super es [ Legionista ]
problem xbl
rejestruje sie na xbl wszystko idzie dobrze ale gdy zaczyna się ładować pasek z napisem trwa tworzenie konta czy jakoś tak to piszą że ta funkcja jest niedostępna i podali numer telefonu i jakąś stronę internetową co mam robić?
lajtowy ziomek:) [ God of War ]
Napisz dokładnie ten komunikat, może chodzi o to, że rejestrowałeś się na Polskę, nie wiem... musimy znać więcej szczegółów żeby Ci pomóc.;P
Edit: A tak na szybko, moja pierwsza rada jest taka żebyś utworzył konto w XBL na kompie (pamiętaj o regionie innym aniżeli Polska, może być np. Wielka Brytania), a jak już to zrobisz to zaloguj się nań na konsoli, powinno działać.
super es [ Legionista ]
nie rejestrowałem się na polskę
super es [ Legionista ]
w komunikacie napisano
wybrana czynność nie może być w tej chwili wykonana. spróbuj ponownie. aby uzyskać więcej
informacji przejdź do strony www.xbox.com/support
i jakieś osiem cyfer
super es [ Legionista ]
up
lajtowy ziomek:) [ God of War ]
A spróbowałeś z poziomu komputera utworzyć konto, następnie je zaktywować na konsoli? Jeśli nie, to do dzieła.;P