s1ntex [ Senator ]
Wie ktoś co z RS?
Mieli jakiś komunikat na stronie rapidshare, że mają przerwę? Kupiłem konto na 8h i oczywiście coś padło. Wie ktoś?
Chyba, że wam działa - i to ja mam problem?
kubomił [ Legend ]
Śmiga.
NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
działa
s1ntex [ Senator ]
aha, Ty, chujowo.
Ma ktoś jakies pojecie czemu całe zaplecze RS mi nie działa? (strona+pliki)
Shoggoth [ Stairway to Heaven ]
Patrzyłeś inna przeglądarką?
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Mozilla i IE do bani, spróbuj inną.
s1ntex [ Senator ]
To nie to, bo pliki, które ściągam są we flashget'cie, więc chodzi nie tylko o stronę, ale o wszystko co ma związek z rapidshare.com. :-/
Coy2K [ Veteran ]
może po prostu konto masz zablokowane...te konta na 8 czy 12 godzin są współdzielone, bo sprzedawcy na allegro chcą więcej wycisnąć kasy. Biznes świetny ale tylko z ich punktu widzenia. Proponuję kupować konto samemu. Odkąd mam paypala sam kupuję wszędzie konta i wiem, że mi się taka dodatkowa "atrakcja" nie przytrafi
s1ntex [ Senator ]
To nie wina konta, mi nie działa cała strona rapidshare.com.
Szczeblo [ so rock ]
w przyszlosci polecam kupować na rapideo.pl bo jest z milion razy bardziej opłacalne
kubomił [ Legend ]
Szczeblo - jak dla kogo...
s1ntex [ Senator ]
Dzwoniłem do dostawcy i oni nic nie mieszali.
Niczym się nie bawiłem i nagle nie działa.
Firewall wyłączony.
Any ideas?
s1ntex [ Senator ]
Podbiję.
maviozo [ man with a movie camera ]
Przez proxy próbowałeś? U mnie działa.
s1ntex [ Senator ]
Czytam, czytam i wynika z tego, że nie ma na to rady.
Jedni piszą, że to ban, jedni, że coś z siecią.
Na drugim komputerze też nie działa, ale na iPodzie Touch już działa (...)
Co za gówno.
Odp:
'Wszystko działa, tylko po prostu dostałeś od rapida czasowego bana na IP. Czasami się tak dzieję, przyczyną najprawdopodobniej są zbyt wysoka liczbą połączeń na jeden plik w ustawieniach managerów pobierania i rapid traktuje to jako atak. Jeśli ma zmienne IP - zmień IP, jeśli stałe - masz bodajże 48 godzinną przerwę w ściąganiu.'
Pierdolę, kupuję konto normalne.
s1ntex [ Senator ]
Jak ktoś chce konto na RS, bo mi się już nie przyda, działające jeszcze przez jakieś 3 h z limitem 5GB to pisać na gg - 11684858 z odpowiedzią na pytanie: Co to jest: niebieskie i mogą być na nim obłoki.
gg: 11684858
Coy2K [ Veteran ]
na palcach jednej ręki* mogę policzyć zakupione na allegro konta rapid/hf, które przez cały okres trwania działały bez zarzutu
* - przy założeniu że ta ręka ma jeden palec
s1ntex [ Senator ]
[17]
Kupiłem już z 10 kont i zawsze było okej, ale i tak odpuszczam i kupuję miesięcznie.
Coy2K [ Veteran ]
jak kupujesz 8-godzinne konta to nie dziwota :)
GSi [ Generaďż˝ ]
Kupuję i przedłużam konta RS na allegro od ponad 2 lat i zawsze wszystko było ok. Wystarczy kupować u sprawdzonego sprzedawcy.
s1ntex [ Senator ]
RS już działa.