GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stalker Filmy

08.05.2010
15:05
smile
[1]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Stalker Filmy

Natrafiłem na 2 filmiki naprawdę ludziom się nudzi według mnie 1 filmik nie jest zły ale w 2 się kolesiowi się nudziło;) co do pierwszego nie spodziewałem się maja ludzie pomysły;D niektórym odwala

1 film


2 film

Napiszcie co sadzicie o tych filmikach

Tylko żeby nie było że są moje;D

Możecie zapodać też jakieś linki do śmiesznych filmików stalkera lub wyjątkowo głupich filmików

08.05.2010
15:15
[2]

Romo69 [ nvidiagm ]

Ludzie co za gówno, tego oglądać się nie da :(

08.05.2010
15:18
smile
[3]

miguel1995 [ Konsul ]

Ja pierdziele co za syf . Nie oglądajcie tego ścierwa .

08.05.2010
15:24
smile
[4]

Fisher [ Fisherman ]

Poważnie nie radzę tego oglądać! Po pierwszym filmiku komputer się zacią i wyłączył. Na szczęście wszystko działa.

08.05.2010
15:26
smile
[5]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Nie gadaj że kąp ci się zaciął;D

Swoja drogą ludzi to mają narąbane w głowach żeby takie filmiki wstawiać




© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.