GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Połączenie typu dial-up jednocześnie na dwóch kontach użytkownika Windows

08.05.2010
07:53
smile
[1]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

Połączenie typu dial-up jednocześnie na dwóch kontach użytkownika Windows

Witam. Zwracam się do was drodzy forumowicze z następującą prośbą:
posiadam internet play online (modem na express card) i chciałbym aby połączenie
było jednocześnie aktywne na dwóch kontach użytkownika w windows
(chodzi o to żeby zalogować się na oba konta i podczas przełączania użytkownika połączenie nie rozłączało się)
Czy jest coś takiego możliwe? Jeśli tak to jak tego dokonać?
Lub jeśli to niemożliwe to czy można w jakiś sposób uruchomić dwukrotnie program na jednym
koncie użytkownika, który normalnie nie pozwala na podwójne uruchomienie się?

Z góry dziękuję za rady :)

08.05.2010
10:21
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Konta użytkowników --> Zmień sposób logowania lub wylogowywania się użytkowników --> Zaznacz obie opcje.
Potem korzystaj z opcji "Przełącz użytkownika" zamiast wyloguj.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.