SutiL [ Generaďż˝ ]
szkoła przetrwania w Polsce
No prosze nie wiedziałem :D
troszkę sie zawiodłem bo miałem nadzieje ze pokaże jak przezyć za 600 zł miesiąc :P
rzaba89nae [ WTF!? ]
Było już kiedyś na GOLu, dowcip też już był.
Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
Było mało tego że dawno temu to jeszcze kilkakrotnie...

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
Też nie widziałem, dzięki - już oglądam :) Lubię tego gościa.
edit. Po obejrzeniu dochodzę do wniosku, że odcinek powinien zakończyć się uderzeniem w głowę głównego bohatera i złupieniem go przez polskich hooligans :D
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
Też go lubię ale trochę się zdziwiłem, jak zobaczyłem że kręcili w Polsce ;)
Mipari [ Senator ]
Widziałem już dawno i imo to jeden z najsłabszych odcinków
pecet007 [ Fallout NV ]
Wie ktos kiedy ten odcinek puszczą na którymś z Discovery lub Discovery HD?
Popielny [ Grand ]
Ponoć już był
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
Był bodajże w 4 sezonie.
Czerwony - Sezon 1, część 1
Niebieski - Sezon 1, część 2
Zielony - Sezon 2, część 1
Żółty - Sezon 2, część 2
Brązowy - Sezon 3, część 1
Fioletowy - Sezon 3, część 2
Pomarańczowy - Sezon 4, część 1
Czarny - Sezon 4, część 2
Więcej na

Fett [ Avatar ]
Odpukać w niemalowane, ale umarłbym chyba ze śmiechu jakby przeżył wszystkie możliwe dżungle, tajgi, stepy, pystynie i góry a zabił się w polskim mieście