super es [ Legionista ]
xbox live problem
witam mam problem z rejestracją na xbl bo gdy wpisuje swój email i haslo to wyskakuje błąd
usługa xbox live nie jest dostępna dla ustawień regionalnych związanych z
danym windows live id. wprowaź inny windows live id

AdrianJ [ Tu gina ludzie ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10260091&N=1