GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tibia

17.05.2010
22:51
[1]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

Tibia

Witam, ostatnio pogrywam sobie w tibię bo kolega mnie namówił, a skoro już prawie miesiąc z hakiem do końca roku szkolnego, a oceny mam zadowalające dałem się namówić. Słyszałem same złe rzeczy ta temat tej gry... grają w nią same dzieci neo itp. Jak na razie (mam 13lv i jestem już na mainie) nie spotkałem żadnych 'dzeci neo' czy innych osobników uprzykrzających grę. Spotkałem parę Szwedów, Brazylijczyków i jednego Polaka, który grzecznie się przywitał i chwile pogadaliśmy. Dlaczego ludzie takie złe odczucia mają do tej gry, wiadomo grafika nie powala itd. lecz gdy gra się z kumplami jest całkiem przyjemnie. Co wy o tym sądzicie, spotkaliście się z tzw. 'dziećmi neo' lub 'noobami'? Ja na razie nie, chodź może to kwestia czasu, a gra jest nawet spoko :)

17.05.2010
22:55
[2]

pawcyk3 [ Prawie jak Steven Seagal ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10266072&N=1

17.05.2010
22:57
[3]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Nie lubie tibii, bo nie widać w tej grze nieba...

17.05.2010
23:00
[4]

kupisada [ Centurion ]

ja tak sobie mysle, ze tez bym sobie pogral, ale nie wiem czy oplaca sie grac w tibie bez pacca (tego to napewno nie kupie! o nie.)

17.05.2010
23:03
[5]

Tirane [ Bumbibjornarna ]

Przede wszystkim czasy sie zmienily i teraz gra w nia 2x mniej ludzi niz jeszcze powiedzmy 2 lata temu, a co za tym idzie pewnie 20x mniej wspomnianych dzieci.

21.05.2010
23:50
[6]

Kamil 11 [ Konsul ]

Bukol88 to idealny przykład wspomnianego dziecka neo .
Grałem w Tibię chyba z 3 dni nabiłem 3 lvl i z 4 ratami sobie nie mogłem radzić . Ogólnie szło mi badziewnie . Nie mogłem jej rozgryźć .

22.05.2010
00:03
[7]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

To widocznie miałeś szczęście ja spotkałem chyba ich z 15 a grałem jakieś 2 tyg
Już wiem że nie bez powodu ta gra kojarzy się z "free items pls":D

31.05.2010
19:17
smile
[8]

Big B [ Konsul ]

N00bków nie ma wcale tak dużo.

31.05.2010
19:24
[9]

unclesam [ Generaďż˝ ]

Moim zdaniem gra nie jest zła, jak na kilkunasto-megowy kawałek kodu potrafi porządnie wciągnąć, tylko, że konto premium kosztuje o jakieś 10x za dużo

01.06.2010
09:35
smile
[10]

AsasynKrzysztof [ Chor��y ]

Czytałem w angorze artykuł o niektórych graczach tibii którzy potrzebują kasy na premium .....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.