GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wyrozniajacy sie perkusista ...

01.06.2010
20:45
smile
[1]

szymon_majewski [ Legend ]

Wyrozniajacy sie perkusista ...

Pamietacie Korean Drummera ?

W takim razie mamy juz nastepce !

01.06.2010
20:47
smile
[2]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Jebany odbyt xD

01.06.2010
20:54
smile
[3]

Mr. Rogerss [ Austriak ]

Genialny jest!

01.06.2010
21:05
smile
[4]

Salado. [ Generaďż˝ ]

Przekoleś! to jest niesamowite!

01.06.2010
21:06
smile
[5]

Egzek [ Tits Lover ]

O kabanie...

01.06.2010
21:11
smile
[6]

pooh_5 [ Czyste Rączki ]

Okolice 3:00 to już mistrzostwo :D

01.06.2010
21:16
smile
[7]

Stranger. [ Spookhouse ]

01.06.2010
21:24
smile
[8]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Geniusz grać na perkusji to mistrzostwo a to !!

01.06.2010
21:29
smile
[9]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Gość jest genialny, tyle w temacie.

01.06.2010
21:31
[10]

COOLek [ Konsul ]

Wow. Gra na perkusji wymaga duzo skupienia. A jesli gosc jest w stanie grac i robic takie cyrkowe sztuki, to ja chcialbym go zobaczyc w jakiejs piosence wymagajacej duzych umiejetnosci.

01.06.2010
21:31
smile
[11]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Jak można sobie urozmaicić prostą grę : )

01.06.2010
21:31
smile
[12]

Babiczka [ Senator ]

OMG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.06.2010
21:35
smile
[13]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Moccc..

01.06.2010
21:54
[14]

COOLek [ Konsul ]

Ludzie ogladajcie "Wipe out" tego samego zespolu! To co ci ludzie tam wyczyniaja to mi sie we lbie nie miesci.

01.06.2010
22:23
[15]

Gilmur [ Kopaczkens ]

nudziło mu sie.

01.06.2010
22:43
smile
[16]

leszo [ Legend ]

Angus Young perkusji ! Mógł sobie chociaż marynarkę zdjąć :D

01.06.2010
23:18
smile
[17]

beowulff [ Legend ]

01.06.2010
23:42
[18]

tazik [ Generaďż˝ ]

czarodziej bębnów :D

03.06.2010
00:28
smile
[19]

Stranger. [ Spookhouse ]

Wipe Out też wymiata. :D

03.06.2010
01:13
smile
[20]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

paczcie tego, ten to wymiata

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.