GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem xbl

08.05.2010
13:06
[1]

super es [ Legionista ]

problem xbl

rejestruje sie na xbl wszystko idzie dobrze ale gdy zaczyna się ładować pasek z napisem trwa tworzenie konta czy jakoś tak to piszą że ta funkcja jest niedostępna i podali numer telefonu i jakąś stronę internetową co mam robić?

08.05.2010
13:22
[2]

lajtowy ziomek:) [ God of War ]

Napisz dokładnie ten komunikat, może chodzi o to, że rejestrowałeś się na Polskę, nie wiem... musimy znać więcej szczegółów żeby Ci pomóc.;P

Edit: A tak na szybko, moja pierwsza rada jest taka żebyś utworzył konto w XBL na kompie (pamiętaj o regionie innym aniżeli Polska, może być np. Wielka Brytania), a jak już to zrobisz to zaloguj się nań na konsoli, powinno działać.

08.05.2010
13:29
[3]

super es [ Legionista ]

nie rejestrowałem się na polskę

08.05.2010
13:46
[4]

super es [ Legionista ]

w komunikacie napisano

wybrana czynność nie może być w tej chwili wykonana. spróbuj ponownie. aby uzyskać więcej
informacji przejdź do strony www.xbox.com/support

i jakieś osiem cyfer

08.05.2010
14:10
[5]

super es [ Legionista ]

up

08.05.2010
15:43
[6]

lajtowy ziomek:) [ God of War ]

A spróbowałeś z poziomu komputera utworzyć konto, następnie je zaktywować na konsoli? Jeśli nie, to do dzieła.;P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.