lo0ol [ Jónior ]
'Rafał chce kamere'
Dwa dni temu została udostępniona mi kamera i mimo tego, że bateria padła po 30 minutach to miałem przynajmniej chwilę zabawy. Montaż z mojego pomysłu ... zoomy i shake'i to niezamierzona idea kumpla. Niestety nie starczyło baterii na poprawę.
Było to nagrywane przy użyciu JVC GZ-HD3E. Czy można znaleźć może jakiś sprzęt w cenie 1000-1800zł nagrywający w podobnej jakości, przy takim odwzorowaniu kolorów, z dyskiem twardym lub kartami pamięci? Wiem jak wygląda sprawa z kamerami zapisującymi obraz na minidv ale wczoraj wygoda zgrywania materiału z hdd mnie urzekła i przez to raczej chciałbym odrzucić kasety. Zależałoby mi na rozdzielczości 720 linii. Dziękuję.