GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Macie jeszcze takie zabytki w domu?:D

08.05.2010
13:41
smile
[1]

gracz12301 [ Senator ]

Macie jeszcze takie zabytki w domu?:D

Dziś znalazłem na strychu.A na jednej "dyskietce" gra Magic Carpet,z której ostatnio Von Zay robił Doom Starców:D A Wy macie jeszcze takie stare gierki w domu(np.na Amigę,czy właśnie Pegasusa)?


Macie jeszcze takie zabytki w domu?:D - gracz12301
08.05.2010
13:43
[2]

kluha666 [ Legend ]

To chyba nie ten Magic Carpet, który był w Doom'ie Starców.

08.05.2010
13:44
[3]

zoloman [ Legend ]

To na pewno ten Magic Carpet?

08.05.2010
13:44
[4]

hopkins [ Zaczarowany ]

Ten Magic Carpet nie ma nic wspolnego z tym z ostatniego Doomu Starcow :) W zeszlym roku bodajze opchnalem Amige 600 z pudlem dyskietek.

08.05.2010
13:48
smile
[5]

gracz12301 [ Senator ]

Może faktycznie i nie ten.

08.05.2010
14:25
[6]

bezlerg66 [ Senator ]

Ja mam na półce z 30 kadridży jeszcze. Pegasusa nie mam niestety, bo przepaliłem :(

08.05.2010
14:51
[7]

sp33dy [ Gonzales ]

Pegasus działa, pady nie, brak kabli i kartridży :)


Macie jeszcze takie zabytki w domu?:D - sp33dy
08.05.2010
14:54
[8]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Bodajze oprocz Trasspassera i Interstate, mam wszystkie gry omawiane w Doomie Starcow w oryginalach na polce.

08.05.2010
15:03
[9]

sp33dy [ Gonzales ]

Z tego typu staroci mam Broken Sword, Theme Hospital i Drivera z wszystkimi książeczkami oraz w pudełkach kartonowych. Od Broken Sworda nawet paragon mam ;)

Interstate mam org, ale wersję z GOG.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.