GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Serial internetowy

03.06.2010
00:18
smile
[1]

s1ntex [ Senator ]

Serial internetowy

Witam,
takie mam zapytowywanie.

Co myślicie o takim właśnie 'internetowym serialu', powiedzmy kilku odcinkowym po 10 minut.

Co myślicie o takiej formie? Oczywiście biorąc pod uwagę, że omawiany 'IS' będzie ciekawy i skłaniał do oglądania nast. odcinków.

Reszta nie odbiegałaby od ogólnie przyjętych, prawda, wytycznych.

03.06.2010
02:07
[2]

Sezz [ Konsul ]

Wejdz na Filmweb i sprawdz.
btw, ludzie czasu nie maja na ogladanie Lostow, Prisonow, 24... albo jak maja to i tak wybrzydzaja, ze za malo ciekawe.
IS? Pewnie, ze bedzie mial ogladalnosc: mama, babcia, siostra, kolega :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.