GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The Settlers 7 - gra przez lan.

08.05.2010
12:31
[1]

PIetrzak1993 [ Legionista ]

The Settlers 7 - gra przez lan.

Witam, interesuje mnie czy w The Settlers 7 można grać przez lana. Jeżeli tak to jak?

Pozdrawiam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.