GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Buty do biegania

02.06.2010
16:28
[1]

jx [ !? ]

Buty do biegania

Szukam jakiś dobrych butów do biegania muszą być lekki i muszą to być kolce. Rozmiar to 37...
Biegam na 60m

02.06.2010
16:30
[2]

erton2 [ Konsul ]

TO MOSZE PUMA FERARI

Stary jak myslisz ilu tu jest biegaczy na 60m?


Buty do biegania - erton2
02.06.2010
16:31
smile
[3]

jees [ Freeride Downhill ]

Jaki masz czas na 60 metrów?

02.06.2010
16:34
smile
[4]

kubomił [ Legend ]

Ja na 60 miałem 8.79 :P Szkoda że porzuciłem karierę.


EOT

02.06.2010
16:40
smile
[5]

Midalan [ Dostojny ]

02.06.2010
17:48
[6]

jx [ !? ]

8,25

02.06.2010
17:49
[7]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

8.55 - amatorszczyzna

02.06.2010
17:49
[8]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

bieganie.pl

02.06.2010
18:02
[9]

mos_def [ Senator ]

Ueee, wszystko powyzej 8sec to lipa nawet jak na juniorow, chyba ze te wasze wyniki to bez kolcow.

jx
Jesli biegasz bez kolcow to wez cokolwiek, nawet jakis podstawowy model bo to i tak bedzie olbrzymia roznica. Jesli biegasz juz w kolcach i chcesz cos lepszego to sam powinienes wiedziec co...
Kiedys sie biegało w ruskich podrabianych adikach z czterema paskami i tez sie biło rekordy :D

02.06.2010
18:37
[10]

Apokalipter [ Centurion ]

Ja mam czas 7.9 na 60m :) i biegam w zwykłych tenisówkach :)

02.06.2010
18:39
[11]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Ja biegałem w zwykłych trampaczach ale juznie biegam przecież trzeba jakoś wyglądać.

02.06.2010
19:18
[12]

jx [ !? ]

Mam 11 lat i chyba jak na mój wiek bez kolców do dobrze.

02.06.2010
19:24
[13]

Kłosiu [ Legend ]

To w tej chwili kolce ci niepotrzebne, i tak rekordy zaczniesz bic dopiero za kilka lat. Teraz po prostu biegaj z akcentami silowymi i szybkosciowymi, zwykle buty do biegania wystarcza.

02.06.2010
19:29
[14]

jx [ !? ]

Właśnie buty do bieganie mam chyba słabe Nike Shox Turb, wole kupić sobie korki za 150zł i mieć o chyba z pół skeundy lepsze czasy.

02.06.2010
19:42
smile
[15]

mos_def [ Senator ]

Jak na 11lat i bieganie bez kolcow (choc te buty co masz to tez nie takie zwykłe buty..) to całkiem niezle. W kolcach na pewno zejdziesz ponizej 8.
Rozumiem ze biegacie po gumie/tartanie ?
Ja biegałem (podstawowka :) akurat dystanse srednie (400/600/800/1000m nawet na zgrupowanie kadry woj. lodzkiego udalo sie swego czasu dostac) wiec sprinty nie były moja najmocniejsza strona, ale czasy troche ponizej 8sec to była norma.

Kupuj kolce i atakuj niskie 7sec.

02.06.2010
19:45
[16]

Ragnus [ thrash ]

Mój pierwszy w życiu bieg na 60m z mierzonym czasem to było 8.90sec... najniżej zszedłem do 8.20... ale biegałem w korkach, Umbro. Nie pamiętam modelu :)

02.06.2010
19:50
[17]

jx [ !? ]

Nie, to jest małe miastaczko i na bieżni biegamy.

02.06.2010
19:56
[18]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Chłopie, na taki dystans to zwykłe kamasze będą dobre, nie rób jaj.

02.06.2010
20:28
[19]

Kłosiu [ Legend ]

jx --> powiem tak: kolce to sa buty startowe - do robienia wyniku. Nikt w kolcach nie trenuje Tak samo nikt do maratonu nie trenuje w butach startowych - na twardej podeszwie i bez stabilizacji. Masz 11 lat, skup sie na treningu, efekty przyjda za kilka sezonow. No chyba ze chcesz teraz swirowac wynikami, a za rok ci sie odechce.

02.06.2010
20:29
smile
[20]

kubomił [ Legend ]

Ja bym teraz szlifował umiejętności, później sprzęt ;]

02.06.2010
20:40
[21]

jx [ !? ]

Ale dostałem do ogólnopolskich zawodów i biegne na 60m. Te pół sekundy się przyda.
A które lepsze:

02.06.2010
20:45
[22]

mos_def [ Senator ]

A tam wszystko przekrecacie.
Jak to nie trenuje sie w kolcach? jesli chłopak ma ambicje startowac w zawodach to ten podstawowy sprzet "roboczy" musi miec i w nim rowniez trenowac. Wiadomo ze nie kazdy trening robi sie w kolcach ale typowe tempówki jak najbardziej, trzeba przyzwyczajac sie do biegania w kolcach bo to jednak troche rozni sie od zwyklych trampek.
Zawsze trening zasadniczy (start, tempowki) musi przebiegac w warunkach jak najbardziej zblizonych do tego jak to wyglada pozniej na zawodach.
To tak jakby powiedziec - dla kierowcy wyscigowego opony slick sa typowo startowe, dla robienia wyniku, wiec trenowac powinni na takich all season :))
Jesli nie trenuje po to zeby startowac w zawodach i ukierunkowac swoje zainteresowanie w kierunku troche bardziej profesjonalnym to pewnie ze kolce sa zupełnie zbyteczne, ale widac chłopak chyba jednak ma ambicje?

edit
jak wyzej, ma :)

02.06.2010
20:45
[23]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Drugie lepsze. Chyba

02.06.2010
21:13
[24]

jx [ !? ]

A ty mos_def które uważasz za lepsze bo widać się ta tym znasz?

02.06.2010
23:39
[25]

mos_def [ Senator ]

Wiesz, ja kontakt z bardzej zaawansowana lekkoatletyka i treningami zakonczylem wiele lat temu, teraz to tylko rekreacyjnie. Za moich czasow to szału nie było co do wyboru sprzetu. Kolce miałem klubowe jakies takie szmaciaki polskiej firmy, wyprodukowane jeszcze za czasow głebokiej komuny :) potem juz troche lepsze jakies podrobki adidasa i dopiero na sam koniec dorobiłem sie Asics'ow z prawdziewego zdarzenia (tyle ze i tak zaraz potem porzuciłem treningi)
Nie znam sie na tych aktualnych modelach i firmach, ale powiem w ten sposob: nie wazne jaka firma czy jaki model. Na twoim etapie zaawansowania i potrzeb to jakiekolwiek kolce beda dobre.
Najwazniejsze zebys je sobie dobrze dopasował. Rozmiar musi byc idealny, nie mozesz czuc luzu i telepania bo to przeszkadza, zwłaszcza w biegach sprinterskich.
Z drugiej strony musisz czuc sie w miare komfortowo bo jak po 10min beda cie juz bolały stopy, to tez duzo nie pobiegasz..
Dlatego nie kupuj przez internet.
Jak mieszkasz w małym miescie, to popros rodzicow, wujka czy kuzyna zeby przy okazji wyjazdu do jakiegos wiekszego miasta zabrali cie do jakiegos porzadniejszego sklepu sportowego i na miejscu dobierz sobie jakies kolce.
Moga byc najtansze, byle dobrze dopasowane.

02.06.2010
23:48
smile
[26]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

8.3 :]

W skoku wzwyż 155cm.
W dal 4.75.

Przy zwykłych tenisówkach. :F

03.06.2010
02:38
[27]

GSi [ Generaďż˝ ]

Ja w 2 klasie LO na zaliczeniu miałem 7,8 na 60m:P nie trenowałem biegów i biegłem w jakichś halówkach:)

03.06.2010
09:07
[28]

jx [ !? ]

A jaki sklep byś polecał Go Sport, Dehatlon czy sklep gościa co ma tylko rzeczy jomy?

03.06.2010
09:17
[29]

Poohatch [ The Evil Candy ]

Chociaż masz w szkole bieżnię? Kupisz i będą się walały po katch. Kolce kupuje się tylko wtedy, kiedy masz zamiar biegac na tartanowej bierzni. Wierz mi, nie chciałbyć zasuwac w takich butach po betonie, czy piachu. Jeżeli już musisz je koniecznie mieć, to z tych dwóch propozycji wybrałbym druga opcję. Te pierwsze wygladają na takie duże i ciężkie.

btw. Zarejestrowałeś się na tym forum mając 8 lat? o.O

03.06.2010
11:02
[30]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Ja miałem 8,20. Słaby wynik jak dla mnie. Nawet bardzo słaby.
Ale czy to moja wina? Po części tak, bo miałem słabe buty, nie nadające się do szybkiego sprintu.
Ale czy moją winą było, i jest to, że nie mamy bieżni, tylko biegamy po trawie i ziemi, wtedy na dodatek wilgotnej, gdzie przyczepność jest zdecydowanie gorsza.
Mamy Orlika, ale bieżni to nie zrobili, dopiero za jakiś czas mają zrobić.

03.06.2010
11:29
[31]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Lol, mój kolega z klasy na w-f ma pomiędzy 7-8

03.06.2010
11:34
[32]

jx [ !? ]

Pooh-> taa, lub 7 lat

03.06.2010
11:37
smile
[33]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Haha. Kocham to. Wszyscy chcą pokazać jacy są oni zajebiści. Jak mialem 13 lat biegałem ponad 10 sekund. No i co z tego? Teraz pewno bym czmychnął wszystkich bez większego problemu.

jx ---> powodzenia na zawodach

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.