
gracz12301 [ Senator ]
Macie jeszcze takie zabytki w domu?:D
Dziś znalazłem na strychu.A na jednej "dyskietce" gra Magic Carpet,z której ostatnio Von Zay robił Doom Starców:D A Wy macie jeszcze takie stare gierki w domu(np.na Amigę,czy właśnie Pegasusa)?
kluha666 [ Legend ]
To chyba nie ten Magic Carpet, który był w Doom'ie Starców.
zoloman [ Legend ]
To na pewno ten Magic Carpet?
hopkins [ Zaczarowany ]
Ten Magic Carpet nie ma nic wspolnego z tym z ostatniego Doomu Starcow :) W zeszlym roku bodajze opchnalem Amige 600 z pudlem dyskietek.

gracz12301 [ Senator ]
Może faktycznie i nie ten.
bezlerg66 [ Senator ]
Ja mam na półce z 30 kadridży jeszcze. Pegasusa nie mam niestety, bo przepaliłem :(
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Bodajze oprocz Trasspassera i Interstate, mam wszystkie gry omawiane w Doomie Starcow w oryginalach na polce.
sp33dy [ Gonzales ]
Z tego typu staroci mam Broken Sword, Theme Hospital i Drivera z wszystkimi książeczkami oraz w pudełkach kartonowych. Od Broken Sworda nawet paragon mam ;)
Interstate mam org, ale wersję z GOG.