
Alltair [ Pretorianin ]
Problem z telefonem ( Nie czyta ładowarki)
Hej.
Mój brat ma Nokie(Nie pamiętam modelu) i fon mu normalnie działał , dzisiaj jak próbuje włączyć ładowarkę to piszę , że ładowarka nie obsługiwana. U mnie normalnie działa , wiecie może co jest przyczyną ? Zepsuta bateria ?
Valem [ Makaron Shakaron ]
TO ze ta ladowarka do jego modelu nie pasuje jezeli cos takiego naprawde pisze w telefonie
BlackBolt [ Senator ]
Może po prostu ładowarka ma inne napięcia niż ta, przeznaczona do telefonu?
Pamiętam, że Nokia 5110 nie działała z ładowarką od Nokii 6310i, a odwrotnie było dobrze.
Alltair [ Pretorianin ]
Wcześniej przez parę miesięcy wszystko było OK.