GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaką kupic grę ???

31.05.2010
16:50
[1]

kacperitos5 [ Legionista ]

Jaką kupic grę ???

Cześc.
Chciałbym kupic sobie nową gierkę. Tylko nie wiem jaką kupic. Może to byc jakiś FPS lub inna gra akcji ,ale RPG też nie pogardzę. Powiedzcię jaką gre najlepiej kupic ?

31.05.2010
16:52
[2]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Ile wynosi budżet i jaka platforma?

31.05.2010
16:54
[3]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

no nie wytrzymam kurde przeglądałeś wogole forum takich wątków jest multum !!

A skąd my mamy wiedzieć jakie gry lubisz polecę ci np. SC ( obojętnie jakiego ) a ty powiesz że nie lubisz takich gier człowieku bardziej sprecyzuj pytanie a potem zakładaj własny wątek

31.05.2010
16:55
[4]

kacperitos5 [ Legionista ]

Platforma PC i żeby nie była droga. najlepiej by nie przekraczała 170 zł

31.05.2010
16:56
[5]

kacperitos5 [ Legionista ]

sorry...

31.05.2010
16:56
[6]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

A jaki komputer bo normalnie to ci polecam GTA IV jak już się uparłeś aby ci coś wybrać. (

31.05.2010
16:59
[7]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Modern Warfare 2,L4D 2,BF BC2

31.05.2010
17:00
[8]

kacperitos5 [ Legionista ]

GTA IV ?? mój kumpel to ma i mówi że debilna gra...

31.05.2010
17:02
smile
[9]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

Debilna Gra????? O to mi chodzi mamy ci wybrać grę a nie wiemy jakie gry lubisz zastanów się jakie pytania zadajesz. Jakie lubisz gatunki gier??

31.05.2010
17:03
[10]

kacperitos5 [ Legionista ]

lubię FPS

31.05.2010
17:04
[11]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

A jaki masz komputer ??

31.05.2010
17:19
smile
[12]

Big B [ Konsul ]

Kup sobie Spore. Z dodatkami nie
przekracza 170 zł. Gra dostarczyła
mi godziny rozwijania stwora i jego
cywilizacji.

31.05.2010
17:32
[13]

Seriousq [ Pretorianin ]

Przypinam się do wątku mam 50 zł, poszukuje gry z mocną fabułą i klimatem coś jak Mass Effect 1. Preferuje FPS-y i rozgrywkę jednoosobową.
Komputer: Intel Core 2 Duo E5400, GeForce 9600 GT, 2 GB RAM-u.

31.05.2010
17:46
[14]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

Jak podobał ci się mass effect i to kupuj II tylko nie wiem ile kosztuje a jak nie to teraz coś kup w biedronce za 10 zł są tanie i fajne gry :D

31.05.2010
17:47
[15]

krisi [ Centurion ]

CoD: MW2 najlepszy multiplayer :)
a coś z dobrą fabułą to HL 2 i epizody

31.05.2010
17:54
smile
[16]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

Alpha Protocol

31.05.2010
17:58
[17]

Seriousq [ Pretorianin ]

Dziamdziol mam ME 2, jednak nie przemówił do mnie tak jak ME 1, pierwsza część ma to coś co sprawia że mogę grać cały czas już 6 raz przechodzę. A Unreal Tournament 3 na Multi możecie coś powiedzieć?

31.05.2010
18:39
[18]

kacperitos5 [ Legionista ]

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T2330 @ 1.60GHz, 3,00 GB RAM - taki mam komputer

31.05.2010
18:57
[19]

kzwwdo [ Pretorianin ]

Napisz jeszcze jaka karta graficzna.

P.S - to jest laptop?

31.05.2010
19:10
[20]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Mirror's Edge.



Czy to laptop?

31.05.2010
19:48
[21]

kacperitos5 [ Legionista ]

tak laptop

01.06.2010
00:39
smile
[22]

chop [ smiech to zdrowie ]

Może któryś ze S.T.A.L.K.E.R.-ów?Mieszanka Fps-a z RPGiem.

01.06.2010
09:34
[23]

Seriousq [ Pretorianin ]

A mi z tych co byście polecili?
Battlefield 2, Race Driver GRID, Stalker: Cień czarnobyla, Unreal Tournament 3, Crysis: Warhead.
Zależy mi na tym by była grywalna i szybko sie nie znudziła.

01.06.2010
12:08
smile
[24]

Alltair [ Pretorianin ]

Up --->
Crysis Warhead- Fajny ale krótki
Battlefield-Ciekawy , hmm symulator pola bitwy ( Nie przesadzam ?) mi się nie podobał , mianowicie wole Call of Duty. Natomiast jeśli masz dobrego kompa bierz Battlefield:Bad Company 2
Stalker:Cień czarnobyla : Gra nie powiem ma swój klimat. Jeśli lubisz Fps/y i RPG to gra powinna ci się spodobać
Unreal Tournament 3- Nie grałem ale słyszałem , że jest tam nikła grywalność , oczywiście nie wiem tego na 100%.
Race Driver GRID - Jeśli lubisz symulatory samochodowe i masz kierownice to jak najbardziej polecam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.