
s1ntex [ Senator ]
Serial internetowy
Witam,
takie mam zapytowywanie.
Co myślicie o takim właśnie 'internetowym serialu', powiedzmy kilku odcinkowym po 10 minut.
Co myślicie o takiej formie? Oczywiście biorąc pod uwagę, że omawiany 'IS' będzie ciekawy i skłaniał do oglądania nast. odcinków.
Reszta nie odbiegałaby od ogólnie przyjętych, prawda, wytycznych.
Sezz [ Konsul ]
Wejdz na Filmweb i sprawdz.
btw, ludzie czasu nie maja na ogladanie Lostow, Prisonow, 24... albo jak maja to i tak wybrzydzaja, ze za malo ciekawe.
IS? Pewnie, ze bedzie mial ogladalnosc: mama, babcia, siostra, kolega :P