GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ET - Quake Wars (SERWER-WAŻNE)

07.05.2010
22:49
[1]

Daro93 [ Legionista ]

ET - Quake Wars (SERWER-WAŻNE)

Witam wszystkich czytających ten temat.
Chciałbym się Was zapytać - jak stworzyć własny, darmowy serwer z hasłem na którym mógłbym pograć z kumplem/kumplami oraz botami które będą nam towarzyszyć w rozgrywce?
Z góry dziękuję za odpowiedzi. Już próbowałem postawić taki serwer ale mi nie wyszło.
Jeszcze raz powtarzam. Darmowy! :)

07.05.2010
23:49
[2]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Dziwne, właśnie dzisiaj od roku zacząłem znowu grać w ta grę. Niestety nie znam odp na twoje pytanie, ale mam nadzieje że mnie zaprosisz kiedyś. Polecałbym jakieś forum Enemy Territory.

08.05.2010
11:15
[3]

Daro93 [ Legionista ]

Oczywiście! Jak uda mi się zrobić serwer to dam ci znać.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.