
szymon_majewski [ Legend ]
Wyrozniajacy sie perkusista ...
Pamietacie Korean Drummera ?
W takim razie mamy juz nastepce !

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Jebany odbyt xD

Mr. Rogerss [ Austriak ]
Genialny jest!

Salado. [ Generaďż˝ ]
Przekoleś! to jest niesamowite!

Egzek [ Tits Lover ]
O kabanie...

pooh_5 [ Czyste Rączki ]
Okolice 3:00 to już mistrzostwo :D

Stranger. [ Spookhouse ]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Geniusz grać na perkusji to mistrzostwo a to !!

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Gość jest genialny, tyle w temacie.
COOLek [ Konsul ]
Wow. Gra na perkusji wymaga duzo skupienia. A jesli gosc jest w stanie grac i robic takie cyrkowe sztuki, to ja chcialbym go zobaczyc w jakiejs piosence wymagajacej duzych umiejetnosci.

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Jak można sobie urozmaicić prostą grę : )

Babiczka [ Senator ]
OMG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Montera [ Michael Jackson zyje ]
Moccc..
COOLek [ Konsul ]
Ludzie ogladajcie "Wipe out" tego samego zespolu! To co ci ludzie tam wyczyniaja to mi sie we lbie nie miesci.
Gilmur [ Kopaczkens ]
nudziło mu sie.

leszo [ Legend ]
Angus Young perkusji ! Mógł sobie chociaż marynarkę zdjąć :D

beowulff [ Legend ]
tazik [ Generaďż˝ ]
czarodziej bębnów :D

Stranger. [ Spookhouse ]
Wipe Out też wymiata. :D

simson__ [ Forza Rossoneri ]
paczcie tego, ten to wymiata