ale niestety, masa bezsensownego spamu, mam nadzieje, ze ktos to usunie

Odpowiedź Moderatora: Gdybyśmy chcieli usunąć cały spam to na post 10000000 czekalibyśmy jeszcze trochę. Legendarny post będzie na pewno mądry bo padł wcześniej od fali spamu o 17:59 ;)

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2010-07-04 18:04:27

04.07.2010
18:01
[263]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

Arxel --> a na górze ? :P

04.07.2010
18:02
[264]

ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]

[258] xD Byłby numer, gdyby posta numer 10 000 000 dodał Administrator :P

04.07.2010
18:02
smile
[265]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Czyżby Arxel?

04.07.2010
18:02
[266]

ziutak1 [ Centurion ]

Jest nagroda dla tego co napisał tego posta ?

04.07.2010
18:02
[267]

t41kun [ Chor��y ]

Arx powiekszyłbyś cycki jakiejs lasce, a nie wykorzystujesz fotoszopa do czegos takiego

04.07.2010
18:03
smile
[268]

bisfhcrew [ Bis ]

Nie dowiecie się kto trafił:P

PS, ostatnie 8 wbiło się chyba w sekundę.

prawdziwy ss ->

Arxel -> przyznaj się, ustawiliście z panelu admina 10 000 000 ? bo mi to wbiło tak nagle.
I jakoś nie spodziewałem się że trafię xd

xdd szukałem wiadomości i teraz zobaczyłem że youtube źle wpisałem :D


10,000,000 postów na liczniku GOLa - bisfhcrew
04.07.2010
18:03
[269]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

k**** dodałem posta jak było na liczniku gdzieś 990, jak dodałem to było jakoś 10000001, a temat w którym dodałem posta był już na połowie strony

to się nazywa turbo

04.07.2010
18:03
smile
[270]

=D=2 [ Legend ]

Ja widziałem jak było 10,000,001 a po odświeżeniu i było tyle ---> 22 post w ciągu ułamków sekund.


10,000,000 postów na liczniku GOLa - =D=2
04.07.2010
18:03
smile
[271]

rap [ Pretorianin ]

A mi prąd wyłączyli chamy!

04.07.2010
18:04
[272]

Gregov [ Arcane Archer ]

Arxel ---> Miałem taki sam przypadek. Wiedz, że podczas odświeżenia strony przybyło jakieś 50 postów więc ten twój to pewnie jakiś przed 10 milionowym :-)

04.07.2010
18:04
smile
[273]

Arxel [ Kostka Rubika ]

Na cycki czasu nie mam, Taikun.. ;)

Gregov ---> Ja tam się jedynie cieszę, że udało mi się uchwycić na screenie równie 10 milionów.. :)

bisfhcrew ---> Nie posiadam dostępu do panelu admina.. :)

04.07.2010
18:04
smile
[274]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Od tego momentu, wszytskie konta, e-mail są odblokowane. Więc dzisiaj wieczorem przyjdzie prawdziwy atak prowokacji i spamu

04.07.2010
18:04
smile
[275]

ProTyp [ For the Horde! ]

[270]
Fajny motyw przyglądarki! Pasuje do ciebie ;).

04.07.2010
18:05
smile
[276]

kubomił [ Legend ]

20 mln napiszę ja.

04.07.2010
18:06
[277]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

To co. Teraz co milion postów będziemy obchodzić jubileusz.

04.07.2010
18:06
smile
[278]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

No i najwięksi spamerzy i trolle powrócą

04.07.2010
18:07
[279]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

Arxel --> a jaki wątek był na górze nie uchwyciłeś? :)

04.07.2010
18:08
smile
[280]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Fajnie będą spamerzy :D

04.07.2010
18:08
smile
[281]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Obyśmy dobili do 20,000,000 postów ;)

04.07.2010
18:09
[282]

jarooli [ Generaďż˝ ]

[278] Jakby chcieli wrócić to już by to zrobili tylko że pod inną ksywką

04.07.2010
18:09
smile
[283]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

kiedy będzie wiadomo kto go napisał ja na pewno nie ale kiszki mi z ciekawości się skręcają

[282] ale zablokowano im ip i niektórzy nie mogli wrócić np jak ten co napisał witam jakiś grubas300powrót

04.07.2010
18:10
[284]

Gregov [ Arcane Archer ]

Lukis' ---> U mnie to był wątek "[Gwiazdki] Premiujemy najlepszych (najnowszy)" Więc może się gnollowi poszczęściło :-)

04.07.2010
18:10
smile
[285]

maciejkami [ Pretorianin ]

teraz 500,000 watkow.

04.07.2010
18:10
[286]

ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]

Pewnie Administracja ogłosi jubileuszowego spamera z wielką pompa, w oddzielnym różowym podwieszonym wątku :D

04.07.2010
18:12
[287]

bisfhcrew [ Bis ]

Ja głupi.. mogłem zapisać stronę i ją dać na ftp jakieś by każdy wiedział jak wątki wyglądały w tej ważnej chwili


10,000,000 postów na liczniku GOLa - bisfhcrew
04.07.2010
18:12
[288]

Arxel [ Kostka Rubika ]

Lukis' ---> Niestety screena trzasnąłem tylko dolnej części.. :(

edit: Ale jak już moderator wyjaśnił w [262] prawdziwy 10-milionowy post padł już dużo wcześniej.. :)

04.07.2010
18:13
[289]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

Gregov --> No jeżeli miałeś 10.000.000 na liczniku i ten wątek na górze pod podwieszonymi no to gnoll :) Tylko przydałby się screen do potwierdzenia.

Arxel --> no a ja odświeżyłem przez przypadek a też trafiłem 10.000.000 ;]

04.07.2010
18:14
smile
[290]

Adrianziomal [ Samael ]

No nie! Spóźniłem się! ;(

04.07.2010
18:16
[291]

gnoll [ Legend ]

Ja ? Byłyby jaja... w sumie czemu nie, ale coś w kościach czuję że to ktoś ze spamerów.

04.07.2010
18:16
[292]

Gregov [ Arcane Archer ]

Lukis' ---> miałem otwarte 2 karty przeglądania w Firefoxie. Na jednej odświeżałem ilość postów a na drugiej postowałem :) Jak na tej pierwszej karcie zamuliło to szybko wysłałem a jak odmuliło to już zobaczyłem 10.000.000. Z wrażenia niestety screena nie zrobiłem :)

04.07.2010
18:18
smile
[293]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Obyśmy dobili do 20,000,000 postów ;)

Spoko. Mamy jeszcze do napisania ~9,999,864 postów. Damy radę ;)

04.07.2010
18:18
smile
[294]

bisfhcrew [ Bis ]

[292]
No ja miałem zapisać stronę ale też z przejęcia poszedłem w spam zobaczyć co tam popisali i już było za późno na odtworzenie strony.

04.07.2010
18:19
smile
[295]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

Obyśmy dobili do 20,000,000 postów ;)
Spoko. Mamy jeszcze do napisania ~9,999,864. Damy radę ;)

No właśnie, przecież to wcale nie tak dużo. Tylko 8 lat roboty :)

04.07.2010
18:19
smile
[296]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

[295] spokojnie spamerzy są coraz lepsi jakieś 4 lata już wystarczy a;D

04.07.2010
18:21
smile
[297]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

No trochę tych postów nabiliście dzisiaj.

Już ponad 150 wzwyż od 10 milionów, ciekawe kto wygrał, i co to za post był, oby tylko nie ,,pierfffsy" ,,Bieber" czy ,,lubie gola bo tak".

nie ukrywam że ja tez liczę na wygraną.

04.07.2010
18:21
[298]

Egzek [ Tits Lover ]

Gnoll ukradł mojego mercedesa ! Screw on you

04.07.2010
18:22
[299]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

nie ukrywam że ja tez liczę na wygraną. Też bym liczył, ale było 8 postów do 10 milionowego, miałem coś napisać, ale odświeżyłem po raz ostatni i już było ze 30 postów w góre

04.07.2010
18:25
smile
[300]

Kazio5 [ Kazimierz Pionty ]

Ja myśle że to ten spasiony spamer gruby300. Wrócił i napisał posta 10 000 000.

04.07.2010
18:53
smile
[301]

=D=2 [ Legend ]

Jaka cisza, a było tak głośno.

04.07.2010
20:40
[302]

szymon_majewski [ Legend ]

No kur ... Spoznilem sie a mialem czuwac :(

05.07.2010
08:43
[303]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Dzięki waszym dyskusjom mamy już 10,002,055 postów

05.07.2010
09:25
[304]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Ja wam mówię, że to z wątku politycznego, wygrał pewnie post obalający/popierający którąś frakcję polityczną... Ile tego wczoraj było.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.