GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co jest z tym g... nie tak?

10.05.2010
14:21
smile
[1]

ValkyreX [ Legend ]

Co jest z tym g... nie tak?

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10212970 odnośnie tego wątku- gdyż sprawdziłem swój procesor u kumpla i oczywiście u niego po podłaczeniu były takie same objawy jak u mnie- tzn temperatura procka wzrasta z każdą sekundą.

Ale dobra, kupiłem nowy procesor i jest dalej to samo z tym że pc zdąży dojść do biosu i już wiem że pc sie wyłącza przy temperaturze 110 stopni... Cholera jasna, co tu jest nie tak?

[2] Jest poprawnie założone. Ale sprawdzę jeszcze raz, cuda się zdażają.

10.05.2010
14:22
[2]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

Cholera jasna, co tu jest nie tak?

Nie umiesz poprawnie zalozyc chlodzenia ?

10.05.2010
14:36
[3]

esese [ Chor��y ]

Nałóż pastę, załóż radiator, zdejmij - sprawdź czy odbił się kształt procesora. Może po prostu masz krzywione zapięcie. Jeśli jest to standardowe chłodzenie to powinno być ok. Jeśli jakieś lepsze ( = cięższe) zdarza się, że po postawieniu obudowy w pozycji pionowej chłodzenie wygina zapięcie na płycie głównej. Sprawdź czy w pozycji "leżącej" też się komp wyłącza.

10.05.2010
14:43
[4]

novi.. [ Senator ]

Może to głupie pytanie, ale wszystko może się zdarzyć: Podłączyłeś wentylator od procka do płyty głównej? To wygląd tak jakby wentylator w ogóle nie działał.

10.05.2010
14:45
smile
[5]

wysiu [ ]

"Właśnie sobie przypomniałem że dzień wcześniej wymieniałem chwilowo procesor by sprawdzić czy ten kumpla działa, jednak później nie nałożyłem żadnej pasty- muszę się w nią zaopatrzyć w końcu- czy może to miec jakiś z tym związek?"

Dzieki za poprawe humoru.

'Mam problem z autem, po jakims czasie od ruszenia nagle bez powodu odpadaja kola.
Wlasnie sobie przypomnialem, ze dzien wczesniej zanim to sie zaczelo, odkrecalem kola, zeby sprawdzic czy pasuja do auta kolegi, po czym przy zakladaniu ich z powrotem nie wkrecilem srub, bo gdzies je zgubilem. Czy to moze miec zwiazek?'

10.05.2010
15:10
[6]

ValkyreX [ Legend ]

zdarza się, że po postawieniu obudowy w pozycji pionowej chłodzenie wygina zapięcie na płycie głównej. Sprawdź czy w pozycji "leżącej" też się komp wyłącza

Tym twierdzeniem strzeliłeś w dziesiątke, piszę już z własnego pc, tylko że temperatura nadal ma coś koło 90 stopni i albo to tak wszystko muli, albo odzwyczaiłem się od mojego złoma... Ale dobra, troche niestetycznie wygląda jednostka położona poziomo przy biurku, idzie coś na to poradzić??

10.05.2010
15:24
[7]

BlackBolt [ Senator ]

Tak. Nałóż pastę a potem poprawnie chłodzenie.

11.05.2010
13:10
smile
[8]

ValkyreX [ Legend ]

< - Przecież już pisałem, że jest założone poprawnie.

Temperatura procesora wacha się aktualnie między 50 a 65 stopni w standardowej pracy, jednak jednostki nie mogę obrócić na pion bo temperatura zacznie rosnąć :/ Muszę tą pastę zakupić przy najbliższej okazji.

11.05.2010
13:21
[9]

BlackBolt [ Senator ]

Nie nazwał bym chłodzenia zamontowanego bez pasty poprawnie założonym.

© 2000-2025 GRY-OnLine S.A.