
Shaybecki [ Shaybeck ]
10,000,000 postów na liczniku GOLa
dawno temu organizowane były konkursy z okazji milionowych postów na forum
wtedy padło stwierdzenie, że następne nagrody dopiero na dziesięć milionów postów
obserwując o ile się to przesuwa dziennie, 10 milionów będzie lada chwila
wiem, że mają przeprowadzkę, ale czy redakcja pamięta ? coś szykuje ?

Kub$ki [ Senator ]
Dziś przybyło ok. 3tyś postów bo patrzyłem rano i zapamiętałem więc nie tak szybko do tych 10mln dobijemy :)
A obiecywanie nagrody też pamiętam i mam nadzieje że się nikt z tego nie wycofał.
aterazione [ Senator ]
No, no ładnie.
hordziak [ Straight Outta Compton ]
Będą dziewczyny?
s1ntex [ Senator ]
fap fap fap

Łoker men [ Generaďż˝ ]
No ładnie w tym moje 193 posty;D
bisfhcrew [ Bis ]
Też miałem zakładać temat, ale dzień przed tą magiczną chwilą, z prośbą o robienie screenów żeby ktoś utrafił w 10,000,000.
Jednak nie tylko ja obserwuję licznik :D
KubaMaxx [ Pretorianin ]
No, no szybko rosnie.
Materdea [ El-Presidente ]
Haha, pod koniec 10,000,000 to masówa będzie. Wszyscy naraz będą pisać posty, aż się wstrzelą.
Gregov [ Arcane Archer ]
Licznik i tak 10 000 przed 10 Milionowym pewnie wyłączą jeżeli mają zamiar kogoś nagradzać a tak wiadomo, że wygra jakiś spamer albo junior ;-)
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Ja obstawiam ,że wygra spamer który jest juniorem:)
K4B4N0s [ Filthy One ]
A treść będzie czymś w stylu: "SKLFJASLFJL", lub "tak."
Kornel5 [ Legionista ]
SKLFAKFKASOFK
heh ciekawe kiedy do 100,000,000 postów dojdzie xD
p.s w tym moje 5 postów xD
kluha666 [ Legend ]
Jeszcze tylko 82588 postów i świętujemy.
W chwili gdy to pisałem to tyle jeszcze zostało :)

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Damy rade panowie damy rade.
PitbullHans [ Legend ]
Ni ma to jak spam.
Ibisz już się szykuje żeby prowadzić fetę z okazji 10,000.000 postów.

Paul_Trunks [ Konsul ]
Galę poprowadzi również Katarzyna Cichopek
Yaboll [ Generaďż˝ ]
No to juz nie dtługo pewnie to nastąpi. Miałbym niezły ubaw gdyby gdyy odczytali 10000000 omentarz i gdyby brzmiał on "pierwszy".
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
Jak 10 000 000 post będzie "pierwszy", "fajny Flesz/Przegląd/Gramy" "świetnie Del/Lord/Von Zay" to się załamię... :(

dobryziomal135 [ Skowronxter ]
Galę poprowadzi również Katarzyna Cichopek... wraz z Wojciechem Antonowiczem!

rog1234 [ Gold Cobra ]
E tam, nie znacie się, wszyscy wiedzą że galę prowadzić będzie Mariusz "Pudzian" Pudzianowski.

maly_17a [ Generaďż˝ ]
A co tam, popsuję zabawę.
Łącznie z usuniętymi postami nazbierało się ich już: 10 335 910
Mipari [ Senator ]
10 milionowy post już dawno był :) Ten, który teraz pisze ma numerek około 10.336.082
[23] widzę, że o tym samym pomyśleliśmy :)
Yaboll [ Generaďż˝ ]
W którym miejscu sa numerki postów?
kubomił [ Legend ]
A kawały będzie opowiadał Strasburger, o!
HETRIX22 [ PLEBS ]
[25] Jak masz liste wątków to na dole masz
wątków: 436,652 • postów: 9,917,581 • HETRIX22 - 2288 postów

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Coraz szybciej to postępuje, pamiętam jak było 8 milionów na liczniku, był szał.
ale popatrzcie:
8 milionów nie pamiętam kiedy dokładnie to było ale chyba w 2008 roku...mogę się mylić.
więc: od 2001 do hipotetycznie 2008 - 8 milionów,
a od 2008 do teraz przez 2 lata tylko - 10 milionów, tj. 2 miliony postów przez 2 lata, tempo rośnie.
siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Idzie dlatego tak szybko, bo pojawiło się dużo nowych spamerów. Mam tylko nadzieje, że żaden z nich nie wygra (o ile będzie jakiś konkurs).
BTW. Mam pomysł na główną nagrodę, zwycięzca będzie przez 1 dzień administratorem forum:) (ale byłbym szał )

Łoker men [ Generaďż˝ ]
[29]
Bardzo dobry pomysł władzę by dostał jakiś dzieciak pobanbował by wszystkich wprowadził by chaos na forum ale co tam niech ma;D
Ps wy tylko o nagrodach myślicie
Cyber Rekin [ Sharkee ]
łał, a w tym moje ponad 1400 postów.
Infectious Drakon [ Time to feast! ]
gdyby jakis dzieciak dostal to by nic nie zrobil...
lo0ol [ Jónior ]
siurekm, ja np wolałbym kolejną koszulkę niż uprawnienia admina. :p

raziel88ck [ Legend ]
No niezle, niezle, szybko leci.

Przemo_888 [ Legend ]
Mam pomysł na główną nagrodę, zwycięzca będzie przez 1 dzień administratorem forum:) (ale byłbym szał )
Bzdura jak mało która. Nie można ot tak sobie oddać "władzy" osobie niekompetentnej (albo jeszcze gorszej, ale to przemilczmy), bo zapewne nic by z tego dobrego nie wyszło.
Ale jakaś koszulka czy abonament to inna sprawa.
Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
siurkem - i wyobraź sobie, że admina dostaje dziecko neo - co się według ciebie dzieje na forum?
Mogli by dać jakiś abonament, albo innego bajera.
kluha666 [ Legend ]
Albo 10mln GOL'i :D
Adam1394 [ Stary Konfederata ]
Albo jakaś konsola+TV, albo wiiiiielgachny zestaw gier? Może coś do wyboru np: albo konsola, upgrade kompa np: za 2000-3000zł(co by mi najbardziej pasowało ;D), albo jakiś netbook/notebook?
PS: IMHO przy 9990000 powinni ukryć licznik i zablokować możliwość dodawania postów krótszych niż 15 znaków (bez spacji).

NeroTFP [ Senator ]
Pewnie 10 000 000 post trafi jakieś dziecko, które będzie prosiło o cracka do gry, i tyle będzie z nagród.
siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Adam1394 --. Nie za dużo wymagasz, to nie jest jakiś super, hiper, extra konkurs żeby takie nagrody były.
Wolałbym kubek były napisany "To jest mój 10,000,000 post" i pod tym napisem, mój post
Łoker men [ Generaďż˝ ]
a wogóle jest jakaś nagroda nie wspominając już nawet o konkursie?
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Mogę się założyć że wygra taka osoba co przed 10 000 000 będzie ciągle spamowała...

sekles [ Konsul ]
W tym czasie będą spamować setki userów więc wygrana nie będzie taka łatwa
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
słońce świeci na dwór wyjść a nie licznik obserwować

krzynier [ hgvjgvbukh hgv ]
Ostatnio z tego co pamiętam, wygrał Soul, wyłączył licznik postów skubany i sam trafił jakąś okrągłą liczbę. A ostatnia nagroda była za 2 milionowy albo 3 milionowy post, potem administracja się jakoś z tym wstrzymała. Ale jaki spam był na premium :D
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ciekawi mnie, co to za nagroda będzie.
Łoker men [ Generaďż˝ ]
Nagroda jest niespodzianką ja wiem pewnie co dostatnie

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
^ M2.
Szkoda że liczy z forumowymi Trollami :F

Raziel [ Action Boy ]
łezka się w oku kręci, kiedyś to się spamowało:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=511719
nie to co dziś...
raziel88ck [ Legend ]
Twierdzisz, ze kiedys spam byl na wyzszym poziomie merytorycznym niz dzis?
Slasher11 [ Senator ]
Takie coś miałoby sens jakby licznik postów był ukryty.

lo0ol [ Jónior ]
Wolałbym kubek były napisany "To jest mój 10,000,000 post" i pod tym napisem, mój post
Wyobrażam sobie kubek jakiegoś geniusza, który dopisał się w jakimkolwiek wątku poruszającym tematy homoseksualizmu.
adam11$13 [ In Paradise City ]
Mam nadzieje że podczas nabicia 10,000,000 postu będę akurat przed kompem.Ależ to będzie doniosła i wiekopomna chwila ;)
Raziel [ Action Boy ]
raziel88eck --> to taki "żarcik" był, jakbyś nie zauważył;)
Slasher --> bodajże przy ostatnim takim evencie ukryto licznik, także myślę, że teraz będzie podobnie:)
Łoker men [ Generaďż˝ ]
Tyle szumu o głupią liczbę postów ale pewnie będzie spam
ribik [ Generaďż˝ ]
----> Łoker men
Tyle szumu o głupią liczbę postów ale pewnie będzie spam
Ja bym wolał grobową ciszę
Lukis' [ POZnanska Pyra ]
Ja kiedyś trafiłem chyba 7 mln post. Ktoś sprawdził i miał na liczniku 7 000 000 i wątek w którym się wpisałem u góry :)
Hmm, no ponad 10 000 jest tu moje :)
Harry M [ Master czaszka ]
UU
ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]
Każdy kolejny napisany post zbliża mnie do tej magicznej liczby :) Czas zacząć obspamowywanie :D

perto1 [ Konsul ]
Proponuję, żebyśmy doszli do tej magicznej liczby w uczciwy sposób- bez SPAMU. :)
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
A skąd będzie wiadomo, do kogo należał ten post?

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]
Chciałbym być tym szczęśliwcem i napisać tego historycznego posta :) Szanse zawsze jakieś są.
Mipari [ Senator ]
Lukis' --> To było 6 mln :P https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6247429 [11]
SzymEn [ Go Szpadyzor! ]
Może będzie jakaś gala z tej okazji? :D
Jeszcze jakieś 80k więc troche jeszcze poczekamy. ;P
Ciekawe jakie będą nagrody bo nie bardzo jestem w temacie jeśli chodzi o takie rzeczy.
Gilmur [ Kopaczkens ]
ojejku ale jajca
tosiek2142 [ Black Dog ]
Beda cycki?

Tomasij ZaYceV [ Leike ]
^^
Gdzie będzie impreza?

Shaybecki [ Shaybeck ]
czyli około ~2710 postów w ciągu 24 godzin w sobotę
jeżeli mielibyśmy taką średnią cały czas, potrzebujemy 30 dni na realizację tych 80 000 brakujących postów
po zebraniu średniej tygodniowej można będzie wyliczyć kiedy mniej więcej spodziewać się wyników
z jednej strony idą wakacje, z drugiej strony temperatura na zewnątrz sprawia że ludzie nie wytrzymują tyle przed komputerem
Gilmur [ Kopaczkens ]
kto napisze milionowego posta stawia piwo kto za?
Kerth [ Forumowy Pirat ]
Gilmur -> Wszystkim użytkownikom forum... zapewne ;)
sszaki [ Senator ]
shaybecki teraz to trochę przyspieszy bo e3 nadchodzi :) myślę że w ciągu tej imprezy z 10-20 tyśków wpadnie :)

tankem3 [ Senator ]
Licznik i tak 10 000 przed 10 Milionowym pewnie wyłączą jeżeli mają zamiar kogoś nagradzać a tak wiadomo, że wygra jakiś spamer albo junior ;-)

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
No, no, no GOL się dorobił, w tym moje około 3tys, to jak dobijemy te 10,000,000 to szybciutko lecimy do 100,000,000 :)

Dell` s [ d-_-b ]
WheZY Pewnie nie zdążymy dobić bo zbliża się koniec świata. ;D

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Przy 9.999.999 zresetują licznik !
Poohatch [ The Evil Candy ]
A mógłby mi ktoś wyjaśnić, z jakiej racji GOL miałby kogokolwiek nagradzać, za napisanie 1000000 posta?

hbk18 [ Generaďż˝ ]
A gdzie sprawdza się ten licznik.

BossManPL [ Generaďż˝ ]
Pewnie wygra "pierwszy", albo "oglądam", albo "suuuper gramy", albo "było".
HR@BIA [ czynmy dobro ]
wygra jakiś spamer... może piszący wlasnie w tym temacie... Opanujcie się ludzie.

hbk18 [ Generaďż˝ ]
A co się dostanie jak się wygra?Może GOLe.
tankem3 [ Senator ]
równo po 10 latach akurat szczesliwie trafia sie nam ze te 10 mln bedzie

hbk18 [ Generaďż˝ ]
Ja bym chciał go napisac.

Łoker men [ Generaďż˝ ]
A ja chciałbym zobaczyć minę tego kto napisał ten 10 mln post gdy dowiaduję się ze figę dostaję
Eee tam może nie bezie spamu w końcu użytkownicy tutaj są dojrzali i inteligentni;)

Adrianziomal [ Samael ]
Może Soul albo ktoś z redakcji się wypowie? ;)
HUtH [ pr0crastinator ]
[84] No to nieprędko dojdziemy do 10mln. 2 tygodnie w najlepszym razie.
Pytanie: ten licznik bierze pod uwagę wszystkie posty, również te skasowane?
Shaybecki [ Shaybeck ]
fakt, jest jeszcze wcześnie
myślałem, że to szybciej idzie :)
postów w tym momencie jest tyle, ile wynosi liczba z linku do najnowszego wątku
10 335 910 - tyle było gdy zakładałem ten wątek
10 341 430 - tyle jest około teraz
HUtH [ pr0crastinator ]
Aha, czyli ta nadwyżka to posty usuwane itp. Szczerze mówiąc, spodziewałem się ich więcej, co najmniej milion :P
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Jakieś dwa tygodnie będzie 10,000,000 najszybciej do 1 tyg. a to niezłe tempo musi być

Łoker men [ Generaďż˝ ]
https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=730852
jak tak dalej pójdzie to do niego będzie należał 10 mln post

kubomił [ Legend ]
[90] dziwne.
Shaybecki [ Shaybeck ]
Stan obecny 9,925,310
czyli ~2710 postów w ostatnie 24 godziny
czyli minimum 3-4 tygodnie do celu
ciekawe kiedy będą jakieś informacje ze strony GOLa na temat ewentualnego konkursu
settoGOne [ settogo ]
Gdy informatycy programowali to forum, nie spodziewali się, że osiągnie ono taką popularność. Język w jakim zostało ono napisane (mieszanka PHP i JAVA/GOL) pozostawia wiele do życzenia.
Analitycy podobnie jak w roku 1999 przewidują, iż strona się "zawiesi", posty wyzerowane, a abonamenty przepadną.
Fragment wypowiedzi Grats'a So-Long'a z tygodnika MyNew Web
nie jesteśmy w stanie powiedzieć w tym momencie co stanie się po przekroczeniu bariery 10 mln napisanych postów. System binarno-dwunastkowy wprawdzie powinien znieść obciążenie 12.000.000 postów aczkolwiek zawsze istnieje ryzyko web-apokalipsy. Zalecamy zarchiwizowanie postów oraz wykonanie "prinscreenów" liczby postów oraz rankingu - dla zachowania hierarchi w czasach Nowej Ery. W fazie projektu jest Arka Soulego - czat mogący pomieścić jednak maksymalnie 120 tysięcy wybranych w drodze selekcji użytkowników.

karolzzr [ Gunner ]
Czyli ten wątek jest stworzony ku szybszemu przyrostowi liczby wątków ? :D
Soulcatcher [ end of winter ]
[93]settoGOne ---> nasze forum jest napisane w ASP
Shaybecki [ Shaybeck ]
Stan obecny 9,927,950
czyli ~2640 postów w ostatnie 24 godziny
Shaybecki [ Shaybeck ]
Stan obecny 9,930,440
czyli ~2490 postów w ostatnie 24 godziny
upał daje się we znaki, nie zanosi się na poprawę, chyba że podczas konferencji E3

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]
Tez nie macie się czym zajmować :P
jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
70k postów? Wg obliczeń z [97] dojście do 10,000,000 zajmie jeszcze... niecały miesiąc!

Shaybecki [ Shaybeck ]
Stan obecny 9,933,080
czyli ~2640 postów w ostatnie 24 godziny

Shaybecki [ Shaybeck ]
Stan obecny 9,935,850 (przewidywany)
czyli ~2770 postów w ostatnie 24 godziny
chyba sobie odpuszczę liczenie :D
HUtH [ pr0crastinator ]
Co to cały czas tyle samo postów?
Shaybecki [ Shaybeck ]
Stan obecny 9,938,170
czyli ~2320 postów w ostatnie 24 godziny
HUtH [ pr0crastinator ]
chyba sobie odpuszczę liczenie :D
Nie no, nabijesz sobie jeszcze te co najmniej 20 postów na tym jako główny liczący skryba :P
ribik [ Generaďż˝ ]
----> Jeremy Clarkson
Podkręciłeś licznik?

adam11$13 [ In Paradise City ]
Jeremy Clarkson przeniósł się w czasie

kubomił [ Legend ]
[106] Yoda!
Shaybecki [ Shaybeck ]
Stan obecny 9,940,779
czyli ~2600 postów w ostatnie 24 godziny
tomazzi [ Flash YD ]
Zaraz mistrzostwa się bardziej rozkręcą, do wyborów coraz bliżej. Dzienna ilość postów podskoczy lada chwila :)
Shaybecki [ Shaybeck ]
dzisiaj zaczynają się konferencje E3, ciekawe jak to wpłynie na ilość postów
z jednej strony może być więcej, z drugiej strony ludzie wypiszą się w czasie konferencji a potem już im się nie będzie chciało, wiec w innych wątkach cisza

maviozo [ man with a movie camera ]
Lubię obserwować, jak Ty się w coś wczuwasz:D taki pocieszny, ale to dobrze, fajnie mieć jakieś pasje. Nie naśmiewam się, to taki przyjacielski śmiech serdeczny

Shaybecki [ Shaybeck ]
nudzi mi się, wakacje mam :)

paściak [ carpe diem ]
A wypowiedzial sie ktos z GOLa czy beda jakies atrakcje z tej okazji czy cos? Nagrody, nagrodziki? ;)

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
Na FA jeden z userów w ramach napisania milionowego posta dostał paczkę gier na PC.

tankem3 [ Senator ]
nudzi mi się, wakacje mam :)
nie lepiej z wakacji korzystać?
boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
[117] a co, nie korzysta?
Shaybecki [ Shaybeck ]
za tydzień egzamin zawodowy, a juz niedługo papiery na studia składać
i co ? na karaiby mam lecieć ? wejść przed drugą i spisać liczbę postów, wow, ale wysiłek
Shaybecki [ Shaybeck ]
Stan obecny 9,943,670
czyli ~2900 postów w ostatnie 24 godziny
Shaybecki [ Shaybeck ]
dzisiaj około ~3200 postów, ze względu na E3 chyba
więcej już nie liczę, dobranoc
kefirek09 [ Senator ]
Up !
9,994,547 - jeszcze 5,453 posty

hbk18 [ Generaďż˝ ]
Jutro będzie albo w nocy.
HR@BIA [ czynmy dobro ]
No to do dziela spamerzy.
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
Jutro na 99,9% jeszcze nie. Pewnie dopiero w niedziele/poniedziałek.

Pawlo94 [ Illusive Man ]
dopiero teraz się skapnąłem, że jest taki licznik. Nie bardzo kręcą mnie nagrody za spamowanie, więc ja się wstrzymam i będę pisał raczej na temat niż bezsensownie
XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
Wstrzymajcie się z tydzień, bo przegapię ;/.

Wiil.i.aM [ P! ]
Żebym ja miał takie problemy i zadania jak poniektórzy w tym wątku, to byłbym w pełni szczęśliwym człowiekiem.
siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Niektórzy mają, dziwne upodobania seksualne, skoro podniecają się jakimś licznikiem. Ja będzie 10 milionowy post to zrobi się normalnie bukkake
kefirek09 [ Senator ]
W poniedziałek znowu niema neta (tak jak przez resztę tego, przyszłego i poprzedniego tygodnia - cóż szpital :/) mam nadzieję, że w niedzielę wszystko już będzie rozstrzygnięte.
-.- [ Centurion ]
Coraz bliżej, jeszcze tylko około 4770 postów. :)
Dennoss [ Child of the Prophecy ]
Już to widzę jak niektórzy będą chcieli żeby to ich post był 10 mln.
pablo397 [ sport addicted ]
emocje jak podczas wieczoru wyborczego :D
GORGOROTH_PL [ Centurion ]
Jeszcze 1800 postów, do roboty GOLowicze!
Lt.Matts [ Epitaph ]
To co, zarywacie nockę dla postów? ;>
jarooli [ Generaďż˝ ]
Rekordowy post pewnie padnie gdzieś nad ranem

.:Jj:. [ Legend ]
Im szybciej temat poleci tym mniej spamu, czego sobie i Wam życzę.
GORGOROTH_PL [ Centurion ]
Ja już sam lekko podspamowywuję:) Wydaje mi się że stanie się to koło 12. Jeszcze 1195 postów.
PrzeEemek [ Milanello ]
mi się wydaje że przy dobrym spamie z rana to nawet i o 10 się to skończy odliczanie :P
GORGOROTH_PL [ Centurion ]
!jeszcze 980 postów!
litlat [ (A)//(E) ]
970 ;)

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]
Szybko idzie, za parę godzin to się stanie, już za parę godzin :D
litlat [ (A)//(E) ]
Obstawiam, że do 15.30 będzie po wszystkim ;)
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Po wszystkim to bedzie maks za 30 min...
ppaatt1 [ Trekker ]
I tak w tą magiczną liczbę trafi jakiś troll który nie wie o co tutaj chodzi. Skomentuje pewnie jakieś gramy. :)
dodom [ Gregorio ]
W każdym razie idzie coraz szybciej. Obstawiam, że przynajmniej 1/3 tych postów powstanie w wątkach tego typu. :P
ppaatt - Pierwszy!

adam11$13 [ In Paradise City ]
Jeszcze 1000 i po imprezie.

Adrianziomal [ Samael ]
Jeszcze tylko 780 postów ;)
wojtul [ Generaďż˝ ]
Szybko to leci

szymonmac [ Legend ]
Jeśli będziecie wszystkich, co chwilę informować o aktualnym stanie liczby postów, to rzeczywiście szybko pójdzie :P
Nie jest to jakaś specjalnie wielka rzecz, ot równa liczba postów, nie ma się czym aż tak ekscytować :)
Właściwie, to miałem napisać o tym w tym wątku (https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10419570&N=1 ), ale trudno, wyszło na to samo :)
wojtul [ Generaďż˝ ]
Ale szybko...
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
716 left !
3189 moich : )
ArtoseruS [ The Big Stone ]
Dziś koło 19/20 powinno być rozstrzygnięcie.
wojtul [ Generaďż˝ ]
Szybko idzie
NightRaver [ Centurion ]
A dopisze sie, co by miec co wnuka opowiadac ;> +1.
Petron900 [ GLaDOS ]
Jeszcze 670 ! :)
Olderon [ Pretorianin ]
Przewidziana jest jakaś nagroda dla tego, kto napisze ten 10 tysięczny post?
wojtul [ Generaďż˝ ]
^^^ tak - 10 litrów moczu kameleona Madagarskiego :P
Ragnus [ thrash ]
10 milionowy chyba...
kubomił [ Legend ]
[158] worek ziemi ogrodowej.
Olderon [ Pretorianin ]
Hehe, no to szczęśliwiec będzie miał co pić. Ragnus, masz rację, mój błąd.

gracz12301 [ Senator ]
Dziś wieczorem jeszcze będzie 10 mln :>
Pawlo94 [ Illusive Man ]
Według mnie to mogliby powiedzieć kto się wstrzelił i np. go pozdrowić na stronie, albo na tvgry. Stałby się sławniejszy. Dawanie jakichkolwiek nagród rzeczowych za czystego fuksa i/lub spamowanie mija się z celem, bo to tylko utwierdzi ludzi, że warto spamować, bo a nuż się wstrzelę

ryßa [ Centurion ]
Szampana już chłodzicie? Kurde, nie czaję, osoba, która napisze ten post zostanie waszym guru?

Łoker men [ Generaďż˝ ]
Jeszcze tylko 500;)
litlat [ (A)//(E) ]
ryßa - guru to może nie, ale +pierdyliard do lansu będzie. ;)
quaku [ Generaďż˝ ]
Czy to na prawdę ważne ile jest postów na liczniku? Ja chyba zrobiłem się już za stary na takie gierki :)

Łoker men [ Generaďż˝ ]
A mówiliście że będzie spam a jest spokojnie jak na polanie;)
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Szczególnie że z tych postów 500 jest na temat.

Semir [ 11 ]
10000000 postów już dawno było, tylko admini pokasowali parę z nich.
Fisher [ Fisherman ]
Pewnie 1 mln już dawno był, tylko usunięto wątki typu, jak ten ostatni o BassHunterze. Tam było gdzieś 170 postów. Kilka takich wątków i jest mln, a teraz wszystkie usunęli!

Adrianziomal [ Samael ]
Jeszcze 320 postów ;] Ciekawe, czy coś GOL po kryjomu szykuje ;)

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Wow, nie było mnie przez dwie godziny, a jeszcze nie doszliście do 10mln. Słabo się staracie. :D
Aaron [ Konsul ]
To ja też trochę pospamuję. Jeszcze 3 posty i mam 700 :P
HUtH [ pr0crastinator ]
hmm to ja oto tym postem wspomogę was w wyścigu ku milionie :)
Pawlo94 [ Illusive Man ]
Adrianziomal Szykowaliby może gdyby:
1. Nie była niedziela
2. Był wyłączony licznik, bo tak to jest spore ułatwienie
JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]
Jako iż ja też siedzę w domu i się nudzę, to podbije, aby ten milion wpadł :)

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Czekajcie, czekajcie. Wybije 10 milionowy post i wszystkie trolle i spamery wrócą, w tym "Bartezik"
Marcio [ Legend ]
Co za różnica, skoro i tak 9,999,999 10,000,000 i 10,000,001 posty to będą jakieś nic nie wnoszące posty napisane przez jakiś juniorów zupełnie przypadkiem

bezlerg66 [ Senator ]
Trzeba by jakąś armie przeciwtrollową zebrać.
Joaquin [ Chor��y ]
[181] Między innymi na Ciebie?

hbk18 [ Generaďż˝ ]
Ja go napiszę.
Joaquin [ Chor��y ]
Ja go napisze.

ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]
Post 10 000 000 już prawie, czas zacząć mały spam >:D
Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]
Już sami nabijacze haha. Joaquin, załóż jeszcze jeden wątek ;P
siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Ja!!!
siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
18 już jest
kasi surf men [ Generaďż˝ ]
jeszcze tylko 56

Pawlo94 [ Illusive Man ]
Na szybko kto ma szampana odliczamy jak do sylwestra :P
wilcz [ Konsul ]
Spam
Eee, jeszcze 38 :/

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]
Nie spamujcie! Co za dzieci...

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Cicho, tutaj się rozmawia na poważne tematy

bogi1 [ Go To Sleep ]
40 jeszcze
ProTyp [ For the Horde! ]
Uwaga! Niedługo masowy orgazm ;].
ziutak1 [ Centurion ]
I już.

jarooli [ Generaďż˝ ]
Dzieci Neo jak zawsze w formie.
zoloman [ Legend ]
szybciej, bo za 5 minut wychodzę
TeRiKaY [ PROJECT STORY ]
ale postów poszło się...
Samzabijaka [ 00000000 ]
Tak zapewne będzie przez cały dzień i nie dobijemy do tego miliona.
siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Ale spamu

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]
Dobrze wam tak
ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]
Kurczę, wiedziałem, ze nam administracja zrobi numer i na sekundy przed TYM potem zaczną usuwać spam i cofać licznik xD
bogi1 [ Go To Sleep ]
Samzabijaka ---> Do 10 mln raczej

Łoker men [ Generaďż˝ ]
kubazek zaczął spamować;D
admini pokasowali trochę podnoszą napięcie xd
kubazek [ Konsul ]
cmon 10 milionowy post cmon!!
ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]
No, teraz to potrwa :P
kubazek [ Konsul ]
nie zaczolem spamowac ja juz spamuje xddd

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Licznik się nie cofnął , cały czas idzie w górę. co sekundę przybywa chyba z 3 posty
Joaquin [ Chor��y ]
no widac widac

jarooli [ Generaďż˝ ]
kubazek skąd sie biorą tacy ludzie jak ty?
PanSmok [ Generaďż˝ ]
nie rozumiem po cholere to napiecie.....
rap [ Pretorianin ]
Ciekawe kiedy odbanują konta. Bo prawdę mówiąc tylko na to czekam :]
gtowiec [ Kanapka ]
ciekawe kto będzie wygra :P
kubomił [ Legend ]
Jest szampan?

Montera [ Michael Jackson zyje ]
Czyj będzie 10 mln post ciekawe.
siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
rap --> Długo nie musiałeś, czekać
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10421171&N=1

Lysack [ Przyjaciel ]
no to w zasadzie już!
Gratuluję:)
sebekg [ Legend ]
Kto trafi ten ma farta, ja tam podchodze do tego sceptycznie. Nigdy nie mam szczescia wiec dlaczego mialbym miec dzis, teraz... Ale fajnie ze juz dyszka za nami, zaraz bedzie.

Łoker men [ Generaďż˝ ]
stawiam dyszkę na kubazka czas obstawiać kto napisze post
kluha666 [ Legend ]
yupi !

ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]
Już 9,999,980 !!
t41kun [ Chor��y ]
10mln spam +1
Gregov [ Arcane Archer ]
Ja cały czas uważam, że najważniejszy jest pierwszy milion - kolejne to tylko kwestia dobrego spamu ;-) Tak czy inaczej gratuluję już z góry temu farciarzowi co przebiję się przez setki innych wysyłanych postów i trafi tego jedynego rozpoczynającego kolejną ere forum :)
hctkko. [ The Prodigy ]
lamy™
Montera [ Michael Jackson zyje ]
10,000,000 postów

bisfhcrew [ Bis ]
No, xd 10 000 000
i po co tyle spamu ?

=D=2 [ Legend ]
10,000,000
jarooli [ Generaďż˝ ]
Już?
Woodruff [ Pretorianin ]
JESZCZE TYLKO KILKA

MoherrBerett [ Chor��y ]
no to chyba mamy 10 000 000 :)
kluha666 [ Legend ]
js

Lysack [ Przyjaciel ]
chyba się troszkę pospieszyłem :)
17:59 - na minutę przed osiemnastą ktoś trafi w 10 mln
Olderon [ Pretorianin ]
Dla usera, który wybije tego aczika, i gratulacje :)
t41kun [ Chor��y ]
ew teraz
bogi1 [ Go To Sleep ]
Czyżby już ?
Pawlo94 [ Illusive Man ]
To będzie chyba już
k42a_ [ The Blues ]
O cholera, ale poszło.
ProTyp [ For the Horde! ]
Happy New Year!
W dosłownie 3 sekundy 20 postów, nice :D
[241]
Ja mam tylko z 992 a potem już 1014 ;P
siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Już!!!!!!!!!!!!!!
HR@BIA [ czynmy dobro ]
nikt screena nie z\robil widzialerm jak byly same 9 hehe a potem juz 10 mln 16 :D

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]
hhahah
gtowiec [ Kanapka ]
i jest 1000000 postów
Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]
Mamy :P
Ale niestety na pewno to nie ja, bo ja nawet nie zdążyłem zareagować i kliknąć, już było ponad 10 mln. Hehe.

Egzek [ Tits Lover ]
czyj ?
Gruby300powrot [ Junior ]
Kto ma 10 000 000 post?

Majezon [ One Day, One Room ]
Przywaliło ze 40 postów w kilka sekund xD
10baniek na liczniku :D
ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]
No, ale KTO?? :P

dobryziomal135 [ Skowronxter ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9607618&N=1
https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=166638

hbk18 [ Generaďż˝ ]
i kto napisał

kubomił [ Legend ]
kto napisał tego posta? :D
Reaper1996 [ Generaďż˝ ]
Ahaha jak się rzuciły dzieci żeby posta nabić. Momentalnie +50 przybyło jak nie więcej. Teraz widać komu najbardziej zależy - wszyscy z postem 17:59 !!!
Lukis' [ POZnanska Pyra ]
Heh ma ktoś screena? Ja miałem ale mi odświeżyło :P i już było 17 po.

jarooli [ Generaďż˝ ]
WOW 50 postów w jednej chwili
kluha666 [ Legend ]
Ciekawe kto trafił :D

Lt.Matts [ Epitaph ]
to bylo sliczne, odswiezanie co 2sek z ciekawosci.. 86, 93, milion 3, milion 18

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Jest już 10 milionów, a nie tak dawno temu pisałem ze koło sierpnia nastąpi ta chwila, wielce się w obliczeniach pomyliłem. Jesli nadal bedzie pisana taka ilośc dzienna postów, lub nawet rosła, to 11 milionów bedziemy miec jeszcze w tym roku.
Ja także napisałem posta o 17:59.
Olderon [ Pretorianin ]
Wcale nie 40. Było co najmniej 10 do końca odliczania, a jak f5 dałem, to już było 8 postów po.

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Soul powiedz, kto napisał 10 milionowego posta
bogi1 [ Go To Sleep ]
Ja widziałem tylko jak na końcu było 96 a potem już grubo po 10mln.
Chupacabra [ Senator ]
o i ladnie przekroczone, ale niestety, masa bezsensownego spamu, mam nadzieje, ze ktos to usunie
Odpowiedź Moderatora: Gdybyśmy chcieli usunąć cały spam to na post 10000000 czekalibyśmy jeszcze trochę. Legendarny post będzie na pewno mądry bo padł wcześniej od fali spamu o 17:59 ;)
Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2010-07-04 18:04:27
Lukis' [ POZnanska Pyra ]
Arxel --> a na górze ? :P
ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]
[258] xD Byłby numer, gdyby posta numer 10 000 000 dodał Administrator :P

hbk18 [ Generaďż˝ ]
Czyżby Arxel?
ziutak1 [ Centurion ]
Jest nagroda dla tego co napisał tego posta ?
t41kun [ Chor��y ]
Arx powiekszyłbyś cycki jakiejs lasce, a nie wykorzystujesz fotoszopa do czegos takiego

bisfhcrew [ Bis ]
Nie dowiecie się kto trafił:P
PS, ostatnie 8 wbiło się chyba w sekundę.
prawdziwy ss ->
Arxel -> przyznaj się, ustawiliście z panelu admina 10 000 000 ? bo mi to wbiło tak nagle.
I jakoś nie spodziewałem się że trafię xd
xdd szukałem wiadomości i teraz zobaczyłem że youtube źle wpisałem :D
TeRiKaY [ PROJECT STORY ]
k**** dodałem posta jak było na liczniku gdzieś 990, jak dodałem to było jakoś 10000001, a temat w którym dodałem posta był już na połowie strony
to się nazywa turbo

=D=2 [ Legend ]
Ja widziałem jak było 10,000,001 a po odświeżeniu i było tyle ---> 22 post w ciągu ułamków sekund.

rap [ Pretorianin ]
A mi prąd wyłączyli chamy!
Gregov [ Arcane Archer ]
Arxel ---> Miałem taki sam przypadek. Wiedz, że podczas odświeżenia strony przybyło jakieś 50 postów więc ten twój to pewnie jakiś przed 10 milionowym :-)

Arxel [ Kostka Rubika ]
Na cycki czasu nie mam, Taikun.. ;)
Gregov ---> Ja tam się jedynie cieszę, że udało mi się uchwycić na screenie równie 10 milionów.. :)
bisfhcrew ---> Nie posiadam dostępu do panelu admina.. :)

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Od tego momentu, wszytskie konta, e-mail są odblokowane. Więc dzisiaj wieczorem przyjdzie prawdziwy atak prowokacji i spamu

ProTyp [ For the Horde! ]
[270]
Fajny motyw przyglądarki! Pasuje do ciebie ;).

kubomił [ Legend ]
20 mln napiszę ja.
Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
To co. Teraz co milion postów będziemy obchodzić jubileusz.

Łoker men [ Generaďż˝ ]
No i najwięksi spamerzy i trolle powrócą
Lukis' [ POZnanska Pyra ]
Arxel --> a jaki wątek był na górze nie uchwyciłeś? :)

hbk18 [ Generaďż˝ ]
Fajnie będą spamerzy :D

Ksionim [ Generaďż˝ ]
Obyśmy dobili do 20,000,000 postów ;)
jarooli [ Generaďż˝ ]
[278] Jakby chcieli wrócić to już by to zrobili tylko że pod inną ksywką

Łoker men [ Generaďż˝ ]
kiedy będzie wiadomo kto go napisał ja na pewno nie ale kiszki mi z ciekawości się skręcają
[282] ale zablokowano im ip i niektórzy nie mogli wrócić np jak ten co napisał witam jakiś grubas300powrót
Gregov [ Arcane Archer ]
Lukis' ---> U mnie to był wątek "[Gwiazdki] Premiujemy najlepszych (najnowszy)" Więc może się gnollowi poszczęściło :-)

maciejkami [ Pretorianin ]
teraz 500,000 watkow.
ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]
Pewnie Administracja ogłosi jubileuszowego spamera z wielką pompa, w oddzielnym różowym podwieszonym wątku :D
bisfhcrew [ Bis ]
Ja głupi.. mogłem zapisać stronę i ją dać na ftp jakieś by każdy wiedział jak wątki wyglądały w tej ważnej chwili
Arxel [ Kostka Rubika ]
Lukis' ---> Niestety screena trzasnąłem tylko dolnej części.. :(
edit: Ale jak już moderator wyjaśnił w [262] prawdziwy 10-milionowy post padł już dużo wcześniej.. :)
Lukis' [ POZnanska Pyra ]
Gregov --> No jeżeli miałeś 10.000.000 na liczniku i ten wątek na górze pod podwieszonymi no to gnoll :) Tylko przydałby się screen do potwierdzenia.
Arxel --> no a ja odświeżyłem przez przypadek a też trafiłem 10.000.000 ;]

Adrianziomal [ Samael ]
No nie! Spóźniłem się! ;(
gnoll [ Legend ]
Ja ? Byłyby jaja... w sumie czemu nie, ale coś w kościach czuję że to ktoś ze spamerów.
Gregov [ Arcane Archer ]
Lukis' ---> miałem otwarte 2 karty przeglądania w Firefoxie. Na jednej odświeżałem ilość postów a na drugiej postowałem :) Jak na tej pierwszej karcie zamuliło to szybko wysłałem a jak odmuliło to już zobaczyłem 10.000.000. Z wrażenia niestety screena nie zrobiłem :)

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
Obyśmy dobili do 20,000,000 postów ;)
Spoko. Mamy jeszcze do napisania ~9,999,864 postów. Damy radę ;)

bisfhcrew [ Bis ]
[292]
No ja miałem zapisać stronę ale też z przejęcia poszedłem w spam zobaczyć co tam popisali i już było za późno na odtworzenie strony.

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]
Obyśmy dobili do 20,000,000 postów ;)
Spoko. Mamy jeszcze do napisania ~9,999,864. Damy radę ;)
No właśnie, przecież to wcale nie tak dużo. Tylko 8 lat roboty :)

Łoker men [ Generaďż˝ ]
[295] spokojnie spamerzy są coraz lepsi jakieś 4 lata już wystarczy a;D

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
No trochę tych postów nabiliście dzisiaj.
Już ponad 150 wzwyż od 10 milionów, ciekawe kto wygrał, i co to za post był, oby tylko nie ,,pierfffsy" ,,Bieber" czy ,,lubie gola bo tak".
nie ukrywam że ja tez liczę na wygraną.
Egzek [ Tits Lover ]
Gnoll ukradł mojego mercedesa ! Screw on you
Reaper1996 [ Generaďż˝ ]
nie ukrywam że ja tez liczę na wygraną. Też bym liczył, ale było 8 postów do 10 milionowego, miałem coś napisać, ale odświeżyłem po raz ostatni i już było ze 30 postów w góre

Kazio5 [ Kazimierz Pionty ]
Ja myśle że to ten spasiony spamer gruby300. Wrócił i napisał posta 10 000 000.

=D=2 [ Legend ]
Jaka cisza, a było tak głośno.
szymon_majewski [ Legend ]
No kur ... Spoznilem sie a mialem czuwac :(
adam11$13 [ In Paradise City ]
Dzięki waszym dyskusjom mamy już 10,002,055 postów
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
Ja wam mówię, że to z wątku politycznego, wygrał pewnie post obalający/popierający którąś frakcję polityczną... Ile tego wczoraj było.