GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szkoła przetrwania w Polsce

03.06.2010
09:18
[1]

SutiL [ Generaďż˝ ]

szkoła przetrwania w Polsce

No prosze nie wiedziałem :D
troszkę sie zawiodłem bo miałem nadzieje ze pokaże jak przezyć za 600 zł miesiąc :P

03.06.2010
09:36
[2]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Było już kiedyś na GOLu, dowcip też już był.

03.06.2010
10:16
[3]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

Było mało tego że dawno temu to jeszcze kilkakrotnie...

03.06.2010
11:01
smile
[4]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Też nie widziałem, dzięki - już oglądam :) Lubię tego gościa.


edit. Po obejrzeniu dochodzę do wniosku, że odcinek powinien zakończyć się uderzeniem w głowę głównego bohatera i złupieniem go przez polskich hooligans :D

03.06.2010
11:13
[5]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Też go lubię ale trochę się zdziwiłem, jak zobaczyłem że kręcili w Polsce ;)

03.06.2010
11:13
[6]

Mipari [ Senator ]

Widziałem już dawno i imo to jeden z najsłabszych odcinków

03.06.2010
11:17
[7]

pecet007 [ Fallout NV ]

Wie ktos kiedy ten odcinek puszczą na którymś z Discovery lub Discovery HD?

03.06.2010
11:20
[8]

Popielny [ Grand ]

Ponoć już był

03.06.2010
11:24
[9]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Był bodajże w 4 sezonie.


Czerwony - Sezon 1, część 1
Niebieski - Sezon 1, część 2
Zielony - Sezon 2, część 1
Żółty - Sezon 2, część 2
Brązowy - Sezon 3, część 1
Fioletowy - Sezon 3, część 2
Pomarańczowy - Sezon 4, część 1
Czarny - Sezon 4, część 2



Więcej na


szkoła przetrwania w Polsce - RaZoR_247
03.06.2010
11:26
smile
[10]

Fett [ Avatar ]

Odpukać w niemalowane, ale umarłbym chyba ze śmiechu jakby przeżył wszystkie możliwe dżungle, tajgi, stepy, pystynie i góry a zabił się w polskim mieście

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.