Daro93 [ Legionista ]
ET - Quake Wars (SERWER-WAŻNE)
Witam wszystkich czytających ten temat.
Chciałbym się Was zapytać - jak stworzyć własny, darmowy serwer z hasłem na którym mógłbym pograć z kumplem/kumplami oraz botami które będą nam towarzyszyć w rozgrywce?
Z góry dziękuję za odpowiedzi. Już próbowałem postawić taki serwer ale mi nie wyszło.
Jeszcze raz powtarzam. Darmowy! :)
Cyber Rekin [ Sharkee ]
Dziwne, właśnie dzisiaj od roku zacząłem znowu grać w ta grę. Niestety nie znam odp na twoje pytanie, ale mam nadzieje że mnie zaprosisz kiedyś. Polecałbym jakieś forum Enemy Territory.
Daro93 [ Legionista ]
Oczywiście! Jak uda mi się zrobić serwer to dam ci znać.