GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wie ktoś co z RS?

01.06.2010
11:39
[1]

s1ntex [ Senator ]

Wie ktoś co z RS?

Mieli jakiś komunikat na stronie rapidshare, że mają przerwę? Kupiłem konto na 8h i oczywiście coś padło. Wie ktoś?

Chyba, że wam działa - i to ja mam problem?

01.06.2010
11:40
[2]

kubomił [ Legend ]

Śmiga.

01.06.2010
11:44
[3]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

działa

01.06.2010
11:45
[4]

s1ntex [ Senator ]

aha, Ty, chujowo.

Ma ktoś jakies pojecie czemu całe zaplecze RS mi nie działa? (strona+pliki)

01.06.2010
11:48
[5]

Shoggoth [ Stairway to Heaven ]

Patrzyłeś inna przeglądarką?

01.06.2010
11:49
[6]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Mozilla i IE do bani, spróbuj inną.

01.06.2010
11:57
[7]

s1ntex [ Senator ]

To nie to, bo pliki, które ściągam są we flashget'cie, więc chodzi nie tylko o stronę, ale o wszystko co ma związek z rapidshare.com. :-/

01.06.2010
12:04
[8]

Coy2K [ Veteran ]

może po prostu konto masz zablokowane...te konta na 8 czy 12 godzin są współdzielone, bo sprzedawcy na allegro chcą więcej wycisnąć kasy. Biznes świetny ale tylko z ich punktu widzenia. Proponuję kupować konto samemu. Odkąd mam paypala sam kupuję wszędzie konta i wiem, że mi się taka dodatkowa "atrakcja" nie przytrafi

01.06.2010
12:07
[9]

s1ntex [ Senator ]

To nie wina konta, mi nie działa cała strona rapidshare.com.

01.06.2010
12:15
[10]

Szczeblo [ so rock ]

w przyszlosci polecam kupować na rapideo.pl bo jest z milion razy bardziej opłacalne

01.06.2010
12:18
[11]

kubomił [ Legend ]

Szczeblo - jak dla kogo...

01.06.2010
12:49
[12]

s1ntex [ Senator ]

Dzwoniłem do dostawcy i oni nic nie mieszali.

Niczym się nie bawiłem i nagle nie działa.

Firewall wyłączony.

Any ideas?

01.06.2010
14:05
[13]

s1ntex [ Senator ]

Podbiję.

01.06.2010
14:07
[14]

maviozo [ man with a movie camera ]

Przez proxy próbowałeś? U mnie działa.

01.06.2010
16:02
[15]

s1ntex [ Senator ]

Czytam, czytam i wynika z tego, że nie ma na to rady.

Jedni piszą, że to ban, jedni, że coś z siecią.

Na drugim komputerze też nie działa, ale na iPodzie Touch już działa (...)

Co za gówno.

Odp:

'Wszystko działa, tylko po prostu dostałeś od rapida czasowego bana na IP. Czasami się tak dzieję, przyczyną najprawdopodobniej są zbyt wysoka liczbą połączeń na jeden plik w ustawieniach managerów pobierania i rapid traktuje to jako atak. Jeśli ma zmienne IP - zmień IP, jeśli stałe - masz bodajże 48 godzinną przerwę w ściąganiu.'

Pierdolę, kupuję konto normalne.

01.06.2010
16:20
[16]

s1ntex [ Senator ]

Jak ktoś chce konto na RS, bo mi się już nie przyda, działające jeszcze przez jakieś 3 h z limitem 5GB to pisać na gg - 11684858 z odpowiedzią na pytanie: Co to jest: niebieskie i mogą być na nim obłoki.

gg: 11684858

01.06.2010
16:23
[17]

Coy2K [ Veteran ]

na palcach jednej ręki* mogę policzyć zakupione na allegro konta rapid/hf, które przez cały okres trwania działały bez zarzutu


* - przy założeniu że ta ręka ma jeden palec

01.06.2010
16:26
[18]

s1ntex [ Senator ]

[17]

Kupiłem już z 10 kont i zawsze było okej, ale i tak odpuszczam i kupuję miesięcznie.

01.06.2010
20:12
[19]

Coy2K [ Veteran ]

jak kupujesz 8-godzinne konta to nie dziwota :)

02.06.2010
00:53
[20]

GSi [ Generaďż˝ ]

Kupuję i przedłużam konta RS na allegro od ponad 2 lat i zawsze wszystko było ok. Wystarczy kupować u sprawdzonego sprzedawcy.

02.06.2010
01:05
[21]

s1ntex [ Senator ]

RS już działa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.