Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
Tibia
Witam, ostatnio pogrywam sobie w tibię bo kolega mnie namówił, a skoro już prawie miesiąc z hakiem do końca roku szkolnego, a oceny mam zadowalające dałem się namówić. Słyszałem same złe rzeczy ta temat tej gry... grają w nią same dzieci neo itp. Jak na razie (mam 13lv i jestem już na mainie) nie spotkałem żadnych 'dzeci neo' czy innych osobników uprzykrzających grę. Spotkałem parę Szwedów, Brazylijczyków i jednego Polaka, który grzecznie się przywitał i chwile pogadaliśmy. Dlaczego ludzie takie złe odczucia mają do tej gry, wiadomo grafika nie powala itd. lecz gdy gra się z kumplami jest całkiem przyjemnie. Co wy o tym sądzicie, spotkaliście się z tzw. 'dziećmi neo' lub 'noobami'? Ja na razie nie, chodź może to kwestia czasu, a gra jest nawet spoko :)
pawcyk3 [ Prawie jak Steven Seagal ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10266072&N=1
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Nie lubie tibii, bo nie widać w tej grze nieba...
kupisada [ Centurion ]
ja tak sobie mysle, ze tez bym sobie pogral, ale nie wiem czy oplaca sie grac w tibie bez pacca (tego to napewno nie kupie! o nie.)
Tirane [ Bumbibjornarna ]
Przede wszystkim czasy sie zmienily i teraz gra w nia 2x mniej ludzi niz jeszcze powiedzmy 2 lata temu, a co za tym idzie pewnie 20x mniej wspomnianych dzieci.
Kamil 11 [ Konsul ]
Bukol88 to idealny przykład wspomnianego dziecka neo .
Grałem w Tibię chyba z 3 dni nabiłem 3 lvl i z 4 ratami sobie nie mogłem radzić . Ogólnie szło mi badziewnie . Nie mogłem jej rozgryźć .
Łoker men [ Generaďż˝ ]
To widocznie miałeś szczęście ja spotkałem chyba ich z 15 a grałem jakieś 2 tyg
Już wiem że nie bez powodu ta gra kojarzy się z "free items pls":D

Big B [ Konsul ]
N00bków nie ma wcale tak dużo.
unclesam [ Generaďż˝ ]
Moim zdaniem gra nie jest zła, jak na kilkunasto-megowy kawałek kodu potrafi porządnie wciągnąć, tylko, że konto premium kosztuje o jakieś 10x za dużo

AsasynKrzysztof [ Chor��y ]
Czytałem w angorze artykuł o niektórych graczach tibii którzy potrzebują kasy na premium .....