GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuje zdjęć z motywem z NY

02.06.2010
23:14
smile
[1]

S1KoR© [ surf or die ! ]

Poszukuje zdjęć z motywem z NY

Witam. Poszukuje zdjec w wysokiej rozdzielczości z motywem związanym z NY (najlepiej cos w stylu podanych poniżej)




potrzebne mi to bedzie do wykonania czegos takiego:


(tam nizej sa takie wielkoformatowe zdjecia 'pociete' na czesci i kazda czesc znajduj sie na osobnym obrazie)

bede wdzieczny za pomoc im wiecej pomyslow tym lepiej potem z czegos wybrac

od razu mowie - tak przegladalem google ale sugereuje sie tym ze moze ktos z was ma na dysku pare takich zdjec i chce sie podzielic.

02.06.2010
23:36
smile
[2]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Motywy NY są zajebiste, wrzucajcie je tutaj z chęcią też je wykorzystam

02.06.2010
23:39
[3]

kurzew [ The Road Warrior ]

S1KoR©---> Rzuc okiem w moja galerie. Moze cos znajdziesz interesujacego.

02.06.2010
23:41
[4]

codeine [ Konsul ]

istockphoto, stock.xchng i gettyimages

03.06.2010
00:00
[5]

S1KoR© [ surf or die ! ]

kurzew - > niektore zdjecia moga sie przydac dzieki wielkie. szukam tez zdjec czarnobiałych jak by co.

03.06.2010
00:13
smile
[6]

Awerik [ Backpacker ]

Ogarnij też moją:

03.06.2010
00:20
[7]

HUtH [ pr0crastinator ]

S1KoR <- ehm, tak tylko wspominam, że przecież z kolorowego możesz sobie zrobić czarno-białe..

03.06.2010
00:22
smile
[8]

S1KoR© [ surf or die ! ]

huth - sluszna uwaga ;) zmeczony jestem wiec pewnie sam sobie próbuje ułatwic sprawe ;)

03.06.2010
11:24
[9]

S1KoR© [ surf or die ! ]

poranny up

moze ktos ma jakies porpozycje jeszcze ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.